Jak napisać sprawozdanie o wycieczce
W dniu 27.10.2016 klasy II i III SP w Grajowie uczestniczyły w wycieczce do Krakowa z przewodnikiem.. Tytuł powinien jasno określać wydarzenie, którego dotyczy sprawozdanie np. "sprawozdanie z wycieczki do X organizowanej .Przydatność 65% Sprawozdanie .. Podczas drugiego dnia naszych klasowych ferii pojechaliśmy wspólnie na Krakowski Rynek.. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Barbakanu poprzez Planty.. Tytul (np. sprawozdanie z wycieczki, z akademii,)Sprawozdanie to nic innego jak relacja z jakiegoś zdarzenia, wycieczki, zawodów sportowych.. 84% Wycieczka do WarszawyWe wstępie powinny się znajdować informacje o tym, kto tam był, gdzie, z kim.. 78% Sprawozdanie z wycieczki do Warszawy.. Sprawozdanie zawiera: TYTUŁ.. Zobacz też: Tylko u nas!. : „Do opieki nad ubezwłasnowolnionym całkowicie stosuje się odpowiednio przepisy o opiece nad małoletnim z zachowaniem przepisów poniższych".. Inga napisała na przykład, że ona i koleżanka jechały samochodem i dodała informację, że podróż minęła im szybko.Dnia 10 września 2009 r. odbyła się jednodniowa wycieczka do Warszawy.. Sprawozdanie reportażowe - z wycieczki, ze zdarzeń życiowych, rozgrywki sportowej.. 2014-01-13 20:18:21; Napisz sprawozdanie z wycieczki na majdanek 2016-10-22 .Sprawozdanie z wycieczki do krakowskiego zamku na Wawelu; Sprawozdanie z wycieczki klasowej do obozu koncentracyjnego w Auschwitz..

Jak napisać sprawozdanie?

Sprawozdanie powinno, więc zawierać dokładne informacje o danym zdarzeniu, a także opinię autora .Zakończmy własnymi refleksjami na temat przeżytych doświadczeń.. W sprawozdaniu opisujemy wydarzenia w ujęciu chronologicznym, czyli w takiej kolejności, w jakiej występowały, czyli w kolejności od pierwszego do ostatniego.. Sprawozdanie z wycieczki do Krakowa.. Zawartość sprawozdania opiekuna z wykonywanej pieczy nad osobą .. Taniec jak co roku zaliczył jedną wpadkę, a konkretnie jedna z dziewczyn zgubiła buta, kiedy to zahaczyła o .. Zwróć uwagę na to, kiedy wycieczka zaczęła się, a kiedy skończyła.Sprawozdanie to chronologicznie uporządkowana relacja z wydarzeń.. • Wymień i krótko opisz główne wydarzenia, tematy, środki wyrazu.. czyli informację o jakim wydarzeniu będziemy pisać, np.. Sprawozdanie to nic innego jak zrelacjonowanie faktów i wydarzeń, w których się uczestniczyło lub które się widziało.. Sprawozdanie z wycieczki do .. W rozwinięciu opisujesz w jakim celu się tam wybraliście, co tam robiliście i taki ogólny opis.. Zamek Książ .. Do sprawozdania możesz dołączyć mapę z trasą wycieczki oraz zdjęcia.. WSTĘP.. Sprawozdanie ze ślubu należy napisać tak jak inne sprawozdania reportażowe, tzn. napisać gdzie, kiedy i o której ślub miał miejsce, wskazać uczestników (państwo młodzi, świadkowie, rodzice, goście), napisać kto udzielił ślubu, podać przebieg zdarzeń (prawdopodobnie: przyjazd pod kościół, wejście, msza /o czym ksiądz mówił/, przysięga /jakie były .Dowiedz się czym jest sprawozdanie, jak je napisać, jaki zastosować układ tekstu, zapoznaj się ze wzorem i przykładem sprawozdania..

Pisemne sprawozdanie jest bardzo podobne do opowiadania.

We wstępie powinniśmy napisać, gdzie i kiedy byliśmy i jaki był nasz cel albo jaki to był typ wydarzenia.. • Zamieść swoją opinię o dziele.Sprawozdanie z wycieczki szkolnej — przykład.. W rozwinięciu opisujemy po kolei, co robiliśmy, a w zakończeniu wszystko podsumowujemy i przedstawiamy naszą opinię, czyli piszemy, czy np. ten wyjazd nam się podobał czy nie.Autor, tytuł, rok powstania, tematyka.. akacje, palme daktylowe oraz niebieskie i białe lotosy.. należy zgłosić swojemu sprzedawcy lub na adres [email protected] wraz ze swoim numerem rezerwacji oraz imieniem i nazwiskiem.Nic nie stoi na przeszkodzie.. Jest ono uporządkowaną relacją z wydarzenia, które już się odbyło.. Na początku sprawozdania dobrze jest podać kilka informacji: kiedy, gdzie, z kim i na jak długo pojechaliście.. • Podaj informacje o dziele: tytuł, nazwiska twórców.. Sprawozdanie pomaga w nauce pisania recenzji, reportażu i protokołu.. 2010-01-09 22:46:47; Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia (wycieczki szkolnej, akademii,itp) 2010-11-07 08:31:29; Zredaguj sprawozdanie z dowolnej wycieczki szkolnej 2011-03-18 18:32:45; Napisz sprawozdanie z wycieczki.. Jest ono napisane przez uczniów naszej szkoły i zawiera opis wszystkich miejsc, które odwiedziliśmy.Warto przeczytać przy okazji organizacji wycieczki trasą Toruń-Malbork-Gdynia.Napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru..

Co powinno zawierać sprawozdanie opiekuna osoby całkowicie ubezwłasnowolnionej?

Pamiętajcie, żeby w ten sposób dzielić swój tekst na logiczne części.. Wiernie relacjonuje się w nim przebieg zdarzeń, informuje o spostrzeżeniach i obserwacjach.o kolejnoéci wydarzeó wraženia, "dy najpierw na pocz4tku na wstçpie nastçpnie potem, póŽniej z kolei w dalszym ciqgu na koócu bez wqtpienia uwaŽam jestem przekonany mam nadziejç moim zdaniem wedlug mnie da.e mi si W takim ukladzie pisz sprawozdanie!. Ćwiczenie 5 Przeczytaj tekst sprawozdania z wycieczki szlakiem wrocławskich krasnali.. W telewizji pracują zawodowi sprawozdawcy - opowiadają widzom o meczu albo o skokach narciarskich.. czyli informacje o okolicznościach zdarzenia (odpowiedzi .Sprawozdanie powinniśmy zacząć od tytułu, najlepiej krótkiego.. Podawajcie różne ciekawe szczegóły.. Sprawozdaniem nazywamy tekst o charakterze informacyjnym.. Na samym początku Pani zabrała nas do lokalnego muzeum, w którym dowiedzieliśmy się nieco więcej o historii miasta, jak i samego Rynku.krótko i obiektywnie oceń to, o czym pisałeś.. 84% Sprawozdanie z wycieczki do Biskupina w formie listu.. Wycieczki szkolne - Publikacje nauczycieli Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.Na wypracowania pisane w szkole, składają się sprawozdania.Choć każdy mniej więcej wie czym są, to ja przybliżę temat i napiszę jak powinno ono wyglądać..

Może mieć charakter ustny lub pisemny.Napisz sprawozdanie z filmu lub ze spektaklu.

najpierw byliśmy w szkole w toruniu i jak wracaliśmy zajechaliśmy do parku dinosaurów.Wycieczka miała się rozpocząć o godzinie czternastej, jednak już od początku były problemy.Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia, np. wycieczki, koncertu, meczu itp. j0000008YCB5v22_000tp001 husyci - członkowie ruchu religijnego założonego w Czechach przez Jana Husa w 1417 r.Sprawozdanie piszemy w czasie przeszłym.. Dzieci z zainteresowaniem przyglądały się pomnikom i jesiennej przyrodzie.. sprawozdanie z wycieczki napisz sprawozdanie z wycieczki opisz swoją .Jak napisać sprawozdanie - wskazówki, przykład sprawozdania .Jak napisać sprawozdanie - wskazówki, przykład sprawozdania Sprawozdanie to jedna z form pisemnych, których tworzenie ma na celu przedstawienie wydarzeń .. Wyjechaliśmy o godz.6.00 rano, spod budynku naszej szkoły.Sprawozdanie to powstało po wycieczce szkolnej zorganizowanej w Szkole Podstawowej w Zegrzu Pomorskim.. Słowa, które mogą być przydatne w napisaniu sprawozdania np.: wstęp: przedstawienie odbyło się, seans miał miejsce, to film należący do gatunku, film jest ekranizacją powieści, spektakl powstał na podstawie, film w reżyserii.. opis dzieła: Film przedstawia przygody…, Akcja toczy się…, Bohaterami są… .Jak napisać sprawozdanie?. Wykorzystaj podane wskazówki.. Jak napisać sprawozdanie?. W zakończeniu piszesz, czy podobała ci się wycieczka, lub jeśli np. była to jakaś wystawa w muzeum, piszesz, czy polecasz czy nie.W sprawozdaniu Ingi akapitów jest więcej, ale każdy opisuje jakiś inny aspekt wycieczki.. Nietrudno je napisać, gdy ma się plan w zeszycie do języka polskiego.Wycieczki szkolne - propozycje, opisy, sprawozdania itp. Cała impreza zaczęła się popularnym tańcem ,,Polonezem" poprzedzającym zabawę uczniowską.. Sprawozdanie jest chronologicznym przedstawieniem przebiegu zdarzeń, których autor sprawozdania był świadkiem.. Zwiedzaliśmy najciekawsze miejsca w stolicy, które przykuwają uwagę turystów.. Są to powszechne zasady, które możemy zastosować, gdy będziemy pisać sprawozdanie z filmu, z praktyk, sprawozdanie z lektury lub sprawozdanie z wycieczki do teatru.. SPRAWOZDANIE Z BALU Dnia 23 stycznia od godziny 18.00 do godziny 01.30 odbył się bal gimnazjalny.. Richard Gere opowiedział o swojej działalności >>> Wzór, jak napisać .Jak podaje art. 175 K.r.o.. także: Sprawozdanie (etap szkolny) Sprawozdanie.. Pojechała na nią cała nasza klasa i kilka osób z młodszych klas.. • Przybliż okoliczności, w których film lub spektakl był przez Ciebie oglądany..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt