Sprawdzian tak jak grecy i rzymianie
(liceum) Jeśli tak, to prosze, podpowiedzcie co tam było :) Chce wiedzieć na czym się skupićHIS - ROZDZIAŁ I - „TAK JAK GRECY I RZYMIANIE" .. 7.Jak Rzymianie postrzegali cnoty obywatelskie?. co już umiesz.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Tak jak Grecy i Rzymianie; Za panowania Piastów i Jagiellonów; .. Ojczysty Panteon i ojczyste spory.. Turcy też nazywali ich Rzymianami a państwo tureckie w Azji Mniejszej, nim nazywało się Imperium Osmańskim, nosiło miano Sułtanatu RUM.. 2010-12-29 14:29:47; a) jak grecy i rzymianie wyobrażali sobie bogów?, b) czym rzymianie różnili sie od bogów?, c) Jaką role w życiu greków i rzymian pełniły wyrocznie?, d) w jaki sposób grecy i rzymianie czcili bogów .Pytania ze sprawdzianu z rozdziału I, Tak jak Grecy i Rzymianie.. 2010-05-20 13:36:42; W jaki sposób Grecy i Rzymianie czcili bogów?. Biogram Ateski strateg i jeden z najwybitniejszych politykw swoich czasw.. Jest mi jakoś znowu tak, że wydaje mi się, iż wszystko co było do powiedzenia już powiedziałem i napisałem.Starożytni Grecy i Rzymianie.. Zawiera 32 pytań.. Niezgoda, która .. sposób Rzymianie rozumieli pojęcie cnót obywatelskich Uczeń: - zna daty wojny z .. Szkoła - Elennne - Chomikuj.pl test_b_tak_jak_grecy_i_rzymianie.doc.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Plik test b tak jak grecy i rzymianie.doc na koncie użytkownika lysy435 • folder Dokumenty • Data dodania: 30 wrz 2015..

...Wyniki dla: tak jak grecy i rzymianie.

Tak jak Grecy i Rzymianie 1.. Załóż własny blog!Test A.. Zawiera 8 pytań.. Wojny z Persami 4.. Pomimo przegranej bitwy jego postawa przesza do historii jako symbol odwagi, patriotyzmu, niezomnoci.Tak jak Grecy i Rzymianie-Powtórzenie Polskie Termopile Greccy Bohaterowie Rzymski Obywatel-Patriota Republika Rzymska Około 509 p. n. e. zrażeni do monarchii mieszkańcy Rzymu usunęli króla Tarkwiniusza Pysznego i ustanowili republikę.. Staraj się .Instrukcja obslugi man f2000 Jak zrobic szalik na drutach Job rapido praca zawiercie Krotkie i smieszne wierszyki dla dzieci z okazji w Lego factory gry za free Lego ninjago film po polsku chomikuj Ludzka stonoga download lektor pozyczki bez biku i krd reda slaskie edu tapety na telefon 240x320 chomikuj legia.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Sprawdzian tak jak grecy i rzymianie to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Pomimo przegranej bitwy jego postawa przeszła do historii jako symbol odwagi, patriotyzmu, niezłomności.Ponadto, nie wiem jak się tu wpisać po wpisie nemo i a capelli, co to tak ładnie zaczęły..

Spory o tron iWyniki dla: tak jak grecy i rzymianie sprawdzian.

Dynastia Piastów 2.. Greccy bohaterowie 1.. Jak rządzili pierwsi Piastowie 1.. Po skoczonej walce zrezygnowa z .Jak Grecy i Rzymianie wyobrażali sobie bogów?. Wymień postacie historyczne, których dotyczą podane opisy.. Kwestia definicji „Rzymian" to materiał na cały tekst.Historia i j.polski.. Więcej »Rzeczywiście średniowieczni Grecy (bo czy istniało coś takiego jak Bizantyńczycy?). Za wzór osoby, której postawa stała się symbolem/wzorem cnót obywatelskich został uznany przez Rzymian .Test B. Tak jak Grecy i Rzymianie Test podsumowujcy rozdzia I. Wymie postacie historyczne, ktrych dotycz podane opisy.. Rzym dysponował wówczas rozległym - jak naDozwolone jest pobieranie materiałów oraz ich modyfikacja (przystosowanie, przeróbka) wyłącznie do własnego użytku dydaktycznego związanego z wykonywanym zawodem nauczyciela w danej placówce szkolnej i prezentowanie ich na forum szkoły (w tym innym nauczycielom i rodzicom uczniów).Ojczysty Panteon i ojczyste spory Tak jak Grecy i Rzymianie - sprawdzian i odpowiedzi sprawdzian Poznać przeszłość.. Chyba jasne o co chodzi.. Kopiuj link Dodaj do ulubionych Dodaj do przyjaciół .. naszej witrynie lub jeżeli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem wyślij wiadomość z żądaniem zamknięcia konta tak jak opisano powyżej.. Wojna trojańska 3..

Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian tak jak grecy i rzymianie?

Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.I.. O ile jednak w greckim gimnazjonie uzrądzenia kąpielowe były tylko uzupełnieniem urządzeń sportowych, tak w termach wysunięto je na pierwszy plan, a boiska, bieżnie i sale wypoczynkowe były tylko dodatkiem.Test B Tak jak Grecy i Rzymianie Test podsumowujący rozdział I 1.. Pyrze odpowiem może na wczorajsze, że u mnie to nie jest jakiś stres, że ostatnio mało piszę.. Starożytni Grecy i Rzymianie.. Wiek XX Nowa EraPlik test a tak jak grecy i rzymianie odpowiedzi.doc na koncie użytkownika lysy435 • folder Dokumenty • Data dodania: 30 wrz 2015.. 03 p. Biogram Posta Krl Sparty, wsawi si bohatersk obron w wwozie termopilskim, gdzie dowodzi niewielkimi siami.. Wymie postacie historyczne, ktrych dotycz podane opisy.. Ojczysty Panteon i ojczyste spory Tak jak Grecy i Rzymianie grupa A i B. Sprawdzian + odpowiedzi!. W starożytnej Grecji 2.. W czasie wojny z Ekwami ustanowiono go dyktatorem..

ojczysty panteon i ojczyste spory sprawdziany Ważne jest, aby wybrać swoje klasy mądrze.

Rzymianie uważali cnoty obywatelskie za bardzo ważne wartości, którymi każdy powinien się odznaczać, dążyć do nich.. grecja zym zycie.doc - szkoła, streszczenia - motitka - http .. Pierwszy król Polski 3.. Historia i społeczeństwo, liceum technikum .. Wsawi si zwycistwem nad Persami w bitwie morskiej pod Salamin w V w. p.n.e. Patrycjusz rzymski, y w V w. p.n.e.. IMIONA, NAZWISKA Grecja: Nie występowały nazwiska dziedziczne, .Tak jak Grecy mieli gimnazjony, tak Rzymianie mieli swoje termy.. Tak jak Grecy i Rzymianie Test podsumowujcy rozdzia I 1. mówili o sobie „Romaioi"..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt