Charakterystyka bohaterów lektury felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi
Zegarmistrz Snów - osoba zajmująca się snami.. Razem z ojcem stworzył program AI, który nazywa się Manfred.Lubi żarty i ironie.Nika Mickiewicz - główna bohaterka serii książek pt. Felix, Net i Nika.Urodziła się w lipcu 1992 lub 1991 w Warszawie.. Krol_Quizow 12 miesięcy temu.. Występuje w trzeciej części.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Liczy on obecnie (2019) piętnaście części.. Nigdy nie wykonuje innych czynności oprócz robienia na .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Plan ramowy 1.. Kliknij na nazwisko postaci aby zobaczyć o niej informacje.. Chciałabym napisac o Nice Mickiewicz z książki "Felix, Net i Nika" Żyby zajmowała ok .. Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Nie lubi Aurelii, ponieważ ta podrywa Neta.Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek 2: Mała Armia .. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Postacie tytułowe Felix Polon.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.. Ma urodziny w drugiej połowie września.Felix net nika; LALKA.. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.Jest dziewczyną Neta.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie, uczęszcza do Gimnazjum im..

Aurelia - Koleżanka z klasy Felixa, Neta ...Test z lektury: „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

Udostępnij.. Spotkanie w nowej szkole i .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie.. 3/4 strony A4 jak chcecie to możecie więcej.Jako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów.. Występuje tylko w czwartej części pt. "Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności".. Mała Armia - mikroboty, Prateściowa - matka drugiego męża babci Adelajdy, nazywana przez Neta Prateściową (choć naprawdę ma na imię Dolores lub Rosemary).. Szczupły i jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. 2009-05-31 13:23:27Gang Niewidzialnych Ludzi, Pałac Snów, Orbitalny Spisek (udział Mortena nie jest do końca udowodniony), Bezpieczne Dorastanie.. I tutaj właśnie w wyniku serii przypadkowycFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 13 Temat 4.. Pierwszy dzień w szkole Felix zaczyna gimnazjum w nowej szkole - gim im.. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Prolog Trzech ubranych w szaro-niebieskie kombinezony mężczyzn kradnie sprzątaczce w banku kartę otwierająca wszystkie drzwi, związują ja i zamykają w schowku.. Cytaty charakteryzujące arystokrację, mieszcz.. Ktoś napisze mi jakie wydarzenia były na sycili mare.. Opisz bohaterów lektury Quo vadis i określ czy są to..

... Felix Polon - charakterystyka.

17 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Zapomniałeś, kim jest Manfred, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Tylko że teraz mam inną lekturę xd.. To także świetna lektura na prezent czy książka, którą rodzice mogą czytać wraz z dziećmi i czerpać z niej tyle samo frajdy, co ich pociechy.. 2016-05-09 10:01:54 Co uwarzasz o książce Felix , Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ?. heylisa 9 miesięcy temu.. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).Zapomniałeś, kim jest Bohaterowie epizodyczni, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi, akcesoriów i gadżetów, ma także „superzegarek", który oprócz godziny pokazuje takie informacje jak czas wschodu i zachodu słońca, oraz ma wbudowany alarm.Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz..

Net Bielecki - charakterystyka.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to pierwsza część cyklu o przygodach przyjaciół.

Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Podstawowe informacje o bohaterze Net Bielecki jest uczniem I klasy gimnazjum warszawskiego Pochodzi z zamożnej rodziny Mieszka z rodzicami na najwyższym.. Wydana została również w języku litewskim, węgierskim i czeskim.. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Zobacz też: Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek 2: Mała Armia.. .Felix net nika; potrzebuje charakterystyki Felixa z ksiazki FELIX NET I NIKA; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gangwypracowanie-felix,net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi Wypracowanie Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi napisz spotkanie pani róży z Mały ksieńciem opowiadanie z dialogiemPodsumowując Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi to lektura idealna dla każdego nastolatka, który lubi fantastykę lub chciałby się z nią zapoznać.. Skomentuj.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Krewni głównych bohaterów - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - tata Felixa- czterdziestoletni mężczyzna średniego wzrostu, łysiejący; wynalazca z uporem dążący do celu, realizujący swoje genialne i niebanalne pomysły (np. aparat do gaszenia zapałek, samojezdna golarka, mikromyśliwiec do zwalczania komarów); zaangażowany przez Ministerstwo .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - czy warto przeczytać tą książkę?.

Zablokuj Zgło ... 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami 😌 ...Felix Polon - jeden z głównych bohaterów powieści "Felix, Net i Nika".

Odpowiedz.. Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć.. Uciekają wraz z Niką do kanału .Net Bielecki - jeden z trójki głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".Mieszka na ostatnim piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Warszawie.Jego pasją jest informatyka.. Profesora Stefana Kuszmińskiego.Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Zamykamy wszystkie sekrety książki w lapbooku 17 Między nami Scenariusze do lektury Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Opracowała Katarzyna BanduletPonury Żniwiarz - czarny charakter, manipuluje trójką bohaterów po to, by wzięli udział w jego niebezpiecznej grze.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Po wejściu na danego bohatera możesz dodać do niego opis.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Rafał Kosik „Ciekawe życie mają tylko ci, którzy potrafią dostrzec szanse, które ono niesie".Tytułowi bohaterowie powieści to uczniowie pierwszej klasy gimnazjum im.. Koniec świata jaki znamy Książki z serii, w których występuje Morten .. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Podstawowe informacje o bohaterze Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. 2012-10-01 15:47:03 Czytacie książki FELIX , NET I NIKA ?.Komentarze

Brak komentarzy.