Napisz opowiadanie z dialogiem pod tytułem moja wakacyjna przygoda
Proszę o szczere oceny, wytykanie błędów.o Napisz list od Elzy do opiekunów, w którym opiszesz swoje wrażenia z pobytu u Danusi (na podstawie książki „Spotkanie nad morzem" J. Korczakowskiej) o List Colina do ojca (F. H. Burnett „Tajemniczy ogród") * OPOWIADANIE o Charakterystyka formy wypowiedzi o Moja wakacyjna przygoda o Jak bawisz się z kolegami na podwórku?. Przykłady tematów: moja wakacyjna przygoda, niespodziewane spotkanie, niezwykły dzień nad morzem, dalsze losy Stasia i Nel, co by było, gdyby Danusia nie umarła?. Na razie nie wymyśliłam tytułu.. Pewnych wakacji, gdy przebywałem u mojego dziadka Stefana, który jest leśniczym.. Poniżej zamieszczam fragment.. 6.Opis (mojej) wakacyjnej przygody.. Stwórz ściągę .. Raz tylko wybrałyśmy się na noc, pod namiot do okolicznej wsi.. : Pewnego słonecznego dnia pojechałam z klasą na wycieczkę do zamku w Warszawie.. Po kilku godzinnej podróży dotarliśmy do celu.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. W tym roku jednak razem z nami pojechali mój wujek z ciocią i moja trzy letnią siostrą Jagodą.. Opowiedz przygodę wakacyjną, którą szczególnie zapamiętałeś.. Opowiadanie ma być długie bo krótkie będę zgłaszał.. Może z czasem coś przyjdzie mi do głowy.. Piszesz historię, którą znasz już z jakiegoś dzieła - książki, filmu, spektaklu teatralnego czy historii.Plik napisz opowiadanie z dialogiem moja wakacyjna przygoda.pdf na koncie użytkownika racheldaugherty • Data dodania: 29 sty 2015Przydatność 50% Wiem, że nie dzieje się w nim jeszcze zbyt wiele (powiedzmy, że to taki prolog), ale obiecuję, że kolejne fragmenty będą ciekawsze..

Napisz opowiadanie "moja wakacyjna przygoda" z djalogami !!

Był piękny słoneczny dzień, więc długo leżeliśmy na plaży.Chciałem odpocząć i wybrałem się na łąkę.. Charakterystyka formy wypowiedzi.. Wybrałem się razem z rodzicami nad morze.. Gdy wyszliśmy z autokaru ujrzałam zaskakująco niesamowity zamek.Bazujesz na własnej wyobraźni.. 11 wrz 2010, 19:31:25.. Bez względu na to, jaki rodzaj opowiadania chcesz napisać, musisz pamiętać o tym, aby tekst był trójdzielny.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Napisz opowiadanie na temat "Moja wakacyjna przygoda" Opowiadanie z.. - rozwiązanie zadaniaNapisz opowiadanie o dowolnej przygodzie z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' zadanie dodane 5 grudnia 2010 w Język polski przez użytkownika blendi2710 ( 270 ) [Szkoła podstawowa] w-pustyni-i-w-puszczyOPOWIADANIE.. Spanikowałam i nie wiedziałam co robić.Jakiś czas temu zaczęłam pisać opowiadanie o FNiN.. Zaloguj się.. Jestem .Moja niezwykła przygoda - opowiadanie z dialogiem Lekcje w środę kończę w południe i udaję się do domu.. Opowiedz, jak trafiła do ciebie twoja pierwsza książka (1,2) Opowiedz o zabawach i zwyczajach twojego zwierzątka domowego (3) Opowiedz o dowodach przyjaźni, o których wiesz, słyszałeś lub czytałeś (3)Jak napisać opowiadanie, czyli opowiadanie i jego rodzaje.. Jestem chłopakiem;] W te wakacje jak co roku pojechałam z babcią i dziadkiem oraz moim bratem nad morze..

Moja wakacyjna przygoda.

- Jej pies Bruno wpadł pod samochód.Tylko ja to widziałam.. Tegoroczne wakacje będą dla mnie niezapomniane.. Otóż, jak corocznie w miejscowości w której spędzałem wakacje, odbywał się konkurs ,,Złotego poroża,, organizowany przez tutejszą.moja wakacyjna przygoda Wakacyjna przygoda opowiadanie opisz wakacyjną przygodę przygoda nad morzem opowiadanie napisz opowiadanie Opis sytuacji Treść została zweryfikowana i sprawdzona Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Napisz opowiadanie z dialogiem i elementami opisu pod tytułem "moja wymarzona wakacyjna przygoda" Daje naj;] minimalna długość pisemna strona A4.. dostałam za to szóchę !. Robiło się już ciemno, .. Wigilijne spotkanie - opowiadanie z dialogami;Opowiadanie z wakacji.. W te wakacje jak co roku pojechałam z babcią i dziadkiem oraz moim bratem nad morze.. Potem odrabiam lekcje, jem obiad, gram w piłkę z kolegami - przyznacie sami, że dość zwyczajny plan dnia.Polonistka zadała zadanie domowe, żeby napisać opowiadanie z dialogiem.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację..

Przydarzyła mi się pewna przygoda.

Oto moje chcecie poczytać ?. Więc tak historia zaczyna się w szkole gdy Ania i Kasia chodzą po szkole i Bartek za każdym razem gdy widzi Kasię zaczynaja się gilgotać.Napisz opowiadanie z dialogiem.. Każdą z tych części rozpocznij od nowego akapitu.. W lecie jest to miejsce cudowne - pełne błękitnych, czerwonych i żółtych kwiatów, nad którymi latają przepyszne, tęczowe motyle i złociste pszczoły.Napisz opowiadanie o dowolnej przygodzie z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' zadanie dodane 5 grudnia 2010 w Język polski przez użytkownika blendi2710 ( 270 ) [Szkoła podstawowa] w-pustyni-i-w-puszczyOpowiadanie twórcze na podstawie własnych przeżyć W opowiadaniach tego typu należy popuścić wodzę fantazji, pisać w sposób dynamiczny, ciekawy i obrazowy, tak aby czytelnik wiedział co autor miał na myśli.. To znaczy, że powinien mieć wstęp, rozwinięcie i zakończenie.. Tam spędzaliśmy całe dnie na plaży, na której po kilku dniach spotkałem Maćka.. Jak bawisz się z kolegami na podwórku?. Napisz opowiadanie "moja wakacyjna przygoda" z djalogami !. Był piękny słoneczny dzień, więc długo leżeliśmy na plaży.Janki są niedużą, za to pięknie położoną sią.Z prawej strony opływa je rzeka Bug,z lewej zamyka wysoka skarpa,za którą zciągają się pozostałości dawnej puszczy.Niedaleko skąd do brzgów Narwi, tuż obok rozlewa.83% Moja wakacyjna przygoda - oczami wyobraźni; 84% Wakacyjna Przygoda; 68% Wakacyjna przygoda - opowiadanie.Napisz opowiadanie z dialogiem na temat"moja wakacyjna przygoda z psem" 2016-05-19 21:04:56 Napisz opowiadanie pod tytułem mój rodzinny dom 2014-02-28 16:27:57 Napisz opowiadanie z dialogiem pod tytułem "STRACH MA WIELKIE OCZY,, co najmniej 20 zdań 2013-03-03 18:28:13Moja wakacyjna przygoda 1..

Będzie to opowiadanie na faktach ałtentycznych.

Mój najciekawszy sen.. Nikt oprócz mnie nie wiedział o jej istnieniu.. Zadaj pytanie.. Moja przygoda wiele mnie nauczyła.. Opowiadanie odtwórcze.. To podczas nich miałem okazję przeżyć naprawdę ciekawą przygodę.. Nie napisałam jeszcze dużo.. Cele lekcji a) Wiadomości Uczeń: zna zasady tworzenia opowiadania twórczego, zna reguły graficznego rozmieszczenia tekstu, rozumie znaczenie wyrazów wprowadzanych do dialogu.Przydatność 50% Moja wakacyjna przygoda.. Polski.. W tym roku jednak razem z nami pojechali mój wujek z ciocią i moja trzy letnią siostrą Jagodą.. Wprowadź narratora pierwszoosobowego.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćMoja wakacyjna przygoda- opowiadanie.. Byłoby dobrze, żeby opowiadanie miało chwytliwy tytuł.Opis przygody Adasia w psim raju, Adaś Niezgódka zawsze podziwiał umiejętność latania, którą posiadał pan Kleks i wiele razy starał się go naśladować, lecz nigdy nie udało mu się wznieść w górę.Aż pewnego dnia, po tym jak nabrał powietrza w płuca, poczuł dziwną lekkość i zaczął unosić się nad ziemią.Napisz krótkie opowiadanie z dialogiem na temat "Weekendowa.. - rozwiązanie zadania .. Rozpakowałyśmy się, zapaliłam ognisko, a Dagmara rozbiła namiot.. Niespodziewana miłość..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt