Napisz swoją historię po angielsku
Sprawdź "zapisz" po angielsku — Słownik polsko-angielski | zobacz "zapisz" po polsku .. (Wpisz swoje imię i numer telefonu do mojego zeszytu.). Zgarnij rabat na roczny kurs angielskiego online!. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Zamieść Przedmiot: Język angielski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: kotek56 6.4.2010 (22:49)Napisz krótkie mroczne opowiadanie po angielsku 2013-01-02 19:54:25; napisz krutkie opowiadanie np. o wakacjach 2015-09-21 18:22:15; napisz opowiadanie o swoim zwierzęciu po angielsku 2011-01-26 20:15:02; Napisz opowiadanie o psie po angielsku.. hej mam napisać o swoim zwierzątku domowym np o psie mam opisac go jak sie nazywa ile ma lat co robi co lubi jeść i takie tam.prosze o napisanie textu po angielsku a po tem po polsku.z góry dziękujeOpis swojego psa.. 2012-05-17 20:08:05; napisz opowiadanie o sobie po angielsku 2010-10-11 16:38:17Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Napisz własną charakterystykę po angielsku.. ANGIELSKI NA NOWY ROK -40%.. To proste, piszesz jaką masz fryzurę, kolor włosów, oczu, jakiego jest wzorstu, czy jesteś szczupły czy gruby, jakie masz cechy charakteru pozytywne i negatywne.Forma ta jest często uważana za najtrudniejszą ze względu na swoją kompleksowość, jednak właściwe podejście oraz obranie prawidłowej strategii wobec niej jest gwarantem napisania bardzo dobrej pracy, która zostanie podobnie oceniona..

Przykładowy opis psa po angielsku.

charakterystyka dramat długie formy wypowiedzi po angielsku Henryk Sienkiewicz ignacy krasicki interpretacja j.w. goethe jak napisać wypracowanie jak pisać wypracowanie maturalne Jan kochanowski juliusz słowacki matura matura .Napisz śmieszną historyjkę w czasie przeszłym po angielsku.. Komentarze do zadania.. Pokażę Ci w nim jak możesz opowiadać historie w języku angielskim oraz pokażę Ci kilka przydatnych zwrotów, które bardzo Ci to ułatwią.Napisz swoją niesamowitą historię po angielsku.. Dziś wpis z nieco innej beczki, czyli dotyczący tego jak skutecznie budować ciąg logiczny i tworzyć opowiadania po angielsku.. Opowiedz dowolną historię prawdziwą lub zmyśloną 2011-09-11 11:52:16; Napisz opowiadanie po angielsku na 8 zdań w czasie going to 2013-05-27 15:17:53; Napisz opowiadanie po angielsku pt " in my Free .Napisz jak spędzasz swój wolny czas po angielsku.. Rozwija naturalne zainteresowanie językiem obcym, wzbudzając chęć do dalszej nauki angielskiego.. Możesz również wzorować się gotowymi wypracowaniami, jakie opublikowaliśmy w tym dziale.Przerażająca historia po angielsku.. Wciągająca historia zapewnia wiele niezapomnianych emocji podczas czytania.. może być straszna lub śmieszna najlepiej gdybyście mi to przetłumaczyli na język angielski : Któregoś roku, gdy wakacje spędzałam u babci w Madagaskarze, postanowiłyśmy z siostrą wybrać się nad rzekę..

Dowiedz się, jak dobrze napisać opowiadanie po angielsku!

Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Napisz historię z dzieciństwa po angielsku na pół strony z zeszytu prostymi zdaniami i żeby to było napisane na ocenę dwa i jak napiszesz po angielsku i to przetłumacz to na polski.. Jeśli znasz jeszcze jakieś przedmioty szkolne po angielsku, napisz je w komentarzu :)Przykład opisu domu po angielsku z tłumaczeniem Opis domu po angielsku - wzór.. Podała im swój adres, a ponieważ to było po drodze, postanowili ją podwieźć.. Kiedy samochód zajechał pod wskazany przez dziewczynę adres, a Mary i jej tata odwrócili się do tyłu, aby ją pożegnać, spostrzegli, że na .Napisz opowiadanie o marzeniu o psie, napisz swoje przemyślenia dlaczego pies 2014-07-24 21:13:53; Napisz opowiadanie o człowieku i psie.. maite666 25.2.2012 (19:12)Opowiadanie wydaje się dość trudną formą wypowiedzi pisemnej po angielsku, z racji tego że zazwyczaj nie bardzo wiemy o czym mamy napisać.. Kąpałyśmy się w zimnej wodzie i wszystko zapowiadało, że ten dzień zapamiętam do końca życia.Wpis na bloga po angielsku to jedna z tych form pisemnych, które pojawiły się na maturze z języka angielskiego dopiero niedawno.. Było cudownie.. Opowiadanie po angielskuZanim rozpoczniesz pisać swoje opowiadanie po angielsku, zapoznaj się z zasadami jego pisania oraz stylem, jaki należy w nim zachować..

Spójrz też na plan lekcji i wymień wszystkie swoje lekcje po angielsku.

Jednak w rzeczywistości praktycznie nie ma znaczenia, o czym będzie nasze opowiadanie, dopóki będzie ono zgodne z kilkoma podstawowymi wymaganiami:Miejscowość po angielsku: My village's name is Andrychowo.. Zgłoś nadużycie.. Polish Dlatego UE wykorzystuje traktat lizboński, aby rozciągnąć swoją władzę na sport.Przykład opisu aktora po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. 2010-06-16 18:07:56; Napisz opis swojego .Opisz swojego idola Podobne tematy.. I finish my breakfast at 6:45.Potrzebuję opisu po angielsku mojego idola sportowego .. Moja siostra po studiach chciałaby pracować w agencji reklamowej, która ma klientów na rynku francuskim.Historia wyszukiwań .. Tą stronę przegląda teraz 2 gości.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Przez cała podróż nic nie mówiła, tylko wpatrywała się w okno..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt