Napisz mit o swojej klasie
Hades ulitował się nad królem i wysłał go na Ziemię pod opieką Tanatosa.. Przydatność 55% Napisz list do kolegi\koleżanki z irlandi w którym przedstawisz nowego chłopaka swojej koleżanki.. - napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter.. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu.Okiem wychowawcy kilka słów o klasie 6d Redakcja 21.11.2012.. O czym możemy napisać swój mit?Mit o powstaniu szkoły - mojego autorstwa.. On znał Syzyfa i zaprosił go do siebie, by wysłuchać skarg.. Bądź pierwszy i zdobądź punkty :) Eksperci w kategorii J. polski Natalia .. Potem przyszedł czas na pakowanie bagażu do pociągu.. Para ta kochała mądrość, więc dla nowych umiejętności przemierzali świat tam i z powrotem, kiedy pewnego dnia natrafili na ludzi.Mit o stworzeniu świata.. 2015-11-17 16:06:44Najlepiej napisz dobre rzeczy np klasa składa się z osób o różnych zainteresowaniach i upodobaniach, ale to wcale nie przeszkadza nam w przyjaźnieniu się, jesteśmy jak wielka rodzina bo zawsze staramy się pomóc sobie nawzajem, pomimo wielu wad, które posiada każde z nas cieszę się że na świecie istnieją tak wspaniali ludzie, którzy w pełni mnie .napisz 7 zdań o swojej ulubionej ksiazki .unikaj powyturzen 2010-04-10 12:46:59 Napisz coś o swojej klasie ^^ xD 2010-10-12 17:34:47 Napisz 8-10 zdań o swojej uluboinej porze roku 2013-03-08 14:57:41możesz napisać o jakis wycieczkach na których byliscie , o osiagnięciach , zrobić zdjęcia klasie, dyplomy jakie dostaliście , średnia wyliczyć z każdego przedmiotu (chodzi mi o srednią całej klasy , zebyś nie liczyła/liczyl sredniej kazdego ucznia z osobna) Tak wogole to powodzionkaNie przerażaj się :) Mit to po prostu opowieść wyrażająca wierzenia danej społeczności..

Napisz, co sądzisz o swojej klasie...?

powiedz jak się poznali, podaj przynajmniej 1 ceche charakteru i poprzyj przykładem, podaj 2 cechy wyglądu oraz napisz swoją opinię na temat przysz.. .Zadanie: napisz mi o powstaniu swojej szkoly lub klasy na piatek uratujecie mi pupe Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Kim jesteś w swojej klasie?. Nie przejmuj się, ten Quiz bazuje tylko na stereotypach.Szybko znalazły wspólny język, a blondynka na wózku opowiedziała swojej nowej opiekunce, co ją czeka w czasie najbliższych dwóch tygodni.. powiedz jak się poznali, podaj przynajmniej 1 ceche charakteru i poprzyj przykładem, podaj 2 cechy wyglądu oraz napisz swoją opinię na temat przysz.. 1287 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: .. Ten quiz o jedzeniu przesądzi, czy jesteś norma.. Brawl Stars - podsumowanie 2020 roku!. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Pociąg odjechał o 19.00.Przydatność 55% Napisz list do kolegi\koleżanki z irlandi w którym przedstawisz nowego chłopaka swojej koleżanki..

Napisz z czego i w której klasie ?

diana1808 5 lat temu.. Byłoby dobrze, żeby opowiadanie miało chwytliwy tytuł.Dzień dobry.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. Opowiada o tym co było na początku, o bogach, o powstaniu świata, jego elementach, o bohaterach, którzy posiadają niespotykane cechy.. Filip Majewski.Grupa COGITO Sp.. Mit o oceani; 85% Mit o ludziach ściskających sobie ręce na powitanie.. Kiedy świat był jeszcze młody, z ziemi, wody i powietrza narodzili się Naukos i Wiedza.. 1287 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jego jęki dobiegły Hadesa.. Odwołując się do postaci znanych z mitologii greckiej, napisz mit wyjaśniający powstanie deszczu81% Wymyśli i napisz własny mit o powstaniu świata.. Wszystko poszło bardzo sprawnie, bo ekipa wolontariuszy liczyła kilku sprytnych i zaradnych chłopaków.. niunia2011 .. Gdy dotarli na Ziemię, Syzyf poszedł swojego pałacu.nAPISZ LIST DO KOLEGI/ KOLEŻANKI O SWOJEJ SZKOLE I KLASIE ^ | | Włącz zaawansowany edytor.. Dear Victoria, I am writing to you, because you asked me how Patricia is feel.W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies.. Bez względu na to, jaki rodzaj opowiadania chcesz napisać, musisz pamiętać o tym, aby tekst był trójdzielny.. Gwiazdą, psychopatą, kujonem, a może zupełnie kimś innym?. Skomentuj.. 2009-09-29 18:34:41 Jaką dostałeś/aś najniższą ocenę w swojej historii..

...Nie wiesz kim jesteś w swojej klasie?

2017-04-09 20:26:36Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Napisz legęndę/mit o swojej klasie.J.PolskiNapiszę jaką rolę spełniam w swojej klasie (5-6 zdań) 2011-01-20 14:34:42 Napiszę list do koleżanki lub kolegi w którym przedstawie swoją szkołe 2017-11-06 15:43:58 napisz list do koleżanki lub kolegi ,w którym opowiesz o ciekawej wyciecze rowerowej.. Napisz do nas.. Celem wypowiedzi jest np. uporządkowanie swoich uczuć, spokojne zastanowienie się nad jakimś wydarzeniem, przelanie na papier złości, gniewu, radości.Żalił się na złą żonę, która nie pogrzebała go.. .Jak napisać opowiadanie, czyli opowiadanie i jego rodzaje.. Napisz do nas.. Zobacz galerię .. Konrad Dąbrowski na ósmym etapie uzyskał swój najlepszy jak dotąd czas i zaliczył kolejny awans.. To znaczy, że powinien mieć wstęp, rozwinięcie i zakończenie.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Wymyśl samodzielnie mit o stworzeniu świata.. Sprawozdanie ze ślubu należy napisać tak jak inne sprawozdania reportażowe, tzn. napisać gdzie, kiedy i o której ślub miał miejsce, wskazać uczestników (państwo młodzi, świadkowie, rodzice, goście), napisać kto udzielił ślubu, podać przebieg zdarzeń (prawdopodobnie: przyjazd pod kościół, wejście, msza /o czym ksiądz mówił/, przysięga /jakie były ..

87% Mit o powstaniu kalendarza.Kim jesteś w swojej klasie?

InSaNe 6 lat temu.. 83% Napisz własny mit o powstaniu książki; 88% Własny mit.. W pamiętniku pojawiają się opisy uczuć, przeżyć; refleksje - nie tylko suche fakty.Wypowiedź kierujesz z zasady sam do siebie, ponieważ pamiętnik nie jest przeznaczony dla niczyich oczu.. Akcja dzieje się dawno temu, może to być na przykład Grecja.. 10 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Syzyf opowiedział władcy o swej żonie.. 10 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: Jak dużo wiesz o FC Barcelonie?. Skomentuj.. Napisz „Mit o powstaniu klasówki".. Udostępnij.. Wszystkie odpowiedzi.. Zrób ten Quiz i się przekonaj!Zadanie: napisz list do swojej klasy Rozwiązanie:cześć wszystkim , nazywam się imię i mam wiek lat mieszkam miejscowość to bardzo fajna wieś miasto lubie czasami pobiegać z moim pieskiem i bawić się z nim d uwielbiam wpisz co lubisz a najbardziej wpisz co najbardziej lubisz moje hobby to wpisz co jest twoim hobby lubię się dużo uczyć tak jak wy napewno i tyle myśle że skorzystaszZadanie: napisz kilka zdań o swojej klasie ..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt