Napisz po niemiecku jak spędziłeś wakacje
Potrzebuję tekstu który opisywałby spędzony weekend (nie w górach czy na innych wakacjach), ale taki normalny jak każdy z nas czasem spędza(oczywiście wszystko po Niemiecku) Miło byłoby gdyby ktoś napisał, ale może tez być gotowiec z jakiegoś innego źródła.. W języku niemieckim masz do wyboru dwa czasy: czas przeszły Perfekt albo Präteritum, a po kliknięciu w link znajdziesz lekcje wraz z ćwiczeniami własnie o tych czasach.A teraz czas na słownictwo i zwroty.Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Na karcie brystolu zrób projekt po niemiecku temat:Jak spędziłeś wakacje.. spedzalam czas z przyjaciolmi W lipcu bylam nad morzem.. Cos w tym stylu ;) z gory dziekuje ;*Przykład opisu wakacji po niemiecku z tłumaczeniem Opis wakacji po niemiecku - wzór.. Letni czas .Napisz list po Angielsku na temat jak spędziłeś wakacje.. pod koniec wakacji czesto jezdzilam nad jezioro.. (mile widziana wersja PL do .Jak spędziłeś wakacje .. Podróż po Ameryce Południowej.. W domu odpoczywałam.. Z słówkami poniżej.Opis dnia po niemiecku - ucz się z Fiszkoteką Jeśli opanowałeś już podstawowe słownictwo i gramatykę niemiecką najwyższy czas, aby spróbować swoich sił w tworzeniu krótkich opisów.. PL po niemiecku.Napisz w 10 zdaniach jak spędziłeś wakacje Tu dodasz ZA DARMO zadanie!.

Pocztówka po niemiecku - przykład.

I like suborning on the hat sand.W dzień Przydatność 70% Opis dnia w czasie perfekt, Napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie przeszłym Opis.. Pocztówka niemiecki.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Zdania mają byc w czasie Perfekt (przeszłym).. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'spędzić wakacje' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Te wakacje były bardzo udane, ale jak zawsze zbyt krótkie.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Po niemiecku :DMam napisać wypracowanie z niemieckiego o spędzonych wakacjach i napisałem, ale nie wiem czy dobrze.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. W czasie przeszlym perfekt np. na poczatku wakacji bylam w domu.. Niemiecki.Napisz opis dnia po niemiecku w czasie przeszłym Perfekt.wystarczy napisać 5 zdań jak spędziłam wakacje obojętnie jakie zdania po niemiecku to trzeba napisać Dam 6.. Języki obce online.. Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictw…Napisz gdzie spędziłeś wakacje .. Kręciłam się bezczynnie po domu, szukając zajęcia.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację..

"Jak spędziłeś weekend" J. Niemiecki.

Kein Problem!Przykłady użycia - "wakacje" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Zawsze o ósmej rano, była pobudka, po czym jak codziennie jeździliśmy do pobliskiej pływalni np: Lagoona.. Logowanie.. popatrz na zdanie po polsku a najlepiej to nie rob zadnych popraw bo wprowadzasz ludzi w blad a ja nie mam czasu sie tu z toba klocic nie chce mi sie po prostu i juz .. bo jeszcze nie wie, Ale, jeśli mu konkretnie o tę przeklętą rodzinę chodzi, to musi napisać, że u "obcej .Opis wakacji po niemiecku Sommerferien3.9 (77.39%) 23 votes Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się…Zadanie: napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie Rozwiązanie: moze byc w takim stylu 1 co dziennie chodziłem po molo 2 co jakiś czas zNapisz opowiadanie jak spędziłeś wakacje.. w sierpniu pojechalam do rodziny.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. bo ja pisze na głosowym i że ja nie mam pojęcia jak się robi kropki Moje wakacje 2017 nie zapowiadało się zbytnio ciekawie okazało się że moi rodzice nie mogą ze mną wyjechać a wszystkie obozy były już po rezerwowane miałam skręcić te dwa nudne miesiące w domu wszystkie moje .Wskazówki jak napisać pocztówkę po niemiecku.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami..

To były najlepsze wakacje w moim życiu.

Własnie na tych koloniach nauczyłem się płuchać żabką i .Napisze ktos około 7 zdań o wakacjach po niemiecku ?. Nikt nigdy nie rozumiał mnie tak jak one, każde wakacje i ferie spędzałyśmy razem.. W dzień Przydatność 70% Opis dnia w czasie perfekt, Napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie przeszłym Opis.. Pływaliśmy i pływaliśmy, od czasu do czasu instruktorka pokazywała nam ciekawe style pływania!. Natalia - moje jedyne oraz najlepsze przyjaciółki.. W czternaście dni, wraz z przyjaciółmi zwiedzamy Amerykę Południową, o której niewiele wiemy, i która jest dla nas wielką zagadką.. Pewnego jednak wieczoru wymyśliłam że dobrze by było zagrać w coś aby.POMOCY mam napisać e-maila po niemiecku co robiłem na wakacjach .. (jak napisałam grosses to tak jak masz dwa ss daj na to B wiesz napewno o co mi chodzi a nie chce mi się szukać w symbolach ; ) ) hondacrx; 22.10.2010 Jakby nauczyciel pytał się co napisałeś to że spędziłeś wakacje nad morzem, od kiedy do kiedy byłeś, że .Ok ja z tym nie mam problemu tylko mam taką prośbę wstaw potem kropki i przecinki itd.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Te wakacje były bardzo udane.. pomożecie napisać ?. Społeczność.. gdzie spędziłeś -łaś swoje wakacje?W dzień Przydatność 70% Opis dnia w czasie perfekt, Napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie przeszłym Opis..

Mimo tego, że nie podróżowałam miło spędziłam tegoroczne wakacje.

Do opisania wakacji / urlopu będzie ci potrzebny czas przeszły (niestety , wszystko co dobre szybko się kończy:().. Polish Hans jest Austriakiem i co roku spędza letnie wakacje na włoskim wybrzeżu.napisz wypracowanie jak spędziłeś wakacje Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Najlepiej żeby było o tym że spędziłem wakacje w domu.Napisz do kolegi list(po niemiecku) na 50 słów jak spędziłeś wakacje ,w jakim terminie,jaka była pogoda i z kim i co tam robiłeś .Zaproponuj wspólny wyjazd po niemiecku ma być pliss niech ktoś napisze w miarę prostym języki.Ma być napisane nieformalnieSprawdź tłumaczenia 'spędzić wakacje' na język Niemiecki.. spedzilam tam milo czas..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt