Ułóż plan ramowy do tekstu ojciec i syn
2008-09-02 18:00:17Ułóż plan ramowy tekstu ,,Ojciec i syn'' Rozwiązań 1 z 2. punktów za rozwiązanie do 8.. Czyli załóżmy przykład: 1.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Skonstruowanie latawca przez Stasia i Nel z wiadomością (Plan ramowy) 1.. Zbliżają się wakacje.. Wypisz z tekstu zdania z liczebnikami, określ ich typy.. Strażnicy zaprowadzili ich przed oblicze króla Jollinginki, a ten od razu wtrącił Dolittle'a i jego zwierzęta do lochu, a samemu doktorowi nakazał myć podłogi.. W utworze pojawiają się ważne słowa: „Człowieka można zniszczyć, ale nie można go .. Plan szczegółowy jest dłuższy od planu ramowego jest bardzo szczegółowy , pisany pokolei , ma punkty tak samo jak ramowy lecz ma jeszcze pod punkty ( 1 a) b) itd.. 5.Edyp w "rodzine zastępczej".. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 15.10.2014 o 17:53Plan ramowy opiera się tylko na ogólnych punktach, czyli zapisanie zdarzeń.. 2 0 5 .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Ułóż plan ramowy tekstu ,,Ojciec i syn'' 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 6.11.2017 (19:08) - przydatność: 14% - głosów: 61 DodajOdpowiedź:Ułóż plan ramowy przeczytanego tekstu..

*Ułóż ustnie dialog do tekstu.

Ułóż i zapisz jedno lub dwa pytania do tekstu.. Podręcznik: .. uczestniczy w rozmowie, słucha z uwagą wypowiedzi innych, mówi na temat redaguje plan wydarzeń (ramowy i szczegółowy) tworzy notatkę w postaci mapy mentalnej .. Załączniki: zemsta.docPodział majątku Wyjazd jednego syna Rozwonienie majątku Zatrudnienie tytułowego syna do pracy w oborze Zrozumienie swojego błędu Powrót do.. A szczegółowy plan rozdrabniasz na części.. 10 .Streszczenie krótkie.. Znajdź w tekście czasownik czasu przeszłego, aspektu dokonanego, rodzaju żeńskiego.. Tworzenie wypowiedzi 1.Zadanie: plisss streszczenie dedal i ikar Rozwiązanie:żył na wyspie krecie, na wygnaniu, z dala od aten, swej ojczyzny, wielki rzeźbiarz, budowniczy i mistrz sztuk wszelakich dedal minos, król krety zatrudnił znakomitego budowniczego do wykonania labiryntu dla swojego potomka, potwora, człowieka o byczej głowie minotaura zbudował labirynt, ale minos nie zezwolił mu na powrót do domu .Zadanie: ułóż plan wydarzeń ma być po 5 zdań w domu jakuba w egipcie Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.т Ułóż plan ramowy do tekstu..

Ułóż plan szczegółowy do tekstu i zapisz go do ...3.

🎓 Ułóż ramowy plan zdarzeń przedstawionych - Zadanie 1: Między nami 6 - strona 117Czytam i analizuję tekst „Ojciec i syn" Macieja Wojtyszki.. 3.Narodziny syna pary królewskiej.. Mówienie i słuchanie 1.2) stosuje zasady organizacji tekstu zgodne z wymogami gatunku, tworząc spójną pod względem logicznym i składniowym wypowiedź na zadany temat; 1.3) tworzy plan twórczy własnej wypowiedzi III.. tekst: Ojciec i syn Wyjaśnienie:-Tato mam 6 -To super -Ale niestety z matematyki i angielskiego 2 -To bardzo źle -Bende miał kare -Zobaczymy -Jak moge się poprawić -Jutro musisz mieć 6 -Dobrze tato postaram sięUłóż plan szczegółowy przeczytanego tekstu "Ojciec i syn" klsa6 podręcznik między nami Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Rozwiązuj.. 4 1 U .To wystarczyło do tego, żeby podróżni zgubili drogę i trafili prosto do ogrodu nieprzyjaźnie nastawionego do nich władcy..

* Ułóż plan do tekstu i wypisz wyrazykluczowe.

4.Lajos i Jokasta porzucają swego syna.. Ułóż z jednym z tychwyrazów zdanie oznajmujące, pytające i wykrzyknikowe.. sporządza plan szczegółowy wydarzenia.Problematyka.. Aniela, mieszkanka Łeby, poznaje atrakcyjnego chłopaka, Pawła Nowackiego.. Napisana przez: .. to nie jest plan ramowy to jest szczegulowy jak co xdxdxdxdxdxdxdxdx okokokokokokokokokokokokok to jest szczegółowy lel .Ułóż szczegółowy plan wydarzeń do mitu pt.: Dzieje Tezeusza 2011-10-06 08:11:46 Ułóż szczegółowy plan wydarzeń do podanych punktów ?. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Opowiadanie Stary człowiek i morze zostało wydane w 1952 r. i bezpośrednio przyczyniło się do przyznania autorowi Nagrody Nobla dwa lata później.. 2011-03-16 19:02:23 Ułóż plan wydarzeń do tekstu "Muc,wróbel beznogi" 2010-12-10 14:24:26Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. •« Opowiedz tekst z wykorzystaniem planu i wyrazów kluczowych.. Tworzenie wypowiedzi 1.. Zapisz do zeszytu nazwy własne i wyjaśnij ich pisownię.. Zakochuje się w nim od pierwszego wejrzenia i postanawia zrobić wszystko, by jechać do niego do Poznania.. Postanawia zdawać do liceum poligraficznego (które znajduje się w Poznaniu), przyjeżdża do swojego wuja - Mamerta Kowalika, wynajmuje pokój od ciotki Lili .sporządza plan odtwórczy wypowiedzi (ramowy i szczegółowy III..

Sporządź i zapisz dialog do tekstu (5-7 replik).

Wymów poprawnie za nauczycielem wyrazy i związki wyrazowe z bankusłówek do tekstu.. n Mów poprawnie.. ), są w nim tylko najważniejsze informacje dotyczące tekstu.. Wypisz jeden przymiotnik (do wyboru) i nazwij w nim rdzeń, przedrostek, przy­ rostek, końcówkę fleksyjną.. 🎓 Ułóż plan szczegółowy przeczytanego tekstu - Zadanie 3: Między nami 6 - strona 95Uluż plan szczegółowy przeczytanego tekstu Macieja Wojtyszki ,,Ojciec i syn"plis na jutro daje naj 1 Zobacz odpowiedź Odpowiedź.. Edy\p dowiaduje się, że: a)zabije swego ojca b)wyemigruje do Teb.. 2.Ciąża Jokasty.. zad 3 str.95 w podręczniku między nami.. 9.Kłótnia z Lajosem na drodze to Teb.. Wiem więcej Aleksander Świętochowski (1849-1938) to pols­ki pisarz, publicysta, filozof i historyk, aforysta, kry­tyk, działacz społeczny.f f l 9 4 .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 6.Dorastanie i ciekawość Edypa o swój los.. Wypisz z tekstu 2-3 przymiotniki, utwórz od nich przysłówki i zapisz je dozeszytu.. 10.Regularne spotkania członków stowarzyszenia w ukrytej grocie.Plan wydarzeń "Król Edyp" 1.Panowanie Lajosa.. menu profil .. plan wydarzeń Syna marnotrawnego Plan wydarzeń Syna marnotrawnego Przypowieść o synu marnotrawnym plan wydarzeń Syn Marnotrawny plan zdarzeń Ułóż plan zdarzeń Syna .Stowarzyszenie Umarłych Poetów - Plan wydarzeń .. 8.Decyzja Neila o wzięciu udziału w przesłuchaniach do ,,Snu nocy letniej" Szekspira.. 7.Wyprawa do wyroczni.. 8.Spotkanie ojca i syna, Lajosa i Edypa.. PlamkaMeka_kk6 rozwiązanych zada .sporządza plan odtwórczy wypowiedzi (ramowy i szczegółowy) - III.1.7 uczestnicząc w rozmowie, słucha z uwagą wypowiedzi innych - III.1.8 mówi na temat - III.18 formułuje pytania do tekstu - III.13 redaguje plan wydarzeń redaguje opowiadanie o cechach horroruPlan wydarzeń do "Zemsty" w załączniku.. 9.,,Wielka improwizacja" Todda na lekcji literatury.. Ułóż plan szczegółowy przeczytanego tekstu Macieja Wojtyszko "Ojciec i syn" pomocy.. 🎓 Ułóż plan ramowy przeczytanego - Zadanie 2: Między nami 6 - strona 122Plan ramowy jest pisany w punktach (1234itd..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt