Charakterystyka ani shirley wygląd
cirrus 40 pkt.. kochamkotki 66 pkt.. Później przeniesiono ją do Domu Dziecka.Charakterystyka Ani Shirley („Ania z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery) Charakterystyka Ani z Zielonego Wzgórza; REKLAMA.. Jej rodzice byli nauczycielami.. Dziewczynka mając trzy miesiące straciła rodziców.. Charakterystyka Mateusza Cuthberta.. Kiedy ją poznajemy ma ona około jedenastu lat, natomiast gdy się z nią żegnamy jest już szesnastoletnią panienką.. przekom 37 pkt.. : „Ania z Zielonego Wzgórza" jest Anna Shirley, osierocona dziewczyna, która od jedenastego roku życia wychowywała się na peryfe-riach Avonlea, na Zielonym Wzgórzu, położonego na wyspie Księcia Edwarda u star-szego.Jaki był wygląd zewnętrzny i jak zachowywała się Ania Shirley (Ania z Zielonego Wzgórza?. Zanim dostała się do Maryli i Mateusza, przebywała u pani Thomas, pani Hammond, a później w sierocińcu.. - 1 strona zeszytu.. Najlepsi w poprzednim miesiącu .Charakterystyka Ani Shirley Ania Shirley jest bohaterką książki pt. " Ania z Zielonego Wzgórza", którą napisała Lucy Maud Montgomery.. Polecane teksty: 85% Karol Wojtyła powiedział: „miłosć jest najpiękniejszą realizacją tych możliwości, które tkwią w człowieku".. poleca 85 % Anna Shirley jest główną bohaterką powieści „Ania z Zielonego Wzgórza".. Pani Magdalena G i ja jesteśmy z Was dumne :-) Ania Shirley jest tytułową bohaterką powieści „Ania z Zielonego Wzgórza"Ania Shirley - charakterystyka ostatnidzwonek.pl, Ania Shirley to główna bohaterka powieści Lucy Maud Montgomery „Ania z Zielonego Wzgórza"..

... To jest charakterystyka.

Ania była sierotą i trafiła na Zielone Wzgórze przez przypadek.Przydatność 65% Charakterystyka Ani z Zielonego Wzgórza.. 2009-12-04 16:56:26Charakterystyka ,,Ani z Zielonego Wzgórza" ?. Ania jako dziecko była bardzo chuda.Charakterystyka Ani Shirley Autor: Karolina Marlęga Serwis chroniony prawem autorskim.. 84% Charakterystyka Ani Shirley.. Potrafiła być posłuszna i zdyscyplinowana, gdy wymagała tego sytuacja.. Niestety efekt nie był taki, jak zamierzyła, gdyż włosy stały się zielone.. Charakterystyka Maryli Cuthbert.. Główną bohaterką lektury p.t.. Charakterystyka Ani Shirley.. 2010-12-12 12:18:25; Charakterystyka Ani Shirley (Ania Z Zielonego Wzgórza) 2011-01-02 10:09:53; Cechy charakteru i zainttresowanie Ani Shirley (Ani z Zielonego Wzgórza) ?. Komentarze (0) skomentuj Najnowsze Najstarsze Najlepiej ocenione REKLAMA.. (6-8 zdań) Jak odnosiła się do Maryli, Mateusza, pani Linde, Diany, Gilberta oraz do innych osób.. Dziewczynka postanowiła zmienić swój wygląd i przefarbowała swoje rude włosy.. Anulka 79 pkt.. Jaki miała charakter?. Była bardzo zdolna, rozsądna i ambitna, a do tego bardzo .Charakterystyka Ani Shirley, Lucy Maud Montgomery Ania z Zielonego Wzgórza - streszczenie i opracowanie lekturyCharakterystyka Ani z Zielonego Wzgórza napisana przez cała klasę na lekcji języka polskiego..

TEMAT: ,,Jestem takim niespokojnym duchem" - charakterystyka Ani Shirley.

Jest sierotą, rodziców straciła we wczesnym dzieciństwie, potem tułała się po obcych domach, trochę mieszkała w sierocińcu, a od jedenastego roku życia znalazła dom na Zielonym Wzgórzu u Maryli i Mateusza .Ubiór Ani był bardzo ubogi i sfatygowany.. CELE: Uczeń: • potrafi zaprezentować postać głównej bohaterki, • posługuje się cytatami charakteryzującymi bohaterkę, • wie jak poprawnie napisać charakterystykę, • zna treść powieści, • wyróżnia cechy pozytywne i negatywne,Charakterystyka Ani z Zielonego Wzgórza (2) Ania Shirley mieszka w Kanadzie na Wyspie Księcia Edwarda w małej wiosce Avonlea.. rozwiń .Charakterystyka Małgorzaty Linde ostatnidzwonek.pl, Małgorzata Linde mieszkała nieopodal Zielonego Wzgórza w małej posiadłości przy szerokiej drodze prowadzącej do Avonlea w porosłej olchami dolinie nad wijącą się dostojnie strugą.Charakterystyka Ani Shirley Ania Shirley jest bohaterką książki pt." Ania z Zielonego Wzgórza", którą napisała Lucy Maud Montgomery.. Komentarze (0) skomentuj Najnowsze Najstarsze Najlepiej ocenione REKLAMA.. Ania była główną bohaterką powieści Lucy Maud Montgomery pt. ,,Ania z Zielonego Wzgórza".. Niestety efekt nie był taki, jak zamierzyła, gdyż włosy stały się zielone..

Ania kochała piękno, a że była małą kobietką, więc zależało jej na wyglądzie.

Wstępna prezentacja postaci.. Potrzebuje kilku punktów dotyczących opisu Ani Shirley.. Ania musiała je ściąć, ale odrastające włosy miały już kolor kasztanowy, a nie rudy.. Nasza bohaterka była przekonana, że jest najbrzydszą istota na świecie.. blocked odpowiedział(a) 04.01.2011 o 20:10 Ania Shirley to główna bohaterka powieści Lucy Maud Montgomery pt. "Ania z Zielonego .Ania Shirley jest główną bohaterką "Ani z Zielonego Wzgórza".. Charakter, usposobienie i relacje z ludźmi - tutaj można wstawić cytat lub krótko opowiedzieć jakąś przygodę, która dotyczy charakteru bohatera.. wrobel1952 32 pkt.. Charakterystyka Ani Shirley.. Jej pomysłowość w kwestii poprawy wyglądu była niebywała - Ania próbowała przemalować rude włosy na czarne, ale w efekcie wyszedł kolor zielony, jej ulubione sukienki miały bufiaste rękawy?. Rodzice Shirley zmarli na febrę, dlatego trafiła do domu obcego małżeństwa, gdzie wychowywała ich dzieci.. Kiedy ją poznajemy ma ona około jedenastu lat, natomiast gdy się z nią żegnamy jest już szesnastoletnią panienką.1.. Dzieje Ani Shirley zdobyły popularność już w chwili wydania.. .Charakterystyka Ani Shirley.. Urodziła się w Nowej Szkocji 5 marca 1865 roku jako jedyne dziecko Waltera i Berty Shirley.. Charakterystyka Diany Barry .Charakterystyka Ani z Zielonego Wzgórza..

... Dziewczynka postanowiła zmienić swój wygląd i przefarbowała swoje rude włosy.

Była bardzo pogodną osobą.. (wady i zalety), jak się zachowywała?. Uzdolnienia i zainteresowania.Charakterystyka Ani Shirley.. Ania musiała je ściąć, ale odrastające włosy miały już kolor kasztanowy, a nie rudy.Charakterystyka Ani Shirley.. Ocean podoba mi się bardziej niż kolorowe klony w październiku, Lustrzany Staw, koty, nawet bardziej niż poezja.. W wieku młodzieńczym wyróżniała się zgrabną i pełną wdzięku sylwetką.. Tadeusz 27 pkt.. Dziewczynka przyszła na świat w Nowej Szkocji.. Poznajemy ją, gdy ma jedenaście lat i jako sierota przez przypadek trafia do rodzeństwa Cuthbertów.Przydatność 75% Charakterystyka Ani Shirley.. Wcześn.Charakterystyka Ani Shirley z Zielonego Wzgórza; REKLAMA.. Jaką była uczennicą?. Włosy jej ściemniały, stały się kasztanowe.Jego dosyć dziwny wygląd: niezgrabna budowa i długie, stalowo-siwe włosy opadające na zgarbione ramiona oraz miękka, brązowa broda, sprawiały, że czuł się niezręcznie w towarzystwie kobiet.. Nie znosiła .Wygląd zewnętrzny Ani Shirley z zielonego wzgórza?. Jednakże w trakcie jej pobytu na Zielonym Wzgórzu w jej wyglądzie zaszły niezwykle pozytywne zmiany.Charakterystyka Ani Shirley O czym musicie pamiętać?. Ania od dzieciństwa przejmowała się swym wyglądem - miała marchewkowo rude włosy, była chuda i piegowata.. Wygląd zewnętrzny.. (Ania z zielonego wzgórza .Dziewczynka postanowiła zmienić swój wygląd i przefarbowała swoje rude włosy.. 2012-02-21 19:44:09 Wygląd zewnętrzny Tomka Sawyera 2010-05-18 17:53:44 wygląd zewnętrzny Robinsona Cruzoe ?. Dla wszystkich starała się być miła i serdeczna, chyba, że ktoś komentował jej wygląd.. - najlepiej żeby było dużo.Widziałam ocean tylko jeden jedyny raz w całym moim życiu (…) Od samiuteńkiego początku wiedziałam, że niczego nie pokocham mocniej.. Składała się nań: stara, wytarta sukienka oraz słomkowy kapelusz.. Ania Shirley była sierotą.. Nela1206 43 pkt.. Wszystko ją chwycało, we wszystkim potrafiła odnaleźć coś fascynującego.. 2009-12-17 05:21:09; Jak opisać Annę Shirley?. Ania musiała je ściąć, ale odrastające włosy miały już kolor kasztanowy, a nie rudy.. uzasadnij prawdziwość tych słów wybranymi przykładami literackimi.Charakterystyka.. Oski1101 33 pkt..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt