Przeczytaj początek opowiadania i wymyśl jego dalszy ciąg
Jak co dzień czyścił wulkany, odbaobabiał planetę i troszczył się o różę?. Po pewnum czsie znalazł pracę w tartaku.. Kiedy Marta otworzyła oczy, zobaczyła srokę, która … Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przeczytaj początek opowiadania i wymyśl jego dalszy ciąg Kiedy Magda otworzyła oczy , zobaczyła srokę która stukała dziobem w parapet otwartego okna 1 Zobacz odpowiedź 1 odpowiedź olaaleksiewicz Najlepsza odpowiedź Później sroka odleciała daleko daleko.. kicikowa.. Umarł mu jego kochany ojciec, co pogorszyło całą sytuację.. Tym razem sprawy posunęły się za daleko.. Wymyśl dalszy ciąg historii Rysia.. Kiedy Magda otworzyla oczy zobaczyla sroke ktora stukala dziobem …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Nel wyrosła na cudną jak kwiat dziewczynę, a Staś przekonał się, że mężczyzna, który skończył lat dwadzieścia cztery, może myśleć o damach.. Jak skończyła się historia przedstawiona w tekście Karolek pisze listy?. Głosuj.. Może zawierać elementy opisu, charakterystyki, sprawozdania, reportażu itp., można wplatać do niego pamiętniki, dzienniki, a nawet inne opowiadania.Wymyśl dalszy ciąg opowiadania rozpoczynajacego się od słów: "Było już południe, kiedy Syzyf zsunął się ze skrzydeł Tanatosa i stanął na ziemi.Z wdziecznością uściskał boga śmierci..

Przeczytaj wstęp opowiadania i wymyśl dalszy ciąg tej historii.

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Ćwiczenie 5 Przeczytaj wybrane samodzielnie opowiadanie Sławomira Mrożka i podziel je, zgodnie z fabułą, na następujące części: zawiązanie akcji, punkt kulminacyjny, zwrot akcji, rozwiązanie .Dobre opowiadanie powinno mieć ciekawy początek, budzące zainteresowanie rozwinięcie i przekonujące zakończenie.. :) przeczytajcie, błagam i oceńcie :))Przeczytaj tekst „Karolek pisze listy" Franceski Simon (fragment powieści „Koszmarny Karolek i prześwietne święta").. Zapisz swoje pomysły w kilku punktach.Napisz ciąg dalszy opowiadania W szufladzie (maksymalnie 200 słów), pamiętając o rozwinięciu akcji, punkcie kulminacyjnym i rozwiązaniu.. Borowicz zrozumiał, że trzeba wziąć się w garść.. przez RybkaRyba.. Początek Nowa lista historii.. 1) Napisz opowiadanie, którego akcja rozgrywa się w ciągu pięćdziesięciu trzech minut.. Dopisz ciąg dalszy Opowieści wigilijnej Napisz ciąg dalszy Opowieści Wigilijnej Wymyśl ciąg dalszy Opowieści Wigilijnej Wymyśl dalszą historię Ebenezera Scroogea Napisz jak .Dalszy ciąg opowiadania, o który niektórzy prosili?. Odnowił swój duży dom i zamieszkał w nim razem ze swoim siostrzeńcem i jego żoną.. Wymyśl ciąg dalszy opowiadania.Przeczytaj tekst „Rysio spotyka Przygodę" Davida Kirschnera i Davida Casciego (fragment powieści „The Pagemaster")..

Przykład planu opowiadania.

Wymyśl Coś.. Tego jednak dnia nudziłem się wyjątkowo.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Wymyśl dalszy ciąg wydarzeń, o których opowiada Mo.Skorzystaj z informacji zawartych we fragmencie Pamiętny DzieńMinęła dekada.. Miesiąc temu wypłynęłam statkiem w daleką podróż .Niestety, po drodze był sztorm,a w dodatku zepsuły mi się mi się radar i kompas.Nie miałam pojęci gdzie płynę.Po kilku dniach na horyzoncie zobaczyłam wyspę.Przeczytaj początek opowiadania i wymyśl jego dalszy ciąg.. Nikt, ani nic nie zakłócało jego spokoju.. Po kilku dniach na horyzoncie zobaczyłem wyspę.. Postanowiłem do niej dopłynąć.Dopisz ciąg dalszy przygód trójki bohaterów Felixa, Neta i Nika oraz Gamg Niewidzialnych Ludzi w tej; napisz ciąg dalszy historii wiedząc że są na nowo zaprzyjaźniły , minimalnie 200 słów pomóżcie to na; Wymyśl opowiadanie o dalszych losach Kajko i Kokosz; Wymyśl i opowiedz zakończenie o Wandzie Rydygierze i smoku w dowolnej formieNapisz ciąg dalszy opowiadania W szufladzie (maksymalnie 200 słów), pamiętając o rozwinięciu akcji, punkcie kulminacyjnym i rozwiązaniu.. "Wreszcie zadzwonił zbawczy dzwonek.Dalszy ciąg książki pt. "Mały Książe" Małemu Księciu żyło się na swej planecie dostatnio.. Ćwiczenie 5 Przeczytaj wybrane samodzielnie opowiadanie Sławomira Mrożka i podziel je, zgodnie z fabułą, na następujące części: zawiązanie akcji, punkt kulminacyjny, zwrot akcji, rozwiązanie .Bolesław Prus - Katarynka - Dalsze losy niewidomej dziewczynki - Opowiadanie Dominika Grabowska 20 sierpnia, 2013 język polski , Szkoła podstawowa 1 Comment Pewnego dnia pan Tomasz wybiegł ze swego gabinetu z listą najlepszych okulistów.Opowiadanie którego akcja rozgrywa sie w ciągu 53 minut..

"Opowieść wigilijna" ciąg dalszy.

Przeczytaj wstęp opowiadania i wymyśl dalszy ciąg tej historii.. I gdy, otoczywszy księżniczkę, patrzyły na uśpioną twarzyczkę dzieciny, królowa ich rzekła: - Niechaj .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. W tym czasie bardzo pomógł mu Andrzej.. Wkrótce został dziadkiem.. Lecz pewnego dnia oglądając zachód słońca i głęboko rozmyślając chłopiec.Z jego oczu poczęły się toczyć wielkie łzy szczęścia.. spis treści.. Jego dom stał opuszczony,co oznaczało,że ma gdzie mieszkać.. Od.Opowiadanie jest jednocześnie formą bardzo pojemną, w której zmieścić się mogą prawie wszystkie inne formy.. Czas się dla niego wtedy nie liczył.. Skończył się okres wolny od szkoły i trzeba było podjąć decyzję, co dalej robić.Tym razem nie chciałam byś wiedział co czuję.. Masz problem, jak to ułożyć?Wymyśl Coś.. Chociaż przeraża go dywan na trzepaku, papierowe ręczniki i inne Śmiertelnie Groźne Rzeczy, nie jest tchórzem.Wymyśl zakończenie Może mieć różne cele i formy - może być podsumowaniem, rozwiązaniem zagadki, dopowiedzeniem wszystkich wątków itd.. CZYTASZ.. Muszę wymyślić dalszy ciąg tego opowiadania na jutro pomóżcie Henryk Sienkiewicz "Bajka" Za górami, za morzami, w dalekiej krainie czarów, przy kolebce malej księżniczki zebrały się dobre wróżki ze swą królewną na czele..

...Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Przeczytaj poczatek opowiadania i wymysl jego dalszy ciag.

Staś i Nel spotykają się ponownie.. Miesiąc temu wypłynąłem statkiem w daleką podróż.. Nie wiedział, ile czasu stał na peronie, przypatrując się swoim rodakom.. Co, według ciebie, wynikło ze spotkania chłopca z Przygodą?. Po prostu: stał, myślał i płakał.. Tytuł Jeśli nie miałeś go już na początku - wymyśl teraz.. Rozczulił się bardzo Tanatos.. Wiódł dogodne życie.Jaki może być ciąg dalszy opowiadania?. Nie będziesz w stanie przeczytać tej opowieści w całości, ponieważ Płatne Opowiadania nie są jeszcze dostępne w twoim kraju.. Na tym Sienkiewicz jednak zakończył swą historię.. Zatrzymał go, i obiecał 20 złoty, jeżeli zostanie, i będzie grał dla dziewczynki, dopóki on nie wróci.. Już od rana moje samopoczucie było nie najlepsze, a teraz jeszcze na dodatek dostałam jedynkę z geografii i pokłóciłam się z moją przyjaciółką .. Masz pomysł.. Niestety, po drodze był sztorm, a w dodatku zepsuły mi się radar i kompas.. My ją w tym momePrzydatność 70% Napisz dalszy ciąg wydarzeń powieści "Katarynka".. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Pewnego dnia ze schroniska do mieszkania pisarza i jego syna trafia Elf - pies o wielkich uszach i równie wielkim sercu.. Pożegnał sie z nim, podarował przyjacielowi świeże kwiaty z łąki.. Dla tych, którzy nie są w temacie, wczoraj napisałam takie coś: Kilku osobom się spodobało i prosiły o ciąg dalszy.. Masz bohaterów i naprawdę frapujące wydarzenia.. Nie miałem pojęcia, dokąd płynę.. Pan Tomasz od razu gdy wyszedł, napotkał kataryniarza, który zmierzał ku wyjściu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt