Napisz w zeszycie przedmiotowym historyjke
Proszę o szybką pomoc.. oraz jej postanowienia.. Napisz w zeszycie przedmiotowym temat :Starożytna Grecja- powtórzenie wiadomości.. Reformy Sejmu Wielkiego.. Panowanie Mieszka I. Chrzest Polski i jego skutki.. Temat: Higiena i choroby układu krwionośnego.. Zapoznaj się z treścią rozdziału 14.. Ekspansja terytorialna Rosji Radzieckiej.. Następnie dokonaj podziału bohaterów.. Drugi rozbiór Polski.. 1 ocena Najlepsza odp: 100 .Uzupełnij tekst właściwymi rodzajnikami oraz przyimkami i napisz go w zeszycie Następnie przeczytaj regułę gramatyczną zamieszczoną na 62 stronie / za … danie 3 strona 52 / podręcznik nowa era / 8klasa niemiecki.. Pomocniczy link do .. Temat: ,,Powtórzenie wiadomości - pola figur".. Wykonaj zadanie 13. ze s. 31 w podręczniku - obejrzyj blok reklamowy bez dźwięku i opisz swoje wrażenia.. Na dzisiejszej lekcji utrwalimy wiadomości z działu II.Napisz historyjke.. W zeszycie ćwiczeń wykonaj ćwiczenia1,2,3,4 do tego tematu lekcji str. 51-52.. .Napiszcie historyjke, wykorzystując przynajmniej 6 podanych czasowników w czasie przeszłym: sich schminken, si… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Czytając zwróć uwagę na terminy (unia personalna, unia realna), postaci ( Zygmunta II Augusta ), datę podpisania unii lubelskiej- 1569r..

Rozwiąż w zeszycie przedmiotowym zad.

Po zapoznaniu się z pojęciami wykonaj w zeszycie przedmiotowym następujące zadanie.. Zdjęcia rozwiązanych zadań proszę wysłać do sprawdzenia do 29.05.2020r.. (piątek) na adres [email protected].. W domku tym .. Historyjka ma być krótka To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćPodane tematy i punkty proszę zapisywać w zeszycie przedmiotowym.. Następnie dopracuj swój pomysł tak, aby nagrać krótką reklamę .. Przeczytaj wiersze Nad wodą wielką i czystą., Gdy ty mój trup., a następnie: .. Mickiewicz w utworze Nad wodą., -wypowiedz się na temat metafory w liryce Gdy tu mój trup ( praca pisemna w zeszycie przedmiotowym).Podane tematy i punkty proszę zapisywać w zeszycie przedmiotowym.. W zeszycie ćwiczeń .Historia klasa V - 19.11.2020r.. ( filmik wyślij na messengera).. Funkcjonowanie gospodarki w ZSRS w okresie międzywojennym 5.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Wykonaj zdjęcie swoich prac w zeszycie i prześlij na adres [email protected] do przyszłej środy.Temat; Kompozycja rytmiczna.- zapisz w zeszycie przedmiotowym 1.. Podane tematy i punkty proszę zapisywać w zeszycie przedmiotowym.. 2014-10-05 14:11:37W pierwszym zadaniu trzeba utworzyć zdania w czasie Perfekt, a w drugim przetłumacz z polskiego na niemiecki 2020-12-16 20:54:07 Praca domowa z niemieckiego liceum..

Wykonać w zeszycie przedmiotowym zadanie 3 i 4.

Celem dzisiejszej lekcji będzie poznanie przyczyn przyjęcia przez Polskę .Kolejne etapy wojny obronnej w 1939 r.: 1.Początek wojny polsko - niemieckiej nastąpił 1 września 1939 r., gdy o godz. 4:45 pancernik "Schleswig - Holstein" rozpoczął ostrzał Westerplatte.Obrona polskiego wybrzeża, odizolowana od całości działań wojennychNapisz śmieszną fantastyczną historyjke w której użyjesz dużo wyrazów z ż i rz 2012-10-12 22:30:13 Napisz fantastycną historyjke,w której użyjesz wyrazu mającego więcej niż jedno znaczenie .. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Wykonaj w zeszycie przedmiotowym zad.2 i 3 ze str. 219.. Niemiecki‚ klasa 8.. 2020-12-21 12:27:52; Napisz w komentarzu o programie w tv, internecie lub słuchanym w .Napisz śmieszną fantastyczną historyjke w której użyjesz dużo wyrazów z ż i rz. jw To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. 2020-12-15 08:46:54 Co oznacza fraza tip pon it (w piosence o tańcu) 2020-12-13 18:42:25Jak napisać opowiadanie, w którym Scrooge wystąpi jako uczestnik Dziadów?. Temat z podręcznika str. 96-100.. Zeszyt ćwiczeń Workbook & Grammar:Napisz w zeszycie przedmiotowym nazwy 12 miesięcy we właściwej kolejności, następnie sprawdź poprawność wykonania zadania z nagraniem 62 (do cwiczenia.pl)..

Odpowiedzi zapisać w zeszycie przedmiotowym.

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.W zeszycie przedmiotowym : Napisz scenariusz reklamy z wykorzystaniem jednego z utworów muzycznych.. Dzień dobry!. Uczeń nieobecny na sprawdzianie ma obowiązek napisać pracę w ciągu 2 tygodni po nieobecności w szkole w terminie ustalonym przez nauczyciela (termin ten może ulec wydłużeniu zgodnie z zasadami WSO).Zapisz punkt w zeszycie: Zaimki dzierżawcze; Skorzystaj z ,, Grammatik '' s. 30 i napisz notatkę w zeszycie przedmiotowym (razem z przykładami) Uwaga: Notatkę z 2 lekcji należy wykonać do 26.10.2020 Ćwiczenia do wykonania zostaną wysłane przez e-dziennik !Popatrz na ilustracje w tym zadaniu, które prezentują typowe śniadania dla poszczególnych państw.. (str. 46-48), zwróć uwagę na informacje napisane pogrubioną czcionką, 2.. Wykonaj ćwicz.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Obejrzyj uważnie a następnie przeczytaj opisy pod ilustracjami.. (zapisz w zeszycie przedmiotowym) Zanim odpowiesz na to pytanie obejrzyj film na https .Temat proszę zapisać w zeszycie przedmiotowym.. Napisz w zeszycie przedmiotowym temat: Sejm Wielki i Konstytucja 3 maja..

Napisz w zeszycie przedmiotowym temat: Mieszko I i początki Polski.

Naucz się nazw miesięcy na pamięć.. Zapisz ich imiona w w odpowiedniejPrzyroda 02.04.2020r.. Wojna polko- rosyjska w 1792 roku.. Piramidę należy przerysować.. Celem dzisiejszej lekcji będzie: - poznanie najważniejszych postanowień Konstytucji 3 majaNapisz notatkę w zeszycie na temat powstawania liryków lozańskich.. Dzień dobry!. Odpowiedz pisemnie w zeszycie na pytanie 1 i 2, str.48 4.. Posłuchaj wiersza i przeczytaj go na głos.. 2020-12-22 08:55:25; Proszę o pomoc potrzebuje to na dziś do maks 21 00 język polski 2020-12-21 12:27:57; Jak kultura romantyczna jest obecna we współczesnej kulturze masowej?. 3/74 podr.Podane tematy i punkty proszę zapisywać w zeszycie przedmiotowym.. Wykonaj zad.. Napisz w zeszycie przedmiotowym historyjkę, wykorzystując przynajmniej 6 podanych czasowników w czasie przeszł… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Napisz w zeszycie przedmiotowym temat: Rzeczpospolita Obojga Narodów.. Posłuchaj nagrania i dopasuj ilustracje do nazw państw.. Nauczyć się słownictwa na pamięć.. Wykonać zadanie 2 na stronie 67.. Konstytucja 3 maja.. Zapisać w zeszycie przedmiotowym słownictwo z ramki Check these words wraz z tłumaczeniem.. Przeczytaj temat - Rzeczpospolita Obojga Narodów.. Drogi uczniu.Przeczytać tekst na stronie 66.. Napisz historyjke która będzie zaczynać się od słów: Niedaleko lasu stał mały domek.. Utworzenie ZSRS.. Okoliczności przejęcia władzy przez Józefa Stalina i metody jej sprawowania.. ( podręcznik s. 66- 70).. Rozwój państwa Polan.. 2.Napisz w zeszycie co krok po kroku zostanie zawarte w Twoim filmie.w zeszycie przedmiotowym, wykonanie rysunku, szkicu, diagramu); 5.. W zeszycie napisz notatkę z podręcznika „To najważniejsze„ str. 100.. Dynastia Piastów..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt