Test z opowieści wigilijnej samequizy
c) Wspólnikiem w interesach.. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social .Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Opowieść wigilijna, poziom trudny"Opowieść wigilijna" Udostępnij Udostępnij wg Nikola485.. natkanatanati.. Edytuj elementy.. Dziś jest czwartek 22:00. k 27 kwietnia 2015 k. dawid 05 marca 2015 Test nawet ok. osttnie pytanie (wtf) Dawid 23 stycznia 2015Może być ten test ja miałam 9/10.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Opowieść wigilijna Karola Dickensa.. Rozwiąż test i sprawdź!Test z lektury - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraKsiążka "Opowieść Wigilijna" opowiada o samotnym skąpcu Scroogu, który jak każde święta Bożego Narodzenia miał zamiar spędzić w swym kantorze gdyż uważał to .Poniżej przedstawiamy potencjalny opis quizu/testu o opowieść wigilijna test.. Dołącz do nas!. Osadź .. Test składa się z 15 pytań.. Udostępnij..

... Kim jesteś z "Opowieści wigilijnej"?

Martynka.. Szukaj.. 2) Kim był Marley dla Scrooge'a?. Carol opowiada historię gorzkiego skąpca o imieniu Ebenezer Scrooge i jego transformacji wynikającej z .Opowieść Wigilijna - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa .. Test z lektury Opowieści z Narni.. No bo w poniedziałek mam z tego test a nie wiem jakie są odp.. Masz świetny pomysł na quiz?. c) w Nowym Jorku.. bezwizji 2 lata temu.. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. Można się lekko do tego przyczepić ;).Test Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Dział - test z lektury Opowieść wigilijna.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Udostępnij.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Sprawdz czy pamietasz wszystko z lektury Opowieść Wigilijna.. Jak dobrze znasz podział.Noch mal spielen.. Opowieść wigilijna - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Opowieści wigilijnej.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. Więcej.. Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. "Opowieść wigilijna" test.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. Sprawdź, ile pamiętasz!.

Kto jest autorem "Opowieści wigilijnej"?

Województwa i stolice.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. a) Przyjacielem z dzieciństwa.. Rozwiąż test.. Edit "Opowieść wigilijna" test DRAFT.. d) Kolegą z pracy w składzie Feezwiga.Trudny test z lektury Opowieść wigilijna, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Po raz pierwszy została opublikowany przez Chapman & Hall 19 grudnia 1843 roku.. d) w miasteczku Szkocji.. 22 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Rozwiąż test!Test z lektury Opowieści z Narni.. /samequizy samequizy @samequizy.Czy czytałeś tą cudowną opowieść napisaną przez Carola Dickensa?. Dołącz do nas!. A może oglądałeś film?. b) Sąsiadem z kamienicy.. Motyw.. Zmień szablon .Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Polub.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Opowieść wigilijnaOpowieść Wigilijną, jednak Charles to po polsku Karol, więc myślę, że autor testu wiedział co piszę ;) Lecz to prawda - Charles to nie polskie imię, tak samo jak Dickens nie jest Polakiem.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Znaleźć szczęście na święta.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza..

Powiązane z testem z Opowieści wigilijnej.

Komentarze sameQuizy: 0 .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Marceloli 4 lata temu.. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Lista pytań z lektury Opowieść wigilijna.. b) w Londynie.. Skomentuj.. Skomentuj.. Klasa 7 Klasa 8 Polski.. Jeśli tak, to przekonaj się, jak dobrze znasz "Opowieść Wigilijną"!/samequizy samequizy @samequizy Popularne tagi opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka przyjazn anime sherlockTest wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. „Opowieść Wigilijna" test z lektury.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Jak dobrze pamiętasz lekturę „Opowieści z. .. Właśnie co skończyłam grać w Quiz OPOWIEŚCI Z NARNII i. udało mi się zdobyć 10/10, a zawsze miałam tylko 9/10.. Dołącz do nas!. Test składa się z 12 pytań.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury.. Polecam tę stronkę!. Szukaj.. Opowieść wigilijna to powieść angielskiego pisarza Charlesa Dickensa.. Rozwiąż test!Opowieści z Narni.. Kto jest autorem "Opowieści wigilijnej"?. /samequizy samequizy @samequizy.Test wiedzy z lektury - ''Opowieść wigilijna'' | sameQuizy ..

/samequizy samequizy ...Opowieść wigilijna-test wiedzy.

dodany: 2015-12-06 20:42:13, przez: karolina..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt