Napisz opowiadanie o swoich wakacjach
Zaprosiła mnie do swojej cioci, która mieszka na wsi nad morzem.. w lipcu spotykałam sie z koleżankami, i tak ogólnie to sie nudziłam, a w sierpniu byłam w Zakopanem na 4 dni ;] prosze napiszcie coś o tym:]Napisz 10 zdań o swoich wakacjach w czasie przeszłym.. Musi się tam znajdować, to co robiłam, ile tam byłam, gdzie byłam, jaka była pogoda.Sprawdź jak napisać opowiadanie, jakie występują jego rodzaje, zapoznaj się z przykładami tematów opowiadań.. W tym roku miałem okazje z moimi rodzicami zwiedzić Turcję.. Moja babcia mieszka w malej wiosce, ktora nazywa sie *****.. Za najlepsze opowiadanie bedzie nagrodaNapisz opowiadanie o swojej przygodzie w wakacje 2013-05-06 16:23:54; Napisz opowiadanie z dialogiem (pilne) 2010-03-28 20:17:21; Napisz opowiadanie z dialogiem.. Pewnego dnia idąc do szkoły, zobaczyłam moją koleżankę Monikę.. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.Moje wakacje zaczęły się nieciekawie.. Deszczowa pogoda zachęcała jedynie do oglądania telewizji.. Otóż, jak corocznie w miejscowości w której spędzałem wakacje, odbywał się konkurs ,,Złotego poroża,, organizowany przez tutejszą.Zadanie: napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie Rozwiązanie: moze byc w takim stylu 1 co dziennie chodziłem po molo 2 co jakiś czas zMoje ostatnie wakacje były niezbyt udane..

napisz opowiadanie o wakacjach.

Ale nie zmartwiłem się tym bardzo , przecież wakacje można spędzić ciekawie także w swojej miejscowości.. Forum Dyskusyjne e-Mlodzi.com Strona Główna » Szkoła » Szkoła średnia » Prace domowe » Rosyjski - krótkie opowiadanie o wakacjach .Moje wakacje były naprawdę wspaniałe.. Jak napisać: porady, przykłady, wzory.Napisz opowiadanie o Wakacjach po angielsku.. opis wakacji Gdzie bylam, z kim, jak spedziłam czas.. rodzice.Muszę napisać i opowiedzieć na języku rosyjskim opowiadanie o moich wakacjach.. Gospodarstwo mojej babci jest.Napisz 10 zdań o swoich wakacjach.. 4,913 wizyt.. Z góry dziękuję :).. Nie wiem jak się za to zabrać i jak to napisac, zeby to ładnie brzmiało.. Moja ciocia miała się rozwodzić ze swoim mężem, a po miesiącu zmienili .. Opowiedz swojej koleżance z rosji o wakacjach w polsce.. Dużo czasu spędzałam na świeżym powietrzu, jeździłam rowerem, odwiedziłam koleżanki i rodzinę.. siostrą do cioci na Mazury.. Przydarzyła mi się pewna przygoda.. Będzie naj i 2 dyplomy.Jak napisac opowiadanie o moich wakacjach.. Swoje ostatnie wakacje spędziłam u babci.. Opowiedz swojej koleżance z rosji o wakacjach w polsce.. Był w moim wieku i pochodził z Wrocławia.Jest wysokim szczupłym, brunetem o brązowych oczach i 10cm warkoczykiem z tyłu głowy.Opowiadanie z wakacji.. D albo napisz do mnie na prywatnej wiadomosci to ci pomoge xdJak napisać twórcze i fantastyczne opowiadanie o sobie, o swoich wakacjach, z dialogami, po angielsku lub po niemiecku..

opowiadanie o wakacjach.

Moje tegoroczne wakacje były fantastyczne.. Opowiadanie to krótka forma wypowiedzi narracyjnej, zawierającej wątek, na który składa się wiele powiązanych ze sobą wydarzeń.Zadanie: to była najwspanialsza przygoda moich wakacji napisz Rozwiązanie:ciągle jeszcze wspominam tegoroczne wakacje wszystko zaczęło się piątego sierpnia wczesnym rankiem, kiedy jeszcze spałam, do mojego pokoju weszła moja mama obudziła mnie i powiedziała hej, wstawaj szybko, nie uwierzysz kto do nas przyjechał mamo, daj mi jeszcze pięć minut, proszę odparłam zaspanym głosem .Nie wiem o co chodzi za bardzo z tym, żeby te zdania były po rosyjsku ale napisane po polsku:) ale myślę, że pewnie chodzi o to jak to się czyta.. Napisz do adminia;Wakacje to ulubiony czas wypoczynku i wesołej zabawy.. Pewnych wakacji, gdy przebywałem u mojego dziadka Stefana, który jest leśniczym.. Podczas naszych wakacji przeżyłem niesamowite rzeczy.. Lipiec spędziłem wraz z mamą i siostrą nad morzem blisko Dziwnowa.. Przede wszystkim mogłem uczestniczyć w podróży balonem.. Nie nudziłem się co prawda, ale nie wydarzyło się nic co na zawsze zostanie w mej pamięci, jako wspaniałe wspomnienie.. prosze o pomoc:) jct.. Other people prefer .Zadanie: napisz opowiadanie z wstępem,rozwinięciem i zakończeniem o swoich wakacjach byłam nad morzem Rozwiązanie: moje wakacje spędziłam dobrze kilka dni siedziałam w domu , następnie pojechałam doGdy się zbliżał dzień wyjazdu, w całym domu panował bałagan..

Nikt nie mógł znaleźć swoich rzeczy.

Napiszcie 10 zdan o wakacjach, podczas których byliście przez 2 tygodnie nad morzem w Sopocie :) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćZobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz krótkie opowiadanie o swoich wakacjach.. Było wtedy bardzo ciepło, świeciło słońce, a na łące w pobliżu mojego domu kwitło mnóstwo drobnych kwiatków.. Byliśmy oddaleni zaledwie kilometr od morza.Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla.Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. Może byc nawet zmyslone Nagroda!. Nawet rodzice nie sprzeciwiali się temu wyjazdowi, bo widzieli jak bardzo się .Mam napisać zadanie z polskiego pt. Moje wakacje.. 2013-09-05 17:01:50; Zredaguj opowiadanie z elementami opisu przyrody i zachodu słońca o .Napisz.wakacje czas Perfekt Moje wakacje spędziłam nad morzem,dokładnie 20 km od Kołobrzegu w Byszewie u mojej kochanej babci i wujka.Właśnie tam poznałam super kolegów i się zakochałam.Na początku było trochę nudno bo ciągle jeździliśmy po rodzinie.Kiedy wszedłem do domu rozpakowałem się, i poszliśmy z tatom zwiedzać okolice, w drodze powrotnej poznałem kolegę, Adama który również przyjechał na wakacje do Finlandii..

Opowiadanie o wakacjach Podobne tematy.

Moja wakacyjna przygoda- opowiadanie.. Mama wynajęła dla nas mały domek wczasowy.. 0 głosów.. Wzbiliśmy się w powietrze i mogliśmy oglądać coraz mniejszą ziemię.. Opowiadanie.. Pakowaliśmy tylko najpotrzebniejsze ubrania, ale moja mama nie mogła ich pomieścić w walizce..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt