Napisz w zeszycie zdania dialogu we właściwej kolejności
Trzeba się nimi.. Temat na dwie lekcje 16.04.2020 r. i 20.04.2020 r. .. zwierzęta Pamiętaj, nie zabawki.. 4.Teraz wysłuchaj czy dobrze uzupełniłeś/ -łaś dialog 1.41(1).mp3 .. Napisz obok w kolumnie liczbę mnogą utworzonych par wyrazów.. Połącz w pary pasujące wyrazy tak, żeby powstała lista zakupów.. Lisa is good at surging.- Lisa jest dobra w surfingu.Porządkowanie zdań we właściwej kolejności.. Zatańcz Crocodile Rock:Posłuchaj nagrania i ponumeruj obrazki.. Zaznacz w wybranych wyrazach „ó".. suchary waniliowy kamforowy mydło kiełbasa cukier żytnie spirytus suszona szare 5.Odszukane wyrazy zapisz w zeszycie we właściwej kolejności alfabetycznej .Uzasadnij ich pisownię.. Wszystkie zadania wykonaj w zeszycie, sprawdzimy je na następnej lekcji.9/87- ułóż wyrazy we właściwej kolejności tak aby powstały zdania pytające.. Przykład takiego dialogu znajdziesz w ramce na dole strony.. Ćwiczenie 57 Dobierz pasujące przymiotniki z ramki do wyrazów w tabeli.. Przepisz do zeszytu dziesięć wyrazów z „ó".. 2013-02-16 17:13:31 Ułóż wyrazy we właściwej kolejności tak aby powstały zdania i pytania 2011-10-09 15:19:43 Ułóż wyrazy we właściwej kolejności (j.angielski) 2020-05-22 12:04:01Zadanie: ponumeruj zdania dialogu w odpowiedniej kolejności zadanie http img848 imageshack us i 20110315051 jpg w b zrobiłem źle Rozwiązanie: 1 g 2 b 3 f 4 c 5 k 6 e 7 i 8 d 9 h 10 a 11 j mam nadzieje żeAngielski Szkoła Podstawowa Przepisz zdania według dialogu we właściwej kolejności good moring ,Mary..

Napisz w zeszycie podane nazwy we właściwej kolejności.

Uzupełnianie dialogu na podstawie tekstu 163.. Odczytaj zaszyfrowane wyrazy z rz i uzupełnij nimi zdania.Zapisz te działania w zeszycie.. Wklej naklejki we włściwe miejsca i napisz w zeszycie dialog.. Przeczytaj tekst „Ósmego maja o ósmej rano" - podręcznik str. 76.. Plan wydarzeń przedstawionych we fragmencie utworu Kajko i Kokosz.. Do opisu jeża wkradły się dwa zdania o innym zwierzątku.. Write your own dialogue - napisz swój własny dialog - wzorując się dialogiem z zadania nr 1.Zapisz w zeszycie wywiad z bliźniętami.. Exercise 2 - wysłuchaj dialogu 1.42(1).mp3 a następnie napisz instrukcje w odpowiedniej kolejności.. 2/76 - Odpowiedz na pytania do dialogu.Dni tygodnia (A) i pory dnia (B).. Jeż jest małym zwierzątkiem.. Listen and chec your answers - posłuchaj (ścieżka 2.25) i sprawdź swoje odpowiedzi.. 2013-11-03 14:08:09; ułóż liczby we właściwej kolejności 2014-10-11 .prostu napisz w punktach sam opis.. Należy ułożyć je we właściwej kolejności.In your notebook do ex.4 p.74 Put the dialogue in the correct order(w zeszycie zrób zadanie nr 4 -ułóż kwestie dialogu we właściwej kolejności).. Układamy zdania - gra (autor: Aleksandra Schoen-Kamińska) 3.. TEMAT 13. : Kraina baśniowych postaci, stworów i stworków scharakteryzujesz świat przedstawiony i jego poszczególne elementy DO ZESZYTU: ZAD.. EDUKACJA..

Ułóż zdania we właściwej kolejności.

Exercise 4 - spójrz na rozkład jazdy a następnie odpowiedz na 4 poniższe pytania.. Wir wohnen in Potsdam.Teraz przyjrzyj się ponownie obrazkom 1-8 na plakacie- zwróć uwagę, że niektóre osoby są dobre w tych sportach, a niektóre nie.. Przeczytaj uważnie tekst i powiedz, które to zdania.. Napisz w zeszycie zdania opisujące czynności .Uzupełnij zdania formami There's, There's isn't, There are, There aren't oraz a, some i any.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Ułóż zdania z dialogu w odpowiedniej kolejności.. Wasze zadanie będzie polegało na ułożeniu we właściwej kolejności punktów podanego planu i zapisanie ich w zeszycie.. Wykonaj zadanie 1 str. 74 podr.. Po angielsku napisz w sto słowach twoje zdanie na temat tego czy internet jest niebezpieczny czy .Posłuchaj dialogu i zanotuj w zeszycie właściwą kolejność zdań - zadanie 5, str. 55 w podręczniku.. Napisz odpowiedzi w zeszycie.4.. W każdej parze podkreśl wyraz, który nazywa cechę kupowanego przedmiotu.. Pod spodem, jedno pod drugim, zostały zamieszczone pole z nazwami kolejnych etapów.. Dopasuj elementy krajobrazu (1-10) do przykładowych nazw (a - j) i przetłumacz je na język polski.. Wykonaj zadanie 2 ze strony 61.. Napisz w zeszycie przedmiotowym nazwy 12 miesięcy we właściwej kolejności, następnie sprawdź poprawność wykonania zadania z nagraniem 62 (do cwiczenia.pl)..

2011-04-27 16:22:59; ułóż wyrazy we właściwej kolejności!

Przewodnik małego turysty .. Ułóż z nimi zdania i zapisz w zeszycie.. Ma malutkie nóżki i króciutki, wilgotny ryjek.. 2 - uporządkuj wyrażenia we właściwej kolejności, aby utworzyć dialog.Napisz w zeszycie opowiadanie o tym, co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata.. Szkoła latania .. Zaznacz właściwe dokończenie zdania.zdania i napisz je w zeszycie.. Napisz w zeszycie zdania dialogu we wlasciwej kolejnosci - Ich trinke dazu Kakao oder Milch.. Wklej ikony do zeszytu (możesz je również przerysować), obok każdej zapisz zdania wyjaśniające jej związek z treścią utworu.. Nazwy przyborów szkolnych napisz z rodzajnikiem określonym.. (karta pracy nr 3.)1.. Angielski Szkoła Podstawowa Przepisz zdania według dialogu we właściwej kolejności good moring ,Mary.. Utwórz z sylab rzeczowniki i napisz je w zeszycie z właściwym tłumaczeniem.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Napisz w zeszycie zdania, o tym kto jest dobry w danym sporcie, a kto nie.. Na koniec przyda ci się trochę ruchu.. załącznik 3 moje zdjęcie profilowe .. -zad 3 odczytaj zaszyfrowane zdania i napisz je w zeszycie-zad 4 wysłuchaj piosenki załącznik 2 - KLIKAJ.zzPowtórz zdanie kilka razy, żeby je zapamiętać, i zapisz je z pamięci w zeszycie..

... -zad 5 ponumeruj dialog w odpowiedniej kolejności .

Naucz się nazw miesięcy na pamięć.Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz określenia czasu we właściwej kolejności: an hour ago, last night, last week, last year, three month…Ułóż wyrazy i wyrażenia we właściwej kolejności, tak aby powstały poprawne zdania.. Pozdrawiam A.P.. 2/84- Na podstawie historyjki uzupełnij zdania.. Liczba pojedyncza Liczba mnoga _____ sztuka _____Poniżej znajduje się polecenie „Uporządkuj poniższe punkty w takiej kolejności, aby tworzyły plan artykułu naukowego".. Nazwy roślin i zwierząt - rzeczowniki.. poziom 4 klasy 2011-02-17 19:07:53; Ułóż we właściwej kolejności angielski 2014-12-06 15:51:09; Ułóż we właściwej kolejności.. Zadanie 2.. Utwórz z sylab rzeczowniki i napisz je w zeszycie z właściwym tłumaczeniem.W celu utrwalenia dzisiejszych wiadomości wykonajcie ćwiczenia w zeszycie ćwiczeń ze strony 18: ćw.. to umieć opiekować.. 1 - znajdź 10 słówek i dopasuj je do odpowiedniej kategorii.. Zdjęcie zapisanego w zeszycie dialogu możesz mi przesłać.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Angielski Szkoła Podstawowa Przepisz zdania według dialogu we właściwej kolejności good moring .-zad 4 posłuchaj rymowanki naklej naklejki we właściwej kolejności i uzupełnij zdania załącznik 2 - KLIKAJ.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Przeczytaj dialog ze strony 76 z podręcznika.. Napisz w zeszycie podane nazwy we właściwej kolejności..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt