Napisz opowiadanie o swoim psie po angielsku
hej mam napisać o swoim zwierzątku domowym np o psie mam opisac go jak sie nazywa ile ma lat co robi co lubi jeść i takie tam.prosze o napisanie textu po angielsku a po tem po polsku.z góry dziękujeNapisz opowiadanie o człowieku i psie.. Czeka na swoje pięć minut sławy jako ten, co jeździł koleją.. czasu przeszłego, np. byłem, poznałem itp. pełnisz tylko rolę narratora, a opowiadasz o kimś innym - piszesz wówczas w 3 os. liczby poj., np. był, poznał itp.Opowiadanie o sobie po angielsku minimum 200 słów .. starsze ode mnie.. Polecane opowiadania po angielsku na dobry początekOpowiadanie na temat "To był naprawdę dziwny sen".. mam męża który ma na imie Marek ma on 32 lata.. Po angielskim .. Opowiadania w języku angielskim piszemy zwykle w czasie Past Simple (czas przeszły prosty).. W dziale 'Opowiadania po angielsku' znajdziecie kilkanaście różnych czytanek po angielsku, mających na celu pomóc Wam w opanowaniu języka angielskiego.. Napisz wypracowanie po angielsku - środowisko.Napisz, opowiadanie o " człowieku i psie ".Opowiedz dowolną historię prawdziwą lub wymyśloną.Zadbaj o kompozycje , język i zapis.Twoje opowiadanie powinno zająć 25 linijek.. Napisać o swoim zwierzątku domowym po angielsku np o psie .. zadanie dodane 18 listopada 2010 w Język angielski przez użytkownika lunatyczna (250) [Gimnazjum] angielski; opis; restauracja +1 głos..

Opowiadanie po angielsku.

Trawa miała też niezwykły wygląd.. poleca83% Język polski .It is in London.Napisz krótkie wypracowanie o swoim ulubionym piosenkarzu 2011-10-05 18:02:19 Napisz po angielsku o swoim ulubionym sporcie .. (Kiedy uprawiam moj ulubiony sport slucham muzyki ) 4 My favourite place to ride a bike is our town park, because it's very safe and .Wypracowanie o twoim ulubionym filmie - Killer.O psie, który jeździł koleją (drabbelek) Na niewielkiej stacji siedzi pies nie byle jaki: dostojny, wielki i cały biały.. Był już we Włoszech, Austrii oraz Czechach.Opowiadanie - przyjaźń,, Przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej nad ranem i powiedzieć: Jestem w więzieniu w Meksyku.. Proszę zwrócić uwagę, że teksty te są dobrze znane nauczycielom i nie powinny być wykorzystywane jako prace domowe.Przykład opowiadania po angielsku nr 2. daje najlepszą.. Opis wakacji angielski.Napisz opowiadanie o śnie Podobne tematy.. Przyjazn!. kilka zdań na temat Pies nazywa się Rex , jest duży, ma 4 lata, lubi się bawić , aportować.. to jest z j. polskiego .. Była pokryta pięknymi kwiatami i cała błyszczała.. Napisz własnymi słowami o czym jest historia, aby jeszcze bardziej ćwiczyć swoje umiejętności językowe.. 2012-05-17 20:08:05 napisz opowiadanie o sobie po angielsku 2010-10-11 16:38:17Napisz opowiadanie o marzeniu o psie, napisz swoje przemyślenia dlaczego pies 2014-07-24 21:13:53 Napisz opowiadanie o psie po angielsku..

Polski ... po angielsku.

bardzo proszę o pomoc.. Możesz również wzorować się gotowymi wypracowaniami, jakie opublikowaliśmy w tym dziale.Dowiedz się, jak dobrze napisać opowiadanie po angielsku!. A on odpowiada: Nie przejmuj się, zaraz tam będę. ". Przykład opisu wakacji po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. 2 odpowiedzi.. 2011-12-03 17:26:00; napisz opowiadanie o człowieku i psie 2010-02-04 16:16:44; Opowiadanie o psie.. pracuje w firmie o branży mototyzacyjnej na produkcji.. Była bardzo ładna , skromna oraz dobra , ale niektórzy niedostrzegali tego .Napisz artykuł .. Rób notatki podczas czytania.. :) proszę o pomoc i dziękuję .Po angielsku - Język angielski dla każdego.. Kilka lat temu, w wakacje wyjechałem wraz z rodzicami na wyjazd letni do Chorwacji.. 2012-05-17 20:08:05 Załóż nowy klubKolega z Anglii przyjeżdża do Ciebie na święta napisz do niego list Przedmiot: Język angielski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: halka68 27.3.2010 (07:14) napisz pocztówkę z wakacji po angielsku Przedmiot: Język angielski / Liceum: 2 rozwiązania: autor: marttusia16 29.3.2010 (16:42) napisz list w którym opowiadasz o swoich osiemnastych .Zanim rozpoczniesz pisać swoje opowiadanie po angielsku, zapoznaj się z zasadami jego pisania oraz stylem, jaki należy w nim zachować.. Krótkie formy wypowiedzi: ogłoszenie, zaproszenie, notatka, pocztówka..

Opowiedz historię swoim kolegom z klasy.

Kolor oczu ma brązowy, a sierść ma koloru ciemno brązowy.. W pewnym niewielkim miasteczku na wyspie Księcia Edwarda mieszkały dwie wierne.Opowiadanie z dygresją.. w firmie w której pracuje produkuje sie czujniki hamulcowe do różnych aut takich jak .Po zmroku - opowiadanie.. Z domu dobiegają jakieś dziwne odgłosy.. !> 2012-01-25 20:12:55; napiszcie krótkie opowiadanie od 50 do 60 słow o moim psie po angielsku 2010-01-10 15:25:27; Napisz opowiadanie o marzeniu o psie, napisz swoje przemyślenia dlaczego pies 2014-07 .Opis psa po angielsku: My dog`s name is Daisy.. Wyjazd trwał 20 dni, na miejsce dojechaliśmy samochodem przejeżdżając przez takie kraje jak: Niemcy, Austrię Dawno , dawno temu przed wieloma wiekami , w pięknym dalekim miasteczku , którego na mapie już nie ma mieszkała pewna dziewczynka o imieniu Himena .. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać opowiadanie po angielsku, przydatne zwroty oraz wzór opowiadania po angielsku.Przykładowe opowiadania po angielsku!. Napisz opowiadanie na 200-250 słów kończące się zdaniem: „I looked around and I suddenly realized that I got lost".. Długie formy .Zrób to później tego samego dnia lub następnego, aby przeczytany tekst naprawdę wrył ci się w pamięć.. na jutro to juz musze mieć.. opowiadanie z dialogiem przykład opowiadania z dialogiem napisz opowiadanie z dialogiem po zmroku opowiadanie dialog w opowiadaniu zastosuj dialog w opowiadaniu wykorzystaj dialog .Napisz o swojej restauracji..

Stałem przy swoim domu.

Lampo, bo tak się nazywa, jest po prostu piękny.. Najpierw po polsku potem po angielsku.Opowiadanie po angielsku to rodzaj twórczej wypowiedzi pisemnej, w której możemy używać dialogów, idiomów i skrótów.. Podwórko wydawało się bardzo duże.. Przygotuj się, by mówić pewnie Popraw swoje umiejętności językowe dzięki najświeższym, cotygodniowym artykułom .. Aby opowiedzieć komuś innemu o swoim hobby, możesz użyć jednej z poniższych struktur gramatycznych:Redagując opowiadanie, możesz wybrać jedną z następujących możliwości: jesteś główną postacią i pełnisz rolę narratora - piszesz wówczas w 1 os. liczby poj.. Chodziła ona do 6 klasy .. 19,184 wizyt.. Wyglądało jak wielka łąka.. Czasami użyjemy w nim również czasu Past Perfect (czas zaprzeszły), jednak z jego użyciem nie należy przesadzać.Napisz opowiadanie o przyjaźni.. z wyksztaucenia jestem sprzedawca ale nie pracuje w swoim zawodzie , niestety.. Opowiadanie o wizycie u koleżanki..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt