Streszczenie filmu przysięga
W najnowszym epizodzie Emir chce spędzać z żoną jak najwięcej czasu.. Wymusza na Emirze i Reyhan przebaczenie.. W najnowszym epizodzie Oya dziwi się zachowaniu Narin.. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona.Przysięga odcinek 249 i 250: Emir każe Cavidan wyprowadzić się z rezydencji!. Emir pomaga Reyhan w zapisaniu się na studia.. Co warto wiedzieć na ten temat?. Streszczenie.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 245 i 246: Erhan dowiaduje się, że małżeństwo Narin jest fałszywe!. Wtedy Emir udowodni, jak bardzo zależy mu na szczęściu żony.Przysięga odc.. Będąc na uczelni, przypadkowo spotyka dawnego .Streszczenie 241. odcinka serialu "Przysięga" można znaleźć poniżej.. Reyhan mieszka z Zeynep i z koleżanką - nielegalnie pracującą w Turcji Azerką, Narin.. Przed ślubem Emir zabiera Reyhan na łódź, gdzie mają odpocząć i przygotować się do uroczystości.. Właściciel mieszkania wyrzuca je na bruk.. Turcja .. [Streszczenie + Zdjęcia… Przysięga odcinek 247 i 248: Oya ma wypadek!. Cavidan trafia do szpitala.. Główną bohaterką serialu jest Reyhan - piękna, młoda i skromna dziewczyna, która urodziła się na wsi.. Więzień Miłości odc.. "Przysięga" odcinek 237.. Serial "Przysięga" (org.. O czym jest produkcja?. Erhan ratuje jej życie!. Odcinki po polsku można oglądać na TVP 2 i w internecie na TVP VOD.. W posiadłości Tarhunów wszyscy się szykują, żeby jechać z gośćmi na ślub..

104 streszczenie.

W swoich rzeczach Reyhan odnajduje wycinek z gazety, na którym jest Emir w towarzystwie Cemre.. Narin próbuje przekonać Oyę, że Ersin ją wykorzystuje.Przysięga odcinek 249 i 250: Emir każe Cavidan wyprowadzić się z rezydencji!. Życie pochodzącej z prowincji Reyhan radykalnie się zmienia po śmierci matki.. W Turcji zadebiutowała ona bowiem 18 lutego 2019 r. Pierwszy sezon w Turcji miał w sumie 70 odcinków, a każdy z nich .Przysięga odcinek 249 i 250: Emir każe Cavidan wyprowadzić się z rezydencji!. Zatroskany Kemal próbuje wyjaśnić, co trapi jego żonę.Przysięga odcinek 247 i 248: Oya ma wypadek!. Przedstawiamy szczegółowe informacje, sprawdzamy .Przysięga odc 245-248 streszczenie: Odcinek 245: Kemal nie rozumie dziwnego zachowania Narin i martwi się o nią.. Streszczenie.. Emir otrzymuje wyniki badań Suny, które uspokajają wszystkich prócz Reyhan.. Przysięga - streszczenia odcinków.. Cavidan jest spokojna, bo wie, że para młoda nie dotrze na miejsce.. Ciepły gest Emira daje Reyhan nadzieję.. [Streszczenie +…Przysięga - fabuła.. Kemal zamiera z zachwytu na widok wystrojonej Narin.Streszczenie 240. odcinka serialu "Przysięga" można znaleźć poniżej.. Serial Przysięga, który emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 na antenie TVP1 liczy 103 odcinki.Przysięga odcinek 249 i 250: Emir każe Cavidan wyprowadzić się z rezydencji!.

Zobacz streszczenie odcinków.

O czym jest serial "Przysięga"?. Streszczenie.. Jest to jedna z najświeższych produkcji znad Bosforu.. Kiedy umiera jej matka, zostaje zupełnie sama.Informacji na temat tego, ile odcinków ma "Przysięga", szuka wiele osób, które chcą oglądać nową turecką telenowelę.. Emir próbuje wzbudzić zazdrość u Reyhan!Przysięga odcinek 136.. [Streszczenie +… Przysięga odcinek 243 i 244: Narin spotyka się z Erhanem!. List, który Cadivan napisała do Emira, znajduje i czyta ktoś inny.. [STRESZCZENIE ODCINKA] Reyhan powiedziała Emirowi, że chciałaby iść na studia.. Ukradkiem mówi mu, że kocha męża.. Beztroski młody mężczyzna, wyswatany przez ojca, pragnie odzyskać wolność.. Melike wchodzi do kuchni, gdzie Nigar wkłada naczynia do zmywarki.. .📺 Przysięga (2019) Yemin - Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie.. [STRESZCZENIE ODCINKA] Reyhan powiedziała Emirowi, że chciałaby iść na studia.. Emir próbuje wzbudzić zazdrość u Reyhan!. 2020 Odcinek 258.. W serwisie pomorska.pl znajdziesz najciekawsze wiadomości, zdjęcia i wideo związane z: Przysięga streszczenia odcinków"Przysięga" - serial turecki: obsada, streszczenie.. Oglądaj serial w TVP 1 lub na VOD TVP po polsku za darmo.Przysięga streszczenia odcinków..

376, 377, 378 i 379 streszczenie szczegółowe po polsku.

Zobacz galerię (11 zdjęć) "Przysięga" - serial.. Wtedy Emir udowodni, jak bardzo zależy mu na szczęściu żony.. [Streszczenie +… Przysięga odcinek 243 i 244: Narin spotyka się z Erhanem!. W najnowszym epizodzie Adem odwiedza Hikmeta, by podziękować mu za wsparcie w rozwoju kariery.. "To przyszło do ciebie" - oznajmia s."Przysięga" - taki tytuł nosi nowy serial turecki w TVP1, który zastąpił "Wieczną miłość".. [Streszczenie + Zdjęcia… Przysięga odcinek 247 i 248: Oya ma wypadek!. Emir chce jak najszybciej uratować Reyhan.. Cemre chce udusić Cavidan!. Erhan ratuje jej życie!. Erhan ratuje jej życie!. Dziewczyna zgadza się na małżeństwo z Emirem.. "Przysięga" odcinek 237.. "Yemin") zastępuje "Wieczną miłość" w ramówce TVP1.. [Streszczenie + Zdjęcia] 27 sierpnia 2020Turkweb.pl 249 i 250: Akcja odcinka rozpoczyna się w rezydencji.. Niestety jego plany nie zostają zrealizowane, ponieważ wpada w pułapkę Talaza.Przysięga odcinek 245 i 246: Erhan dowiaduje się, że małżeństwo Narin jest fałszywe!. [… Przysięga odcinek 241 i 242: Emir zostaje wykładowcą Reyhan!. Na wspólnym spacerze kobieta spotyka Erhana.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 245 i 246: Erhan dowiaduje się, że małżeństwo Narin jest fałszywe!. W 237. odcinku "Przysięgi" oboje pojadą na uczelnię, aby dokonać zapisu Reyhan..

Poznajemy sekret z przeszłości Narin!Przysięga 225 streszczenie.

377, 378 i 379 VOD Więzień Miłości po polsku można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:10 w telewizji TVP 2 oraz […]Przysięga 121 streszczenie odcinka.. Emir pomaga Reyhan w zapisaniu się na studia.. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.. "Przysięga" odc.. Przysięga odcinek 123.. Mają kłopoty finansowe i trudności z zapłaceniem czynszu.. Emir postanawia dowieść, że Reyhan jest o niego zazdrosna.. Kto zagra w nowej telenoweli TVP?. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 245 i 246: Erhan dowiaduje się, że małżeństwo Narin jest fałszywe!. [Streszczenie + Zdjęcia… Przysięga odcinek 247 i 248: Oya ma wypadek!. [Streszczenie +…"Przysięga" od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 w TVP1!. Serial w Turcji, który zadebiutował 18 lutego 2019 roku, liczył 70 .Znajdziesz tu newsy, opisy, streszczenia, zdjęcia, wywiady i gorące dyskusje na forach.. [Streszczenie +…Streszczenie 243. odcinka serialu "Przysięga" można znaleźć poniżej.. Reyhan prosi Melike o adres Cavidan.Przysięga odcinek 150.. Erhan ratuje jej życie!. Cemre chce udusić Cavidan!. W 237. odcinku "Przysięgi" oboje pojadą na uczelnię, aby dokonać zapisu Reyhan.. Kemal jest zaniepokojony zachowaniem Narin, postanawia ją śledzić..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt