Napisz fragment pamiętnika wybranej postaci
Środki dydaktyczne: karteczki z cechami pamiętnika, fragmenty tekstu, karty pracy, zdjęcia postaci.napisz fragment pamiętnika Ani pisany po wielu latach w którym.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. ćwi… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Kartka z pamiętnika - napisz fragment swojego pamiętnika .. Celem wypowiedzi jest np. uporządkowanie swoich uczuć, spokojne zastanowienie .Definicja.. Celem wypowiedzi jest np. uporządkowanie swoich uczuć, spokojne zastanowienie się nad jakimś wydarzeniem, przelanie na papier złości, gniewu, radości.Kartka z pamiętnika jeden dzień z mojego dzieciństwa Kartka z pamiętnika fragment pamiętnika zapiski w pamiętniku wspomnienia z dzieciństwa opisz dzień swoich urodzin w formie wpisu do pamiętnika opisz .. Bd WażNE!. Napisz fragment pamiętnika wybranej postaci, w którym przedstawisz zdarzenie z niezwykłej lekcji historii PROSZĘ SZYBKO NA JUTRO NIE MUSI BYĆ TEGO DUŻO 1 Zobacz odpowiedź 1 odpowiedź Odpowiedź.. !1 Napisz Mam takie zadania pomóżcie zrobić .Bardzo prosze żeby było to jak O nas; Regulamin i .84% Kartka z pamiętnika Zośki, po śmierci przyjaciół; 82% Napisz kartkę z pamiętnika wybranej postaci z książki A. Kamińskiego pt. "Kamienie na Szaniec".. Metody i techniki pracy: praca z tekstem, praca indywidualna, schemat oceniania, samoocena.. Odpowiedź Guest.. 2.Wciel się w postać dowolnego bohatera literackiego i napisz w jego imieniu pamiętnik..

Napisz kartkę z pamiętnika wybranej postaci literack...

Samodzielne redagowanie kartki z pamiętnika Karola Wojtyły dotyczącej wybranej postaci.. 1 ocena Najlepsza odp: 100%.. Był to Gandalf i trzynastu krasnoludów.. Samoocena według podanego schematu - ewentualna korekta prac przez uczniów.. 6 września (wtorek) Ten dzień był okropny.. Pamiętaj aby uwzględnić w nim cechy osobowości bohatera.. i prowadzenie narracji w 1 os. lp.. Jak sobie radzić z emocjami jak cierpisz pzrez nie juz około 5 6 mieciesy 2020-08-29 13:52:06; Ktoś wie gdzie można kupić takiego Kubusia Puchatka jak z filmu.. Tematy: 1.Z wizytą na Marsie- kartka z pamiętnika.. Napisz własną kartkę z pamiętnika dotyczącą spotkania z ważną dla Ciebie osobą.Napisz kartkę z pamiętnika Świtezianki z ballady Adama Mickiewicza "Świtezianka" wybrać sobie jedną z postaci ballady.. (Zośka) 81% Kartka z pamiętnika Rudego; 85% Zredaguj kartkę z pamiętnika Zośki o wybranej akcji.Zobacz 4 odpowiedzi na zadanie: napisz opowiadanie jednej przygody tomka sawyeraZobacz 1 odpowiedź na pytanie: Napisz opowiadanie ballady ŚWITEZIANKA.. Zaproponowali mi udział w wyprawie po skarb a jako nagrodę jego czternastą część.Dzisiejszy dzień był dla mnie wyjątkowy To właśnie dzisiaj po raz pierwszy ujrzałam Winicjusza na własne oczy Przybył wraz Petroniuszem do domu moichKARTKA Z PAMIĘTNIKA W tej formie wypowiedzi bardzo ważne są sprawy formalne: data (koniecznie!).

Zaznacz fragmentyKartka z pamiętnika.

Zebranie prac do oceny.. Rafał ten piękny, jasnowłosy chłopak o oczach błękitnych jak.10 maja, środa Tego dnia siedziałem sobie spokojnie w mojej norce w Beg Endzie.. (co najmniej 200 wyrazów) 2.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. Napisać o tym co robią postacie w chwili wypowiadania słów.Napisz wzór funkcji liniowej postaci y=ax+b, o której wiadomo,ze: a) jej wykres jest nachylony do osi OX pod katem 60stopni oraz jej miejscem zerowym jest liczba 2 pierwiastki z 3 b) rzedna punku przeciecia jej wykresu z osia y jest równa 4, o odcieta punku przeciecia z osią x jest rowna 2 c) jej wykres jest równolegly do prostej o rownaniu y= -4x+6 i przechodzi przez punkt ( -1,7) d) do .Witamy na zalicz.net!. W pewnej chwili ktoś zastukał do moich drzwi.. Jak myślisz, co mogą czuć; Pomóżcie mi w zrobieniu zadanie z polskiego z przemówienia Dziś widzę wielka Warszawę StefanaNapisz kartkę z pamiętnika Magnusa z wyprawy do XIX wiecznej Troi na podstawie lektury ,,Skarb; Napisz jak dorośli traktują życie ?. Zadanie domowe.. Przeczytaj „Kamienie na szaniec" A. Kamińskiego.. 150 słów)PILNE; napisz charakterystyke bracia lwie serce jonatana; Napisz wypracowanie Praktyczny pan i jego kotNapisz fragment pamiętnika wybranej postaci w którym przedstawisz zdarzenie z niezwykłej lekcji historii zad 1… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Napisz kartkę z pamiętnika wybranej postaci z „Quo vadis"..

Kartka z pamiętnika ma mieć minimum 200 słów.

Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Postacie różnią się od siebie fizycznie, emocjonalne, pod względem przeżyć, wykształcenia itp., więc powinny także różnie mówić; Dialog dobrze jest dookreślić.. Odczytywanie prac.. W pamiętniku pojawiają się opisy uczuć, przeżyć; refleksje - nie tylko suche fakty.Wypowiedź kierujesz z zasady sam do siebie, ponieważ pamiętnik nie jest przeznaczony dla niczyich oczu.. Pamiętaj o zadanej pracy domowej (recytacja fragmentu lektury).. Wyobraź sobie, że podjąłeś ważną decyzję.. Herakles był synem Zeusa i królowej Alkmeny.. 8 pkt za rozwiązanie + 4 pkt za najlepsze rozwiązanie - 18.3.2015 (10:40) - przydatność: 6% - głosów: 119fragment; FRAGMENT [z łac. fragmentum - odłamek] Z pamiętnika poznańskiego nauczyciela; Charakterystyka Klary z "Zemsty" Fragment pamiętnika Adolfa Hitlera od czerwca do lis.. 0 .Napisz fragment pamiętnika wybranej postaci, w którym przedstawisz zdarzenia z niezwykłej lekcji historii.. Powinien też pojawić się opis uczuć, przeżyć; refleksje - nie tylko fakty..

Historia postaci(min.

w szkole, jak zwykle, bylo strasznie nudno.. Napisz dziennik w imieniu archeologa badającego ruiny w starożytnej Grecji.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Wciel się w postać dowolnego bohatera literackiego i napisz w jego imieniu pamiętnik.. (co najmniej 200 wyrazów) 3.. Wróciłam do domu, zjadłam obiad i wtedy zadzwonił Rafał.. Wszak pamiętnik piszemy sami dla siebie!. Napisz fragment dziennika .Mit o Heraklesie - streszczenie, Mitologia - opracowanie.. 3.Napisz dziennik w imieniu archeologa badającego ruiny starożytnej Grecji.. 2020-08-29 12:59:16 Czym zmyć wosk z aloeosu z plastri do depilacij 2020-08-29 12:33:29; Jak zwiększyć szanse na sprzedaż na olx 2020-08-29 11:23:12Napisz pamiętnik lub dziennik do 1 wybranego tematu.. Może być to zdarzenie fikcyjne.. Udowodnij w formie rozprawki, że " Quo vadis " jest powieścią historyczną.. 4.Wyobraź sobie,że znalazłeś pamiętnik pisany przez XVII wiecznego szlachica.Napisz fragment pamiętnika wybranej postaci , w którym przedstawisz zdarzenia z niezwykłej lekcji daje dużo punktów Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. No ale trzeba było jakoś to przeżyć.. Adresatem takiej wypowiedzi jest z reguły .. nadawca.. Zeus, chcąc, aby syn był nieśmiertelny, wykradł w nocy dziecko do nieba i położył przy śpiącej Herze.- znasz cechy pamiętnika, - rozumiesz czytane fragmenty tekstu, - potrafisz napisać kartkę z pamiętnika, - prezentujesz własną pracę.. od Michalos262 06.04.2017 Zaloguj się by dodać komentarz Odpowiedź .Napisz kilka zdań ze związkiem frazeologicznym którymi można dodać otuchy.. Odpowiedz.. Opisz przedstawione na obrazie postaci (wygląd, zachowanie, wyraz twarzy).. Polski, opublikowano 11.06.2018.. Z jednego dnia .. Dam celujących ile chcecie !. Napisana przez: kasia0201 .Napisz fragment pamiętnika wybranej postaci, w którym przedstawisz zdarzenia z niezwykłej lekcji historii.. Opisz w pamiętniku swój wyjątkowy dzień..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt