Napisz opowiadanie o wakacjach
Otóż, jak corocznie w miejscowości w której spędzałem wakacje, odbywał się konkurs,,Złotego poroża,, organizowany przez tutejszą gminę.Muszę napisać i opowiedzieć na języku rosyjskim opowiadanie o moich wakacjach.. To znaczy, że powinien mieć wstęp, rozwinięcie i zakończenie.. w lipcu spotykałam sie z koleżankami, i tak ogólnie to sie nudziłam, a w sierpniu byłam w Zakopanem na 4 dni ;] prosze napiszcie coś o tym:]Pobierz: napisz opowiadanie o swoich wakacjach.pdf.. 2010-09-07 20:27:24 Napisałby mi ktoś krótkie opowiadanie o wakacjach po niemiecku?. To czas, który możemy wykorzystać na wypoczynek, przemyślenia i wspaniałą przygodę.. Za najlepsze opowiadanie bedzie nagroda Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2012-02-05 15:54:54.. Byłoby dobrze, żeby opowiadanie miało chwytliwy tytuł.Zadanie: napisz opowiadanie o wakacjach praca na około 1,5 strony Rozwiązanie: napisz jakie miałaś wrażenia,gdzie byłaś,czy ci się podobało zanim się obróciszWitam Zrobiłam zadanie z języka polskiego na temat (napisz opowiadanie z wakacji)proszę dokładnie przeczytać i jak to możliwe poprawić ortografie interpunkcje itd można również wprowadzić stylistykę oraz ocenę za nie;p i wyjaśnić dlaczego właśnie tak ma być a nie inaczej z góry dziękuję.. Lipiec był bardzo ciepły i słoneczny.. rodzice.. A gdy kończy się rok szkolny i otrzymujemy .Mam napisać zadanie z polskiego pt. Moje wakacje..

napisz opowiadanie o wakacjach.

W dodatku rodzice nie planowali żadnego urlopu, więc zapowiadało się na to, że spędzę ten wolny czas w mieście.opowiadanie o wakacjach.. Deszczowa pogoda zachęcała jedynie do oglądania telewizji.. Pewnego dnia poszedłem nad morze popływać.Napisz krótkie opowiadanie o swoich wakacjach.. Dużo czasu spędzałam na świeżym powietrzu, jeździłam rowerem, odwiedziłam koleżanki i rodzinę.. Musi się tam znajdować, to co robiłam, ile tam byłam, gdzie byłam, jaka była pogoda.Opowiadania, których autorzy nie zostali nagrodzeni /min.. Wakacje upłynęły bardzo szybko.. Ale nie chciała niczego mieszać.Opowiadanie Napisz opowiadanie miłosne, fantastyczne, opowiadanie o.Zastanawiasz się jak napisać dobre opowiadanie.. Bez względu na to, jaki rodzaj opowiadania chcesz napisać, musisz pamiętać o tym, aby tekst był trójdzielny.. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. W tym roku miałem okazje z moimi rodzicami zwiedzić Turcję.. 2011-09-10 17:15:36Opowiadanie z wakacji.. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.Opowiadanie o wakacjach..

Opowiadanie o wakacjach Podobne tematy.

Majka do końca dnia nie mogła przestać o nim myśleć.. wyjazd wakacyjny.. Nie wiem jak się za to zabrać i jak to napisac, zeby to ładnie brzmiało.. Podczas naszych wakacji przeżyłem niesamowite rzeczy.. Są wesołymi dziewczynami.. Są nieziemsko śliczne.. Niebo było bezchmurne, wiał ciepły wietrzyk.. Przypomniała sobie godziny poświęcone na posępne rozmyślania o nieudanych wakacjach oraz żal, jaki ogarnął ją w ostatnim tygodniu sierpnia.. Przede wszystkim mogłem uczestniczyć w podróży balonem.. Było to dla mnie naprawdę niecodzienne przeżycie.Jak napisać opowiadanie, w którym Scrooge wystąpi jako uczestnik Dziadów?. Czułam, że jestem cała podrapana.. Proszę o odpowiedzi w miarę krótkie.. 2010-06-10 20:08:38 Krótkie opowiadanie o wakacjach 2013-05-20 13:47:46 O czy napisac opowiadanie 2014-06-20 21:33:01Jak mineły mi wakacje .Napisz o swoich wakacjach po niemiecku w czasie przeszłym perfect 2012-09-18 19:53:25; napisz krótkie opowiadanie o wakacjach 10 zdań wstęp rozwinięcie zakończenie 2014-09-07 14:07:14; Napisz mi 10 zdań o wakacjach po angielsku.. 2020-12-22 08:55:25 Zadnie z polskiego 2020-12-21 14:53:37 Proszę o pomoc potrzebuje to na dziś do maks 21 00 język polski 2020-12-21 12:27:57Wakacje w zasadzie już się kończyły i nic nie zapowiadało tego, że uda mi się przeżyć jakąś niezwykłą przygodę..

Jak mineły mi wakacje - opowiadanie.

(Wypracowanie z wyszczegó.. Maja ma długie blond włosy, niebieskie oczy i jasną karnację natomiast Ania na krótsze włosy piwne.Wakacje to ulubiony czas wypoczynku i wesołej zabawy.. Teraz wszystko nagle minęło, a na horyzoncie malowała się fantastyczna przygoda.. W teatrze greckim na prapremierze tragedii Sofoklesa; Obraz F. Ruszczyca zatytułowany jest Bajka zimowa.Jak napisać opowiadanie - wskazówki, przykład (opowiadanie z dialogiem) .. Moje Wspomnienia z wakacji Moje ostatnie wakacje były niezbyt udane.Sprawdź jak napisać opowiadanie, jakie występują jego rodzaje, zapoznaj się z przykładami tematów opowiadań.. Opowiadanie.. Może byc nawet zmyslone Nagroda!. Moje tegoroczne wakacje były fantastyczne.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .Przydatność 50% Opowiadanie z wakacji Pewnych wakacji, gdy przebywałem u mojego dziadka Stefana, który jest leśniczym.. Nie miała najmniejszej ochoty spotkania się z Nim.. Może.. Tego lata moje wakacje byly lepsze od poprzednich, bo zawarlam nowe znajomosci.Powiedziała o tym Ani i bez namysłu ruszyły w stronę Sali w której miały spotkanie z wychowawcą.. 2011-03-29 19:21:46 musze napisac opowiadanie na 100 słow o wakacjach pomóżcie 2011-03-01 17:51:29 Załóż nowy klubMoje wakacje były naprawdę wspaniałe.. Wakacje każdemu kojarzą się ze słońcem i ciepłą wspaniałą wodą..

podróż ...O czym napisac opowiadanie?

Przez cały rok szkolny siedzimy nad książkami i zeszytami, przyswajamy jak największą ilość wiedzy.. Opowiadanie to krótka forma wypowiedzi narracyjnej, zawierającej wątek, na który składa się wiele powiązanych ze sobą wydarzeń.Zadanie: napisz krótkie opowiadanie o swojej przygodzie wakacyjnej Rozwiązanie:moja przygoda wakacyjna tegoroczne wakacje spędzałam w kilku miejscach byłam nad morzem, na wsi i w beskidach przygoda, o której chcę napisać wydarzyła się na wsi razem z moimi przyjaciółmi chętnie odpoczywałam nad rzeką, jeździłam na rowerowe wycieczki, chodziłam do lasu oraz paliłam ogniska .Napisz do koleżanki lub do kolegi - w liście tradycyjnym lub w e-mailu - o wydarzeniu, które ostatnio cię zaskoczyło.. Pewnych wakacji, gdy przebywałem u mojego dziadka Stefana, który jest leśniczym.. Wszystkie uczucia, które w wakacje odparowały z niej wróciły i to ze zdwojoną siłą.. Przydarzyła mi się pewna przygoda.. Przydarzyła mi się pewna przygoda.. Maja i Ania mają 16 lat.. Wzbiliśmy się w powietrze i mogliśmy oglądać coraz mniejszą ziemię.. 2016-06-06 20:07:47; Napisz kilka zdań o Wakacjach .Napisz opowiadanie o Wakacjach po angielsku.. Pod koniec lipca razem z kuzynami pojechałam do Francji.Opowiadanie - To było niezwykłe wakacyjne spotkanie Był piękny wakacyjny dzień.. 2012-05-22 16:01:14; Napisz 5 zdań o swoich problemach.. Przeczytaj opowiadanie ,,List'' Grzegorza Kasdepke i napisz list do koleżanki lub kolegi -w liście tradycyjnym lub w e-mailu-o wydarzeniu, które ostatnio cię zaskoczyłoOpowiadanie twórcze - współczesna wersja złotej rybki; Nowa-opowiadanie w oparciu o wykreowaną postać.. Moja babcia mieszka w malej wiosce, ktora nazywa sie *****.. prosze o pomoc:) jct.. Rano wstaliśmy i zaczęliśmy od składania namiotu, dobrze jednak, że się nie spieszyliśmy bo tata Michała napisał, że może przyjechać po nas dopiero popołudniu.. Otóż, jak corocznie w miejscowości w której spędzałem wakacje, odbywał się konkurs ,,Złotego poroża,, organizowany przez tutejszą gminę.Moje wakacje zaczęły się nieciekawie.. Razem z Przyjaciółką byłam w Hiszpanii.. Swoje ostatnie wakacje spędziłam u babci..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt