Sprawdziany opowiesc wigilijna
Ta tablica wyników została wyłączona, ponieważ Twoje opcje różnią się od opcji właściciela zasobu.Opowieść wigilijna • Testy i opracowania lektur • pliki użytkownika fretkafredziu przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Leksykon lektur Dickens Charles John Huffman.pdf, Ebenezer Scrooge.jpgCharles Dickens: Opowieść wigilijna Rozdział l Duch Marleya Zaczęło się od tego, Ŝe Marley umarł.. Po co przyszedł siostrzeniec Scrooga ?. Test składa się z 15 pytań.. Która wigilijna potrawa najbardziej zasmakuje C.. Masz świetny pomysł na quiz?. Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego.. Zwłaszcza naPlik pytania z kartkówki Opowieść Wigilijna.doc na koncie użytkownika tomekwator1997 • folder Lektury Szkolne • Data dodania: 14 paź 2011Test z lektury Opowieść wigilijna autorstwa Charlesa Dickensa.. Kto jest autorem książki ''Opowieść wigilijna'' 2.w jakim mieście toczy się akcja książki 3.kto jest głównym bohaterem książki 4.W okresie jakich świąt toczy się akcja książki ?. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. POWODZENIA.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Opowieść wigilijnaTest wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. Dodaj quiz.Praca klasowa dotycząca lektury Ch..

Dickensa Opowieść wigilijna UWAGA!!!

Historia Małego Aniołka ~ One Shot.. .Opowieść wigilijna Kim był Karol Dickens?. 6.kIm był gółówny bohater 7.. Udostępnij.. Rozpoznasz zapakowane prezenty ze świata Harry'.. niezwykłe właściwości:.192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. Drugi duch zaprowadził Scrooge`a" a) Do domu siostrzenca i domy pomocnika Boba b) Na grób Scrooge c) Do domu Marlea i siostrzenca d) Pokazał mu własne dzieciństwo 2.„Opowieść Wigilijna" test z lektury.. .Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Skomentuj.. Można się lekko do tego przyczepić ;).Opowieść wigilijna 17 „Jest taki dzień, bardzo ciepły, Święta Bożego Narodzenia choć grudniowy"3 17.. Ta tablica wyników została wyłączona przez właściciela zasobu.. Główny bohater jest człowiekiem niegodziwym, niepotrafiącym współczuć innym, nie obchodzą go losy innych.Zestaw: "192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3" 0.. To nie ulegało wątpliwości.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Opowieść wigilijnaLista pytań z lektury Opowieść wigilijna..

"Opowieść wigilijna" online.

DRUGA TO ZREDAGOWANIE DŁUŻSZEGO WYPRACOWANIA ZGODNIE Z PODANĄ FORMĄ.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Opowieść Wigilijna" K. Dickensa (podstawówka).. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. To opowieść z bardzo wyraźnym morałem.. Co wiesz o życiu autora Opowieści wigilijnej?. 7.Co obiecywał Scrooge trzem duchom?. Wypisz niezwykłe właściwości pochodni zgodnie z treścią Opowieści wigilijnej.. Nie było łatwe.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Drugi duch zaprowadził Scrooge`a" Do domu siostrzenca i domy pomocnika Boba Na grób Scrooge Do domu Marlea i siostrzenca Pokazał mu własne dzieciństwo : 1.. ODPOWIEDZ NA PYTANIA: 1.Lektury Opowieść wigilijna / Opowieść wigilijna - streszczenie i test.. Kto jest głównym bohaterem utworu?. Początkowo prowadził go ze wspólnikiem Jakubem Harleyem, a po jego śmierci został jedynym spadkobiercą przyjaciela, zarządcą majątku .Sprawdzian .Test Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Proszę o odpowiedzi do tych pytań.Bo za jakiś czas w szkole będę miał test ze znajomości lektury "Opowieść Wigilijna" a być może się pojawi któreś pytanie z tych wyżej.Opowieść wigilijna to jedno z najsłynniejszych opowiadań Karola Dickensa, które nawiązuje do tradycji świąt Bożego Narodzenia..

Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.

A)_ 1.W jakim mieście toczy się akcja?. CZĘŚĆ I.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Treścią opowieści jest przygoda głównego bohatera, Ebenezera Scrooge'a .Odpowiedz na pytania: "Opowieść Wigilijna"!. Utwór opowiada o człowieku, którego życie sprowadza się do gromadzenia bogactw.. Opowieść wigilijna Dickensa pokazuje, jak ważne jest nie to, ile mamy, ale jakimi ludźmi jesteśmy.. Najbardziej znanym jego utworem jest Klub Pickwicka, książka".. Najnowsze wpisy .Scenariusz lekcji poświęconej analizie i interpretacji „Opowieści wigilijnej"Scenariusz lekcji poświęconej analizie i interpretacji „Opowieści wigilijnej".. 2020-12-27 11:33 kły Udostępnij.. 9.U kogo Scrooge zjadł świąteczny obiad?Sprawdzian, klasówka, egzamin.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.. Święta Bożego Narodzenia szczególnie nie traktował zbyt poważnie.Karol Dickens, Opowieść wigilijna; Antoine de Saint-Exupéry, .. POWODZENIA.. Quiz w Poczekalni.Ta tablica wyników jest obecnie prywatna.. 4.Kogo zapowiedział przyjaciel Marley'a?. Dobry pomysł na powtórkę przed sprawdzianem czy egzaminem ósmoklasisty.. Autor: materiały teatru Osterwy Gorzów Skrooge'a nawiedza jeden z duchów.. PIERWSZA TO PYTANIA NA, KTÓRE POWINIENEŚ UDZIELIĆ ODPOWIEDZI.. Powstała około 1843 r. Wydarzenia mają miejsce w Londynie w domu kupca Ebenezera Scrooge'a i w jego kantorze, w wigilię Świąt Bożego Narodzenia, w XIX wieku..

Opowieść wigilijna - streszczenie .

8. z kim mieszkał główny bohater 9. kto odwiedził w nocy scoorga ?test > Opowieść wigilijna - streszczenie i test.. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. test > Opowieść wigilijna - streszczenie i test.. 2.Kim był główny bohater?. 3.Z kim mieszkał?. Pytanie 1 /10.. Utwór "Opowieść wigilijna" powstał w roku: 1852 1822 1839 1843 : 2.1.. Od czego zaczął świętowanie Ebenezer Scrooge?. Należy do cyklu tzw. opowieści bożonarodzeniowych.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Scrooge, wspólnik Marleya, takŜe je podpisał, a jego nazwisko było cenione, cokolwiek by podpisał.. 6.Do kogo zaprowadził Scrooge'a?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Najbardziej kompletny test z lektury Opowieść wigilijna jaki znajdziesz w sieci.. Głównym bohaterem powieści jest Ebenezer Scrooge, który prowadził interesy na giełdzie londyńskiej.. Kliknij przycisk Udostępnij, aby ją upublicznić.. Opowieść Wigilijna w Hogwarcie!. Przerwij test.. Klasa 4 - Powtórka z części mowy.. Miał tez także skład - dom towarowy.. GENEZA: Opowieść wigilijna to najbardziej znany utwór Karola Dickensa.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. 22 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Test składa się z 12 pytań.. Angielskim pisarzem żyjącym w latach 1812-1870.. Rozwiąż test!Opowieść Wigilijną, jednak Charles to po polsku Karol, więc myślę, że autor testu wiedział co piszę ;) Lecz to prawda - Charles to nie polskie imię, tak samo jak Dickens nie jest Polakiem.. Marceloli 4 lata temu.. Uzupełnij ofertę reklamującej się firmy - wypisz potrawy wymienione w Opowieści wigilijnej.. Głównym bohaterem Opowieści wigilijnej jest kupiec Ebenezer Scrooge.Geneza utworu i gatunek.. Zobacz wpisy.. 5.Jak się nazywał drugi duch?. 5.Gdzie pracuje główny bohater książki ?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt