Wypracowanie z lektury felix net i nika
Menfred.Darmowy quiz: Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - poziom trudny w kategorii LiteraturaLista postaci z cyklu Felix, Net i Nika - lista postaci, występujących w serii Felix, Net i Nika polskiego pisarza Rafała Kosika Ważniejsze postacie Felix Polon.. Ma urodziny w drugiej połowie września.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 2.Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa 3.Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów 4.Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności 5.Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek 6.Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek 2 Mała Armia 7.Felix, Net i Nika oraz Trzecia Kuzynka 8.Felix .. Zadaj pytanie Wypracowania.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - I część bestellerowej serii Rafała Kosika.. Zapisuj ulubione.. 55 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Witaj na stronie Felixa, Neta i Niki!. Opisać jeden wynalazek z Felix Net i Nika oraz gang .Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Liczy on obecnie (2019) piętnaście części.. Rozwiąż test!Witaj na stronie Quizz.pl..

Sprawdź swoją wiedzę na temat felixa neta i niki.

Opowiada ona o przygodach trójki polskich gimnazjalistów - Felixa, Neta i Niki.Po zeszłorocznej wpadce z „Różańcem"* Rafał Kosik postanowił wrócić do tego, co wychodzi mu najlepiej - fantastyki młodzieżowej.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Nika zdenerwowana i zazdrosna zjeżdża zaraz za nimi, nie czekając na instruktora.. Podczas pierwszej wizyty na stoku Neta podrywa koleżanka z klasy, Aurelia.. Adaptacja Powieść Rafała Kosika doczekała się adaptacji filmowej (2012).. Chciałabym napisac o Nice Mickiewicz z książki "Felix, Net i Nika" Żyby zajmowała ok. 3/4 strony A4 jak chcecie to możecie więcej.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie utworu Rafała Kosika.. Niedawno ukazał się najnowsza, piętnasta już część jego sztandarowej sagi, „Felix, Net i Nika oraz Koniec Świata Jaki Znamy".. Szybsza, lepsza .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Może z czasem coś przyjdzie mi do głowy.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.. Stan: nowy.. Otrzymuj osiągnięcia.. karolkawit 3 lata temu.. Udostępnij.. Wydana została również w języku litewskim, węgierskim i czeskim..

Test z lektury: "W pustyni i w puszczy" Obserwuj autorów.

Można także rozmawiać o odpowiedzialności rodziców.Wypisał się dla niej z kościoła i wziął z nią ślub.. Wiem, że nie dzieje się w nim jeszcze zbyt wiele .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - przeznaczona dla młodzieży powieść z gatunku science fiction autorstwa Rafała Kosika.Pierwsza książka z cyklu Felix, Net i Nika, wydana w listopadzie 2004 r. przez Powergraph.Opowiada o przygodach trójki przyjaciół z pewnego warszawskiego gimnazjum.„Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to książka, w której główni bohaterowie nie tylko korzystają z wielu wynalazków, ale również sami je tworzą.. Streszczenia lektur.. pytanie 1 z 15.. Na początek banał: Jak nazywa się stworzona przez Neta sztuczna inteligencja?. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Skomentuj.. No i oczywiście Manfreda - bohaterów jednej z.Felix Polon - jeden z głównych bohaterów powieści "Felix, Net i Nika".. Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz.. Zarejestruj się!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Net jeździ na snowboardzie, Felix na nartach..

Kto jest autorem lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"?

Na stronie używamy cookies.Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.. .Opisać jeden wynalazek z Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Wątek detektywistyczny w postaci planu powieści Rafała Kosika pt. ,, Felix, Net i Nika oraz Gang; Felix moim przyjacielem uzasadnij swoja odp podajac argumenty z ksiazki (Felix Net oraz Gang; potrzebuje charakterystyki Felixa z ksiazki FELIX NET I NIKAKup teraz na Allegro.pl za 58,99 zł - FELIX NET I NIKA GANG + OPRACOWANIE LEKTUR zestaw z miasta Tychy.. Jest to pierwszy tom opowieści o trójce uczniów warszawskiego gimnazjum i ich przygodach.Streszczenie Bohaterowie.Witaj na stronie Quizz.pl.. Poniżej zamieszczam fragment.. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to książka z gatungu science fiction przeznaczona dla dzieci i młodzieży.. Lektura Felix, Net i NIka oraz Gang Niewidzialnych ludzi.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.. Uważasz, że dokładnie przeczytałeś I część FNiN'a?. Zdobywaj obserwujących.. Szukaj.. Są to jednak przede wszystkim przedmioty zdalnie sterowane, skomputeryzowane, elektroniczne.Tematy lekcji.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to pierwsza część cyklu o przygodach przyjaciół..

Spotkanie w nowej szkole i .Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

Możecie podać fragmenty z opisem Net, najlepiej strony.„Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to pierwsza powieść Rafała Kosika skierowana do młodego czytelnika - a także początek serii obecnie składającej się z dziewięciu tomoów.. NOWA GRA.. Czy autorowi uda.Felix, Net i Nika - Rafał Kosik.. Przypisykolamaniczka.. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie, uczęszcza do Gimnazjum im.. Zjeżdża z bardzo dużą prędkością.Test z części 1-2, czyli.Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Twórz quizy.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury.. Przekonamy się :) 1.. Lektura: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi;Wypracowania.. Nie napisałam jeszcze dużo.. TEST Z LEKTURY: Hobbit .Felix, Net i Nika - moje opowiadanie fan fiction Jakiś czas temu zaczęłam pisać opowiadanie o FNiN.. Plan ramowy 1.. Na razie nie wymyśliłam tytułu.. Ściągi.. Szczupły i jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. Dodawaj wpisy.. Pytania.. Pochodzenie imienia Niki nie jest znane, zaś książka Felix, Net i Nika oraz Świat Zero występuje w trzech wersjach, w każdej z nich w jednym ze światów równoległych pełne imię Niki brzmi, w zależności od wersji, Weronika, Monika lub Dominika.. Nika ma narty bardzo wiekowe i nie umie jeździć..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt