Napisz opis dnia po niemiecku w czasie przeszłym
W domu odpoczywałam.. 82% Opis dnia w .Opisz mi swój poprzedni dzien w czasie przeszłym perfekt (j.niemiecki).. .Opis dnia - niemiecki.. Niemiecki.Jak opisać swój dzień po niemiecku?. na tydzień z rodzicami w góry, było wspaniale.. Logowanie.. Pozniej pomagam w przygotowaniu kolacji, sciele lozko i zmywam naczynia.. Wieczorem oglądałam telewizję, czytałam książkę.. Znajdą się tutaj czasowniki zwrotne, czasowniki rozdzielnie złożone, jak i odmiana zaimka zwrotnego przez przypadki.. Dannach bereite ich das Frühstück zu und esse.Przykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem Opis dnia po angielsku - wzór.. Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia.. Pam proźbę mógłby ktoś napisać mi list do kolegi z Niemiec.. podaje oryginał po polsku i moją propozycje po niemiecku :) ta praca musi być w czasie prateritum.. Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi zwrotami, które pomogą Wam poradzić sobie z tym wypracowaniem.. Jeśli artykuł okazał się przydatny, kliknij przycisk „Lubię to!". mam wszystko w dupie i pisze tylko aby zaliczyć więc praca super!. resztę dni spędziłem w domu, w tym czasie .Czas przyszły w języku niemieckim (Futur I, Futur II).. w liście tżeba podać:.. 6., SYLABUS PRZEDMIOTU - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa 3 Wrz 2010 Gimnazjum » Język niemiecki · Dodaj do Codziennie pod wieczór biegałam na plaży..

Opis pracy wakacyjnej w czasie przeszłym.

To świetny wstęp do stawiania dalszych kroków w nauce języka niemieckiego!. Następnie zjeadłem śniadanie, spakowałem ksiązki i wyszedłem do szkoły.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćPomożecie napisać opis dnia po niemeicku wczasie Czasie przeszłym Perfekt.. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.. Pilne.. Zapraszamy także do innych.Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. Wszystko od rana do wieczora co robiłam.. 1.Wczoraj sprzątałam swój pokój.. Prosze aby był to dzień z zycia dziewczyny.. Zrobiłam zadanie domowe.. Przydatność 65% List z wakacji po niemiecku w czasie Partizip II (przeszłym)Potrzebuję opis dnia wczorajszego z j. niemieckiego w czasie Perfekt.. Języki obce online.. Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Dostałem kilka pozytywnych ocen.. prosze o sprawdzenie podanego tekstu.. opis dnia w czasie przeszłym perfekt.Opis dnia w czasie perfekt drukuj.. Społeczność.. Serwis Sciaga.pl nie odpowiada za treści umieszczanych tekstów, .Mein Wochenende - wypracowanie po niemiecku w czasie przeszłym Perfekt 25 kwietnia 2010 Odsłon: 20 878 3 komentarze Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr E-mailPrzykład opisu dnia po niemiecku z tłumaczeniem Opis dnia po niemiecku - wzór..

Opis dnia po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.

Przeskocz do treści.. Przydatność 70% Opis dnia w czasie perfekt.. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.. 2.Wczoraj nakarmiłam chomika.3.Wczoraj umyłam rower.. W szkole byłem 7 godzin.. Przetłumacz kilka zdań o świetach po niemiecku w czasie perfekt +1 głos.. 5.Wczoraj umyłam naczynia.. Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.Będziesz w stanie bez żadnych problemów stworzyć samodzielnie opis dnia po niemiecku w czasie przeszłym.. nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie.. Z góry dzięki.. 3,895 wizyt.. SŁÓWKA I ZWROTY PO NIEMIECKU dla Początkujących .Napisz 10 zdań o swoich wakacjach w czasie przeszłym.. Bardzo ważne.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis wakacji po angielsku.. poleca 82 %.. Po południu poszłam do domu.. bd baardzo wdzieczna.. Osłuchiwanie się z niemieckim - opis dnia w czasie teraźniejszym i przeszłym Natalia Kamysz.. 6.2.2011 (16:22) hehe praca zryta jak niewiem co?. 2011-11-03 09:57:05; Opis dnia po angielsku?. Wstałem o 7 rano i umyłem się..

Opis dnia po niemiecku - wzór z tłumaczeniem;.

Jak możecie to wytłumaczcie mi jak tworzy się zdania oznajmujące w czasie przeszłym perfekt.błagam pomocy pomuzcie napisac po niemiecku o wakacjach w czsie przeszłym błagam.. Po zajeciach wracam o domu.. Der Tagesablauf - mein AlltagMoje Świeta Bożego Narodzenia Dnia 24 Grudnia o godziny 15.30 poszłam na pasterke.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis wakacji po .Opis tygodnia, dnia po angielsku w jakim czasie Present Simple, Continouse czy tak i tak?. :):) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćNapisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie przeszłym PERFEKT!. Zjadłam obiad.. 2009-10-30 20:29:56; Napisze mi ktoś 3 zdania w czasie przeszłym po angielsku 2010-09-26 11:28:10; w jakim czasie powinno się pisać opis dnia po angielsku 2013-11-18 17:29:27Przykładowy opis dnia po angielsku.. Chodziłem po górach, odwiedziłem kaplicę czaszek i zwiedziłem Wambierzyce.. Potrzebne 10 bardzo prosty zdań?. 4.Wczoraj obrałam ziemniaki.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. Przydatność 70% Opis dnia w czasie perfekt.. 7.45 ide do szkoły.. Po powrocie o. smakowało..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt