Napisz sprawozdanie z wydarzenia w szkole
W sprawozdaniu szczegółowo zdaje się relację z jakiegoś wydarzenia, które zostało już zakończone.. W muzycznym ZOO, instrumenty puzon ,flet poprzeczny i fortepian, p.Elżbieta Kurz-przedstawiła osoby i opowiadała p.Natalja Szcześniak-flet poprzeczny p.Tomasz Szagunski-puzon p.Albert Bezdziczek-fortepian nastrój wesoły SP im.. Trzeba napisać .Zaraz przy wejściu wszyscy z odrobiną nadziei na twarzy kierują się do kącika korytarza przy szatni, w którym wypisane są zastępstwa.. No trudno.Zadanie z Polaka.. Jana Pawła 2 w Czerwonej WodzieNapisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia, np. wycieczki, koncertu, meczu itp. j0000008YCB5v22_000tp001 husyci - członkowie ruchu religijnego założonego w Czechach przez Jana Husa w 1417 r.pedagogika, sprawozdanie, praktyki studenckie, szkoła SPRAWOZDANIE Z PRAKTYK STUDENCKICH W dniach od 10.05.2010 do 28.05.2010 odbywałam praktyki studenckie w Szkole Podstawowej im.. W osiemdziesiątj minucie z boiska zszedł Ebi Smolarek, nagrodzony milionem braw kibiców.Dnia 30.XI.2003 w Lesznie w auli Szkoły Muzycznej im.. Napisz sprawozdanie z uroczystości szkolnej z okazji Dnia Niepodległości.Pomożecie?. 2010-01-09 22:46:47; Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia (wycieczki szkolnej, akademii,itp) 2010-11-07 08:31:29; Zredaguj sprawozdanie z dowolnej wycieczki szkolnej 2011-03-18 18:32:45; Napisz sprawozdanie z wycieczki..

Napisz sprawozdanie z przedstawienia szkolnego ( jak...

Film był ciekawy i zabawny .Może mieć charakter ustny lub pisemny.. O godzinie 7:30 wsiedliśmy do zatłoczonego pociągu i ruszyliśmy w drogę do Karpacza.d.. Opowiadanie o spotkaniu Świtezianki z bohaterką inne.. Ważna jest kolejność zdarzeń.. Emocje były niesamowite.Zadanie: pomóżcie napisać sprawozdanie z szkolnej dyskoteki Rozwiązanie: dnia 21 x 2010 r o godzinie 17 00 w sali gimnastycznej szkoły podstawowej nr Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Zobacz jak napisać protokół, jaki układ elementów zastosować, zapoznaj się ze wzorem i przykładem protokołu.. Po przyjeździe pani rozdała nam bilety i zajmowaliśmy swoje miejsca.. Słowa, które mogą być przydatne w napisaniu sprawozdania np.: wstęp : przedstawienie odbyło się, seans miał miejsce, to film należący do gatunku, film jest ekranizacją powieści, spektakl powstał na podstawie, film w reżyserii.Dnia 13.10.2016 r. w Zespole Szkół w Michałówce odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej..

Jak napisać sprawozdanie?

Dnia 21 stycznia 2011 roku nasza szkoła zorganizowała dla klas szóstch wyjazd na przedstawienie teatralne pt. "Ten Obcy".. 2012-03-27 16:03:12to moje sprawozdanie z całych ferii : Dwutygodniowe ferie zimowe Ferie zimowe w województwie zachodniopomorskim rozpoczęły się 14.02.2011r.. Spektakl ten miał miejsce w Konińskim Domu Kultury.. W pierwszym akapicie powinno zostać zapisane, jaki charakter ma wydarzenie, zostać wymieniona jego nazwa lub .Napisz sprawozdanie z wycieczki do Kina 2016-11-16 15:11:59; Napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru.. Wskazówki.. 4 listopada 2014 r. odbył się w Miejskim Domu Kultury w Niewiadowie konkurs wiedzy o Cyprianie Kamilu Norwidzie pt. „Norwid - Poeta Naszej Ziemi".Kolejność wydarzeń: następnie, z kolei, po czym, na początku, w następnej kolejności, z kolei, później.. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor, która przywitała wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły oraz zaproszonych nauczycieli emerytów.Czytamy „W okresie stażu nauczyciel realizuje własny plan rozwoju zawodowego zatwierdzony przez dyrektora szkoły, uwzględniający wymagania, o których mowa w art. 9g ust.. Przykład 1: Sprawozdanie z konkursu Sprawozdanie z konkursu - przykład.. j.w Chodzi o to że może być zmyślone bo mnie wtedy nie było Płuca złapały i zatrzymały w domu więc mam zaległe a babka się na mnie drze..

"Przydatność 75% Napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru .

7 lipca 2005r.. „Znowu dla naszej klasy nic nie ma" krzyczy jedna z dziewcząt.. ks. Jerzego Popiełuszki w Krajnie .. Zwiedzaliśmy najciekawsze miejsca w stolicy, które przykuwają uwagę turystów.. proszę to bardzo ważne i jest na jutro , a ja w ogóle nie mam pomysłu , ani czasu na zrobienie tego plisss daje naj :) .. Pojawiła się także S.P 1 , która była najlepsza w poprzednich rozgrywkach.. Nikomu się to nie podoba, bo to oznacza, że będziemy musieli całe 9 godzin siedzieć w szkole.. masz klasa zebrała się o godzinie 7:00 na dworcu głównym w Bydgoszczy.. Tego dnia w całym kraju obchodzone są oficjalne uro-czystości z okazji odzyskania niepodległości.. Dnia 10 września 2009 r. odbyła się jednodniowa wycieczka do Warszawy.. Napisz, w której części sprawozdania można by zamieścić wybrany fragment.Zadanie: napisz sprawozdanie z zawodów sportowych które odbyły Rozwiązanie:dnia w naszej szkole rozpoczęły się zawody sportowe w zawodach mogli wziąść udział wszyscy uczniowie zainteresowani tym wydarzeniem a atrakcji było wiele na początku pan i dyrektor przywitała zebranych,później rozpoczęły się konkurencje zaczęto od gry w kilkuminutowej grze w siatkówkę każdej klasy .Napisz w zeszycie sprawozdanie z wybranego wydarzenia sportowego, którego bohaterami byli polski zawodnik lub … Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.jak napisaĆ sprawozdanie z filmu lub ze spektaklu?.

Podobnie należy napisać sprawozdanie z dyskusji, debaty.

2009-10-23 19:49:35 Napiszcie mi sprawozdanie o ptakach.. Po zakończeniu stażu nauczyciel składa dyrektorowi szkoły sprawozdanie z realizacji tego planu .. W pierwszy dzień ferii razem z rodziną wybraliśmy się do kina na film pt.,,Przygody Gulivera".. Wyrażona opinia: Dzięki wizycie…, Długo będę pamiętać…, Takie wydarzenia uczą…, Warto odwiedzić… .. Wyjechaliśmy o godz.6.00 rano,.Sprawozdanie z zawodów sportowych Dnia 7 kwietnia 2010 roku w naszej szkole odbyły się zawody sportowe z piłki siatkowej.. Sprawozdanie warto zacząć od przedstawienia ogólnych informacji o wydarzeniu.. Po strzale Jacka Krzynówka grającegoz numerem ósmym, piłka odbiła się od bramki, która dobił Ebi Smolarek.. Podczas 90 godzinnychSprawozdanie to jedna z form pisemnych, których tworzenie ma na celu przedstawienie wydarzeń.Sprawozdanie powinno, więc zawierać dokładne informacje o danym zdarzeniu, a także opinię autora.. Protokół.. Wstęp.. Na tegoroczne ferie planów nie miałam,ale zawsze było jakieś ciekawe zajęcie.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćW siedemdzesiątej szóstej minucie padła druga, a zarazem ostatnia bramka w tym meczu.. 11 listopada to data szczególna w historii Polski.. Stanisława Moniuszki o godzinie 1830 odbył się koncert fortepianowy zatytułowany „Twórczość polskich kompozytorów w okresie renesansu".. Brały w nich udział różne szkoły z naszego regionu.. Należy określić, czego będzie ono dotyczyć.. Napisz współczesną wersję legendy o ,, Bydzie i Goś.. Pianistą, a zarazem najważniejszą postacią tego wieczoru był pan Bogusław Synowiec.kiedy i gdzie rozgrywaja sie wydarzenia przedstawion.. Proszę napiszcie to!. W. Frelichowskiego w Turzy Wielkiej.. Napisz opowiadanie , w którym przedstawisz losy jedn.. Sprawozdanie powinno: uwzględniać miejsce, czas, uczestników;Mam napisać sprawozdanie o koncercie w szkole.Słowa pomocne: dnia 13 pażdziernika (środa), godzina 9:15, pt.. Sprawozdanie ma postać narracyjną albo prezentowane jest w tabeli.. Pojechała na nią cała nasza klasa i kilka osób z młodszych klas.. Pierwszy akapit.. 2014-01-13 20:18:21Zredaguj sprawozdanie z wybranego wydarzenia które odbyło się w twojej szkole kado97 kado97 Dnia 11 listopada 2018 roku w mojej szkole o godzinie 11.00 odbył się apel na cześć odzyskania niepodległości przez Polskę.Napisz sprawozdanie z zawodów sportowych , które odbyły się w twojej szkole.. Napisz opowiadanie o człowieku, który zerwał z trady.Sprawozdanie z wycieczki do Warszawy ..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt