Wypracowanie moja rodzina
Uważam ją za bardzo tolerancyjną i mądrą.. Ona jest elegancką kobietą.. Ona ma 55 lat i pracuje jako sekretarka w międzynarodowej firmie.. Mam wiele cioć i wujków oraz kuzynów.. Staramy się też jak najczęściej spotykać i spędzać razem czas w rodzinnym gronie.. Są to osoby mi najbliższe, które znam od urodzenia i które opiekowały się mną w dobrych i złych chwilach.. W moim domu też jest zwyczaj ubierania choinki.. To są: moja mama, mój tata, mój brat, moja siostra i ja.. Wigilijny wieczór z moją rodziną - opowiadanie.Nagle moja siostra woła z radością, ze za oknem już pojawiła się gwiazdka.. Mama jest nauczycielka j.angielskiego w szkole a tata jest prawnikiem.. Na koncie mam 2 wicemistrzostwa szkoły w warcabach.. Co o tym sądzisz?. Ale moja rodzina to także spory tłumek wujków, cioć, kuzynek i kuzynów, którzy wywarli duży wpływ na koloryt mojego dzieciństwa.Moja rodzina - Mi familia.. Moja mama ma 39 lat i nazywa się Dorota lubi ona robić różne prace domowe takie jak gotowanie sprzątanie czy pranie.Moja rodzina (forma: list nieformalny) Mój przyjaciel.. Czym jest rodzina?Wypracowanie na rosyjski o mojej rodzinie +1 głos.. mój tata ma 55 lata.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćMoja rodzina - kompleksowe opracowanie tematu - Opracowania.pl.. Właśnie tu się urodziłam, mam wspaniałą rodzinę, przyjaciół, a także tu chodzę do szkoły..

Moja rodzina.

Nigdy bym jej nie zamieniła na żadną inną.Rodzina jest najważniejszą wartością w moim życiu.. Jest wysoka i szczupła.. Wyślij pocztą e-mail Wrzuć na bloga Udostępnij w usłudze Twitter Udostępnij w usłudze Facebook Udostępnij w serwisie Pinterest.. Berlin - stolica NiemiecPrzetlumaczcie prosze: Mam na imię Sylwia i mam 17 lat.. Pomóżcie ludziee prosze.. Siadamy do stołu.. 14 gru 2014.. Rodzina tak naprawdę powinna być najważniejsza w życiu każdego człowieka.. Serwis Sciaga.pl nie odpowiada za treści umieszczanych tekstów, grafik oraz komentarzy pochodzących od użytkowników serwisu - zgłoś naruszenie--Moja rodzina jest bardzo duża.. Wypracowanie o niezapomnianych wakacjach.. Ma 43 lata i pracuje jako pielęgniarka w szpitalu.. Moja rodzina brała udział w ważnych wydarzeniach historycznych, tj. w II wojnie światowej i w Powstaniach Śląskich.. Mieszkamy na obrzeżach miasta w .Nazywam się Kasia, mam 15 lat, interesuję się biologią i psami.. drukuj.. Tylko jakieś wypracowanie w czasie przyszłym by się przydało :) Deadman1.. Zaloguj się, aby móc skorzystać z tej opcjiWzór wypracowania Ja i moja rodzina.My best friend.. ma niebieskie oczy i czarno-siwe włosy.. W tej chwili koncentruję się w 99% na języku niemieckim, udostępniam darmowe materiały, dzielę się wiedzą i doświadczeniami..

Mam .Wypracowanie na temat moja rodzina.

nie ma wąsów ani brody.. Tata wyciąga Pismo Święte i czyta fragmenty.. Wypracowanie o przyjaźni.Moja rodzina składa się z pięciu osób.. To znak dla wszystkich.. Moja Ojczyzna to zarówno morze, góry, liczne jeziora, rzeki, jak i piękne wsie i miasta, a w nich cenne zabytki….Moja rodzina jest całkiem spora i składa się z 5 osób: moich rodziców, moich 2 młodszych sióstr i mnie.. Czasami nawet za bardzo nas rozpieszcza, lecz mi to nie przeszkadza, gdyż uwielbiam spędzać czas w jej domu zajadając się pysznym ciastem zrobionym przez nią.. Modlimy się, a następne .Cieszę się, że mieszkam w Polsce.. Lubię muzykę i taniec towarzyski.Mamjednego psa i 2 koty.Interesuje sie sportem szczegolnie bieganiem.. Pocztówka z wakacji.. W wielu domach trwają wielkie przygotowania do świąt.. Moja mama interesuje się językami obcymi.Członkowie mojej rodziny byli kolejarzami, górnikami i rolnikami.. Mówią, że jestem typową chłopczycą, może coś w tym jest.. Moja najbliższa rodzina to mama Grażynka, tata Michał i mój brat Bruno.Moja babcia bardzo troszczy się o wszystkie wnuki.. Moja mama ma na imię Nina i jest bardzo przyjacielska i kocha kwiaty.Lubi gotowac.Z zawodu jest krawcowa ale nie wykonuje tego zawodu.IV - Ja i moja rodzina o sierpnia 25, 2015.. Brat szkończył już szkołę i jest zawodowym bokserem..

Moja rodzina składa się z 4osób.

Moja mama nazywa się Anna.. 1,276 wizyt.. potrzebuje tego na jutro za karzdą odpowiedź z góry dziękujeWypracowanie z angielskiego o mojej rodzinie !. Coraz częściej młodzi ludzie opuszczają swój dom rodzinny, gdy stają się pełnoletni.. Ma długie, proste, blond włosy, niebieskie oczy .Moja rodzina jest dość duża.Mój tata ma 45 lat i pracuje w biórze podrózy.Często podróżuje samolotem do rózch kraji.Obecnie jest w podróży w Niemczech.Moja mama jest kobietą bardzo pracowitą.Zajmuje sie domem i codziennie robi zakupy.Zawsze jest miła i w dobym humorze.hej to znowu ja mam to wypracowanie więc jak mozesz to bardzo prosze przetłumacz mi je na język niemiecki :) moja rodzina składa się z pięciu osób: moja mama, mój tata, dwóch braci i ja.. Etykiety: Historia kl. IV, Ja i moja rodzina, Ja i moje otoczenie.Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej serdeczni.. Witam mam problem ze zrobieniem zadania na Rosyjski, mianowicie mam ten tekst: Mam na imię Adrian, mam brata, tatę i mamę.. Bardzo kocham moją, całą rodzinę i bardzo się cieszę, że ją posiadam.. Moja mama jest nauczycielką a tata pracuje w biurze.Każdego poranka jemy razem śniadanie.Kiedy myślę o rodzinie, myślę głównie o kilkorgu najbliższych mi osób - mamie, tacie, starszym bracie oraz dziadku i babci - o tych, z którymi dzielę moje codzienne, domowe życie..

Przy strojeniu drzewka bierze udział cała rodzina.

Basia chodzi jeszcze do gimnazjum.. Wzór wypracowania My best friend - mój najlepszy przyjaciel.. zawsze ma krótkie włosy.ubiera się modnie, lecz przede .Ja i moja rodzina - list; Jakie znaczenie w moim życiu ma muzyka?. Moja mama nazywa się Anna.. Propozycje bardzo dobre i przydatne jednak nie ma pozycji : List do edytora .Kiedyś myślałam, że moja rodzina jest idealnym przykładem normalności.. mam wypracowanie z angielskiego pt,, me and my family '' pomocyy!. Tatuś zajmuje się światełkami, a moja siostra i mamusia bombkami i łańcuchami.Mam na imię Damian mam 16lat mieszkam w Elblągu i pochodzę z Polski.. Moja mama jest bardzo ładna.. Im zawdzięczam wszystko, co mam i kim się stałam.. jest średniej wysokości, szczupły i przystojny.. Mam mame , tata 2 siostry i brata.. Lubię jeszcze grać w tenisa ze swojimi znajomymi..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt