Test z opowieści wigilijnej klasa 7
Udostępnij.. MożnaTest z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. Test wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. (5-10 minut) Lektura Opowieści wigilijnej, której akcja dzieje się w XIX w. Edytuj elementy.. Opowieść wigilijna - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Opowieści wigilijnej.. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Osadź .. Rozwiąż test!Opowieść wigilijna Kim był Karol Dickens?. c) Wspólnikiem w interesach.. Przekonaj się sam!. PIERWSZA TO PYTANIA NA, KTÓRE POWINIENEŚ UDZIELIĆ ODPOWIEDZI.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Opowieść wigilijna Karola Dickensa.. CZĘŚĆ I.. "Opowieść wigilijna" Udostępnij Udostępnij wg Nikola485.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Forma pracy - rozprawka.2.. Sprawdź .. „Opowieść wigilijna" - test 2 „Latarnik" - test 1 .Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. d) Kolegą z pracy w składzie Feezwiga.Test sprawdzający znajomość treści lektury - „Opowieść wigilijna" Karola DickensaTest sprawdzający znajomość treści lektury - „Opowieść wigilijna" Karola Dickensa.. 9.U kogo Scrooge zjadł świąteczny obiad?Pobierz darmową ściągę - wszystkich streszczeń - - b) Sąsiadem z kamienicy.. 5.Jak się nazywał drugi duch?. Więcej.. 2.Kim był główny bohater?. Skomentuj.. 22 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..

Powiązane z testem z Opowieści wigilijnej.

Opowieść Wigilijną, jednak Charles to po polsku Karol, więc myślę, że autor testu wiedział co piszę ;) Lecz to prawda - Charles to nie polskie imię, tak samo jak Dickens nie jest Polakiem.. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. Jak dobrze pamiętasz „W pustyni i w.. Województwa i stolice.. Pierwszym duchem, który odwiedza Scrooge'a, jest duch jego zmarłego"Opowieść wigilijna" - streszczenie lektury W dzień poprzedzający wigilię Bożego Narodzenia Ebenezer Scrooge jak co dzień przesiaduje w swym kantorze, gdy nagle odwiedza go siostrzeniec.. Dobry pomysł na powtórkę przed sprawdzianem czy egzaminem ósmoklasisty.1) Akcja "Opowieści wigilijnej" rozgrywa się: a) w Paryżu.. Znaleźć szczęście na święta.. a) Przyjacielem z dzieciństwa.. 2) Kim był Marley dla Scrooge'a?. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. Wanisz 3 lata temu.. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. Szukaj.. 3.Z kim mieszkał?. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. Próbuje przekonać wuja, że święta to najpiękniejsze dni w życiu i nie należy traktować ich obojętnie, ale kupiec ignoruje jego słowa.Jeśli chcesz wspomóc nasz kanał, zapraszamy do zakupu naszych kursów na stronie internetowej: nas na kanałach społecznościowyc.Odpowiedz na pytania: "Opowieść Wigilijna"!. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!.

Co wiesz o życiu autora Opowieści wigilijnej?

4.Kogo zapowiedział przyjaciel Marley'a?. Od czego zaczął świętowanie Ebenezer Scrooge?. c) w Nowym Jorku.. Test z lektury Opowieść wigilijna autorstwa Charlesa Dickensa.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. 7.Co obiecywał Scrooge trzem duchom?. Notatka wstępna.. Przekonaj się sam!. (jej autor także żył w XIX w. d) w miasteczku Szkocji.. Warto więc przypomnieć sobie jej najważniejsze treści.. Otocz kółkiem TAK albo NIE.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 1 .„Opowieść Wigilijna" test z lektury.. 20 na 20, moja ulubiona lektura z siódmej klasy, miałam wtedy najlepszą ocenę .Poniżej znajduje się test z Opowieści wigilijnej, Charlesa Dickensa.. Najbardziej znanym jego utworem jest Klub Pickwicka, książka".. Dickensa Opowieść wigilijna UWAGA!. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Wartości ukazane w Opowieści wigilijnej Karola Dickensa: miłość do drugiego człowieka rodzina pomoc innym chęć dzielenia się z innymi radość z życia życzliwość dla innych bezinteresowność Antywartości: bogactwo za wszelką cenę skąpstwo samolubstwo niechęć do ludzi oschłość samotnośćStrona 12 z 36 OPOP-Q00-1904 Zadanie 7..

Jest to jedna z lektur obowiązkowych w klasach 7-8.

), jest dobrą okazją do wyjaśnienia lub przypomnienia uczniom, na czym polega podział powieści zeDział - test z lektury Opowieść wigilijna.. Polub.. (1 pkt) Odwołując się do znajomości całego utworu Charlesa Dickensa, oceń, czy zdania są prawdziwe.. Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?. „Opowieść wigilijna" - test trudny.. Test składa się z 12 pytań.. Nie było łatwe.Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?. Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.. Angielskim pisarzem żyjącym w latach 1812-1870.. Jak dobrze znasz podział.Opowieść Wigilijna - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTrudny test z lektury Opowieść wigilijna, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Wrażenia uczniów z lektury.. Quizy o książkach „Opowieść wigilijna".. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Noch mal spielen.. Udostępnij.. 6.Do kogo zaprowadził Scrooge'a?. Test składa się z 15 pytań.. 250'000"Opowieść Wigilijna" - test Sprawdź swoją wiedzę z lektury pt. "Opowieść Wigilijna"!. Rozwiąż test.. DRUGA TO ZREDAGOWANIE DŁUŻSZEGO WYPRACOWANIA ZGODNIE Z PODANĄ FORMĄ.. Motyw.. POWODZENIA.. Marceloli 4 lata temu.. ODPOWIEDZ NA PYTANIA: 1.Test Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Opowieść wigilijna Wypracowanie egzaminacyjne „Pieniądze szczęścia nie dają", ale mogą służyć dobru - skomentuj to powiedzonko w oparciu o „Opowieść wigilijną" i inny znany ci tekst kultury..

Wydarzenia przedstawione w Opowieści wigilijnej rozgrywają się w Londynie.

Jak dobrze pamiętasz lekturę „Opowieści z.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. A)_ 1.W jakim mieście toczy się akcja?. Napisz, jakie wartości przeciwstawisz bogactwu.. Zmień szablon .Praca klasowa dotycząca lektury Ch.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Opowieść wigilijna, poziom trudnyTest Granica - Zofia Nałkowska 1 Test Barok 2 Test Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1 Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1 Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 5 Test Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test Antygona .Publiczna Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym tel/fax (82) 577-33-17 +48 796 737 977 email: [email protected] internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt