Napisz opowiadanie pt moja przygoda w afryce
W lipcu byłam wraz z moją najlepszą przyjaciółką w Trzęsaczu.. Odbyliśmy długą wędrówkę w poszukiwaniu miejsca, gdzie moglibyśmy przeczekać porę deszczową.. Hoffman opisuje też prawdziwe realia Afryki, pokazuje obojętność ludzi, egoizm jaki tkwi w większości z nas.. Daję naj i 74 punkty!. Blondyn przygotował dla Nel specjalny "daszek" dzięki któremu dziewczynka nie będzie odczuwać takiego"W pustyni i w puszczy" przygoda z lwem.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz wybrany utwór.. Pomóżcie!Prezentujemy Państwu najlepsze opowiadania, które nasi młodzi czytelnicy nadesłali na konkurs "Moja wielka zimowa przygoda".. Gebhr chciał przenocować.. Napisz opowiadanie o dowolnej przygodzie z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' zadanie dodane 5 grudnia 2010 w Język polski przez .Zadanie:napisz opowiadanie o tym jak Staś i Nel spotkali słonia i go uratowali.. (W pustyni i w puszczy).". Wreszcie Staś znalazł coś, co idealnie się nadaje.. Opisz przygode z lektury z lektury " W pustyni i w puszczy " która cie najbardziej zainteresowala.. Nie zważając na.W dodatku rodzice nie planowali żadnego urlopu, więc zapowiadało się na to, że spędzę ten wolny czas w mieście.. Jedna przygoda Adama Cisowskiego („Szatan z siódmej klasy" K. Makuszyńskiego) Niezwykła przygoda Ani (na podstawie „Ani z Zielonego Wzgórza" L. M. Montgomery)Zadanie: proszę napisać opowiadanie na temat najciekawszej przygody w książce w pustyni i w puszczy proszęo szybką odpowiedz z góry dziękuje Rozwiązanie: spotkanie z lwem dziewięć dni wędrowali już staś i nel do smaina po wypalonej dżungli iZadanie: napisz opowiadanie pt moja przygoda w domu nawiedzonym przez duchy prosze o syzbkie rozwoazanie i ma byc min na 4 str prosze o rozwiazanie na jutro lub na Rozwiązanie: akapit pewnego jesiennego dnia rodzice wybrali się na imieniny do kuzynki"Przygoda w starym zamku" Ania i Asia,były siostrami.Pewnego letniego,słonecznego dnia,postanowiły przejechać się do położonego o 20km..

równiez przezywaz niesamowite przygody w afryce 2.

2011-02-07 18:46:34Napisz opowiadanie z dialogiem pt. "przygoda w górach" 2011-11-03 15:01:55 Krótkie opowiadanie pt. " Moja wakacyjna przygoda " 2010-09-05 12:26:24 Załóż nowy klubO słoniu Kingu Staś i Nel są głównymi bohaterami powieści Henryka Sienkiewicza pt. "W pustyni i w puszczy".. !Przygoda w Afryce Autor: Izabela2000.. Jedną z nich była przygoda ze słoniem Kingiem.Wybrana przygoda z powieści Henryka Sienkiewicz pt .. 2012-02-06 10:39:08 Napisz opowiadanie o swojej przygodzie w wakacje 2013-05-06 16:23:54 Napisz opowiadanie o przygodzie w święta wielkanocy 2016-03-29 11:58:30Napisz opowiadanie o przygodzie, którą przeżył ktoś, kto przeniósł się do świata przedstawionego jednej z lektur obowiązkowych.. Pewnego dnia dzieci oraz Kali i Mea zobaczyli w wąwozie słonia.. Nel przyszła razem Stasiem, i wsiedli na słonia.. Proszę was o jak najszybszą pomoc to na dzisiaj!. Pierwszy tydzień wakacji upłynął mi na narzekaniu i nudzie.. Podczas swej długiej wędrówki po Afryce dzieci miały bardzo wiele przygód..

Opowiadanie; Każda przygoda to życiowa lekcja.

Podczas swej długiej wędrówki po Afryce dzieci miały bardzo wiele przygód.. Potem odrabiam lekcje, jem obiad, gram w piłkę z kolegami - przyznacie sami, że dość zwyczajny plan dnia.. Kiedy wreszcie się nam to udało i wszystkie rzeczy były rozpakowane, nastał wieczór.. To ogromne drzewo, puste wewnątrz, chyba baobab.Wakacyjna przygoda - opowiadanie.. Lista lektur obowiązkowych znajduje się na stronie 3 tego arkusza egzaminacyjnego.Bryk.pl - Strefa wiedzy.. Obmyślali plan poszukiwań i już mieli zgłosić sprawę na policję.. Staś chciał zastrzelić zwierze aby skrócić jego cierpienie, ale .Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz opowiadanie zatytułowane Moja przygoda w Afryce1810 r. - DZIENNIK Z PODRÓŻY PO AFRYCE Dziś strasznie padało.. Moja przygoda wiele mnie nauczyła.Napisz opowiadanie o przygodzie, która miała miejsce podczas ferii zimowych.. "W pustyni i w puszczy" spotkanie z lwem.. Zastanawiali się nad karą, gdy pan leśniczy zaproponował rozwiązanie - przez następny tydzień wakacji pomagaliśmy mu w różnych obowiązkach.. 0 "W pustyni i w puszczy" Podróż Stasia i Nel po Afryce.. Moi rodzice zaczynali się już niepokoić, gdy zadzwoniła moja najlepsza przyjaciółka Dagmara.Napisz opowiadanie z dialogiem pt. "przygoda w górach " 2011-11-03 15:01:55 Napisz opowiadanie pod tytułem ,,Niesamowita przygoda " 2016-11-27 16:18:59 Załóż nowy klubMoja niezwykła przygoda - opowiadanie z dialogiem..

Moja afrykańska przygoda - opowiadanie.

Lekcje w środę kończę w południe i udaję się do domu.. Wydarzenie, w podczas którego Staś uwolnił siebie, Nel i Murzynów z rąk porywaczy, jest jednym z najważniejszych momentów kulminacyjnych w powieści Henryka Sienkiewicza pt. "W pustyni i w puszczy".Jego przebieg był.W hotelu czekali nasi rodzice, którzy byli bardzo zmartwieni.. w-pustyni-i-w-puszczy; opowiadanie; przygoda; zadanie dodane 5 grudnia 2010 w Język polski przez użytkownika blendi2710 (270) [Szkoła podstawowa] edycja 5 grudnia 2010 przez użytkownika -KaI-2 odpowiedziAfryka leży w całości na płycie afrykańskiej, która jest największą płytą na Ziemi.Płyta ta poza obszarami wyżynno-górskimi w syneklizach: Taudan, algiersko-libijskiej, nigeryjskiej, Czadu, Konga, Okawango i Kalahari oraz w zapadlisku mozambickim i basenie Karru znajduje się bezpośrednio pod warstwą osadów.Na obszary położone wyżej znajdują się na tarczach: regibackiej .Napisz opowiadanie z dialogiem pt. "Moja sylwestrowa przygoda", w którym udział weźmie 6 dziewcząt.. Stasia była gotowa do podróży .. Staś i Nel są bohaterami powieści Henryka Sienkiewicza pt '' W pustyni i w puszczy ''.. Chyba wiecie o co chodzi.. O to jedna z nich : Była godzina piąta po południu.. Prace, ściągi i gotowce na studia.1.Wyobraź sobie,ze przeniosles sie w czasy stasa i nal..

Czy podobał Ci się to opowiadanie?

Zapraszamy do lektury!. opowiada o tym jak Corinne zastąpiła luksusowy apartament w Szwajcarii na ciasną zadymioną chatkę w Afryce i nieprzewidywalne życie.. Jedną z nich była przygoda ze słoniem Kingiem.Pewnego dnia podczas swojej .Najciekawsza przygoda Pinokia.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.. Wypracowania i ściągi dla liceum, szkoły podstawowej.. Nie mógł się wydostać, ponieważ wejście było zawalone wielkim głazem.. Na temat: wyobraź sobie spodkanie Zofii Wańkowicz (lektura ,,ziele na; Napisz rękopis znaleziony w ,,Krakowie " baobabie napisz w imieniu stasia i Nel opowiadanieMoja przygoda w puszczy ze Stasiem i Nel.. Byłam zła i rozczarowana.. Od razu po przyjeździe na miejsce poszłyśmy rozbić namiot.. Moja przygoda - Stasiu Otręba W góry czas wyruszyć już, Bo to zima - no to cóż Przeżyli oni wiele przygód.. Było fantastycznie.. dalej miasta,i zwiedziś stary,opuszczony zamek.Pojechały z rana,zaraz po sniadaniu.Wzieły ze sobą plecaki z pożywieniem i napojami..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt