Streszczenie lektury niesamowite przygody dziesięciu skarpetek
Książka ta opowiada o przygodach zaginionych 10 skarpetkach, które ruszając w świat i przeżywają niesamowite przygody.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) .. Justyna Bednarek pisze w cudowny sposób, mądrze i dowcipnie, jak nikt potrafi zainteresować młodego czytelnika lekturą, a ilustracje Daniela de Latour wspaniale dopełniają historie skarpet.„Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" to fascynująca i zaskakująca historia, opowiedziana z najwyższym polotem i fantazją.. Bardzo się cieszę, że tu jesteś!. WięcejNiesamowite przygody dziesięciu skarpetek - Geneza utworu Powieść ukazała się w 2015 roku nakładem wydawnictwa Poradnia K i była pierwszą książką Justyny Bednarek, po długoletniej przerwie pisarki w zawodzie.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek - Problematyka Autorka zawarła na kartach książki przesłanie związane z ważnymi współcześnie kwestiami i dylematami moralnymi.. Kiedy ich dziadkowie ze strony mamy umierają, rodzeństwo chcąc spełnić ich ostatnią wolę, wyrusza na ekskluzywny rejs.Ha!. W pewnej rodzinie, skarpetki regularnie giną podczas prania.. Zagraj w quiz.. Wypróbuj pierwszy!. Justyna Bednarek dzięki swojej nieskrępowanej wyobraźni, ale także godnemu podziwu talentowi pisarskiemu, odnalazła inspiracje w prozaicznych przedmiotach codziennego użytku.„Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)" zaczyna się od tego, że bardzo rozsądny pan hydraulik wezwany, aby wyjaśnić sprawę znikających skarpet po sprawdzeniu pralki znajduje dziurę w podłodze i informuje dziewczynkę i jej mamę: - Zwiały, cwaniary!Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek Książka Justyny Bednarek (tekst) i Daniela de Latoura (ilustracje) jest jedną najlepiej przyjętych i najweselszych lektur - także szkolnych!.

Przeczytaj recenzję Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych).

W pewnej rodzinie, skarpetki regularnie giną podczas prania.. Wspomniałam o morałach, które wysypują się z tej książki.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, genezę utworu, charakterystykę postaci, objaśnienie znaczenia tytułu, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń, analizę problematyki dzieła oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w .Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek - Czas i miejsce akcji Nie znamy do końca czasu i miejsca akcji, w których rozgrywają się wydarzenia.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Test prawda/fałsz // odp.. W pewnej rodzinie, skarpetki regularnie giną podczas prania.. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) - streszczenie, plan wydarzeń "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" to właściwie zbiór opowiadań, których bohaterami są tytułowe skarpetki.. Każda z bohaterek (skarpetek) prezentuje wyjątkową postawę: jedna z nich przychodzi z bezinteresowną pomocą, inna wyraża chęć zmieniania świata, wszystkie .Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) AUDIOBOOK (Justyna Bednarek) to bardzo zabawna książka audio dla dzieci, która jest obowiązkową lekturą szkolną w klasach 1-3 szkoły podstawowej..

Sprawdź ile pamiętasz z tej niesamowitej książki a ile wiadomości Ci umknęło.

Wiemy natomiast, że jest to zupełnie realny świat, w którym żyje Basia (nazwana jako Mała Be) oraz jej rodzina, mająca swoje codzienne zwyczaje i rytuały.Streszczenie "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" to właściwie zbiór opowiadań, których bohaterami są tytułowe skarpetki.. Zagraj w ten quiz raz jeszcze!. I oglądania, bo książkę zilustrował Daniel de Latour, ubarwiając tekst swoją charakterystyczną, lekką, dowcipną kreską, którą lubią i cenią zarówno dzieci, jak i dorośli.Test zawiera 7 pytań.. Autorem książki jest Justyna Bednarek.. Więcej„Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" Poznaj fantastyczne przygody skarpetek nie do pary, które szukając szczęścia, ruszyły w nieznane.. Mimo ze książka ma 158 stron, czyta się ja szybko, ponieważ tekst nie zajmuje całych stron.. Do prawdziwego świata należy rodzina małej dziewczynki (Małej Be), a także specjalista który odwiedza ich by naprawić rzekomo zepsutą pralkę.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek - streszczenie utworu Justyny Bednarek - strona 2.. Mama ko.AUDIOBOOK Niesamowite Przygody Dziesięciu Skarpetek - Justyna Bednarek (dla Dzieci)..

Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek - streszczenie utworu Justyny Bednarek.

Każda skarpetka jest inna jednak taka jaka powinna być.. Pełna wdzięku, uroku i humoru opowieść o tym, że to co wydaje nam się prozaiczne i błahe można zamienić w niesamowitą przygodę.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek - Justyna Bednarek .. Wiele miłych chwil spędziliśmy w czasie lektury i żałuje tylko jednego, że tak późno książka ta trafiła do naszych rąk.. Bardzo ładne i zabawne są ilustracje, za które odpowiada Daniel de Latour.. - współczesnych przedszkolaków i młodszych uczniów.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, genezę utworu, charakterystykę postaci, objaśnienie znaczenia tytułu, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń, analizę problematyki dzieła oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek - Bohaterowie Opowieści Justyny Bednarek przedstawiają zarówno bohaterów realistycznych, jak i fantastycznych.. Możesz rozegrać 3 darmowe quizy!. Test ze znajomości lektury Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) autorstwa Justyna BednarekNiesamowite przygody dziesięciu skarpetek są idealne od pierwszej strony do ostatniej..

Na to pytanie odpowiada autorka bestselerowego cyklu: „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" - Justyna Bednarek.

Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) JUSTYNA BEDNAREK wydawnictwo: Poradnia K ilość stron: 160 format: 1 6,5x23,5 cm rok wydania: 2015 cena: 29,93 zł Myślałam, że n.„Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" to kwintesencja przyjemności czytania.. Coś poszło nie tak .. W domu Mamy i Basi, nazywanej Małą Be, po wyjęciu z pralki często odnajdują się pojedyncze sztuki skarpet.. Autorka, za pomocą swoich historii, uczy małych czytelników, że nikt nie jest bezwartościowy.Recenzja książki dla dzieci Justyny Bednarek "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)" Naprawdę nie wiem, gdzie się gubią.- Mama patrzyła na piętrzący się na środku łazienki stos pojedynczych skarpetek.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) - streszczenie, plan wydarzeń "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" to właściwie zbiór opowiadań, których bohaterami są tytułowe skarpetki.. Pobierz legalnie Pełną Wersję tej książki MP3 - Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) - tom 1 - Justyna Bednarek, Daniel de Latour - Poradnia K Wydawnictwo #62/52/2020 Ulubiona bajka córki i ulubiona autorka mamy to zestaw prawie idealny :) Książka ma 160 stron i jest niezwykle ciekawa.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek są naprawdę niesamowite!. "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" nie niosą może takich wartości edukacyjnych, jak "Strasznowiłka w Groźnym Gąszczu" lub "Koty", ale są naprawdę przyjemnymi opowiastkami, które mogą autentycznie skłonić dzieciaki do samodzielnego sięgnięcia po lekturę.Poza tym, są historyjkami z dużym poczuciem humoru, a tak między wierszami, pokazują, że warto być dobrym i .Baśniobór - streszczenie Bohaterowie „Baśnioboru" - Kendra i Seth - mają 14 i 13 lat i są wiecznie kłócącym się rodzeństwem..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt