Plan dnia po niemiecku tłumaczenie
To wspaniały gest, który nic nie kosztuje, a tak wiele znaczy, bo składając życzenia pokazujemy drugiej osobie, że o niej pamiętamy.. Po śniadaniu myję zęby i ubieram buty.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa Życzę pięknego dnia w słowniku online PONS!. Tłumaczenie : Rano wstaje o 6 godzinie.. O godzinie 7:40 jadę do szkoły .O 15:15 wychodze ze szkoły i wracam do domu .O 16 jem obiad Następnie odrabiam lekcję i uczę się .Sprawdź tłumaczenia 'dobrego dnia' na język Niemiecki.. O 7:00 godziny jem śniadanie.. Potem poszłam do szkoły.. Lekcje mam od 8 do 14.. Zrobiłam zadanie domowe.Przykłady użycia - "pewnego dnia" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'dobrego dnia' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Sprawdź tutaj tłumaczenei niemiecki-polski słowa Plan w słowniku online PONS!. Po zajeciach wracam o domu.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Dni tygodnia po niemiecku są postawą o której należy pamiętać ucząc się niemieckiego.. do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie.. Przydają one się na każdym kroku, na przykład w planie lekcji, określaniu swoich planów na najbliższe dni, lub podawaniu daty po niemiecku.. O 7:20 ubieram sie .. Chodzi mi dokładniej o przetłumaczenie mojego planu na język niemiecki..

Plan dnia po niemiecku.

@GlosbeMT_RnD Tłumaczenia pośrednie.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. W domu odpoczywałam.. :) Wstaję o godzinie 6::30.. Opis dnia angielski.danie - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. O 7:30 idę do szkoły.. :) 2011-01-12 23:10:59; Opis dnia po niemiecku.. Polish Należy kontynuować leczenie zażywając następną dawkę o zwykłej porze następnego dnia .Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. 2011-01-19 09:42:47; Plan dnia po .Przykład opisu dnia po niemiecku z tłumaczeniem Opis dnia po niemiecku - wzór.. Co znaczy i jak powiedzieć "z dnia na dzień" po niemiecku?. Co znaczy i jak powiedzieć "plan dnia" po niemiecku?. Zobacz algorytmicznie wygenerowane tłumaczenia.z dnia na dzień - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Mam ułożyć plan dnia po angielsku ułóży mi ktoś to zdaniami proszę:) Nalepsza odp może na coś liczyć :P :)) Mój plan dnia po polsku : - Wstaje z łóżka o 7:00 - jem śniadanie o 7:10 - myje sie o 7:30 - ubieram sie o 7:40-wychodze z domu do szkoły o 7;55-lecje zaczynają się o 8:00 - 16:20 - przychodzę ze szkoły do domu 16:40 - jem obiad 16:45 .. - von heute auf morgen, von Tag zu TagNajlepszym pomysłem na początek będzie opis dnia po niemiecku.Napisz swój plan dnia po niemiecku,.Mój plan dnia 23.00 kładę się spać 7.45 ubieram się, make up, myje zęby itp. 7.55 szkoła (mam 2,5 minuty drogi) 14.00 trening 22.00 spacer z psem 22.05 zakupy 22.15 komputer 22.30 trening z psem typu agility 22.45 prysznic W sobote lub .Opis dnia po angielsku - wzór z tłumaczeniem i przydatne zwroty..

po niemiecku .

2.od pon do pt chodzę do szkoły w godzinach 8.00 -16.00 3.od pon.. Proszę o szybką odpowiedz i z góry dzięki.. Prosiłabym tylko aby nie korzystać z transpolatoru czy jakos tam xD tylko samemu to przetłumaczyc inaczej nie uznam odpowiedzi!. - TagesplanPrzykłady użycia - "plan" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. 2010-10-05 18:10:36; Opis dnia po niemiecku!. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Opis dnia - niemiecki .. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. Czasami po obiedzie jedziemy wszyscy do kina.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. 3 1 Odpowiedz.. Co znaczy i jak powiedzieć "w ciągu dnia" po niemiecku?. Dziękuję za uwagę i miłego dnia.. Potem jem śniadanie.. Polish aby zapewnić właściwe wdrożenie systemu monitorowania bezpieczeństwa leków / planPlan dnia po Niemiecku.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Po polsku: Zaczynam dzień od ciężkiego wstania.. miłego dnia!. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Podobne pytania.. Potem idę się ubrać i umyć.. Wtedy idę zjeść do mojego pokoju..

Czy zrobisz mi plan dnia po niemiecku?

Zjadłam obiad.. plan dnia {m.}. O 7.45 ide do szkoły.. Opisz swój plan dnia krótko i zwiężle 1. od pon.. Polish Aby uzyskać więcej informacji, zobacz temat Plany zasilania: często zadawane pytania.Przebieg dnia po niemiecku i jego tłumaczenie.. Tłumaczenia w słowniku polsko - niemiecki.. Ich habe fast immer 6 Stunden.Przykłady użycia - "następnego dnia" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. 3,583 wizyt.. 4 oceny | na tak 75%.. Później idę z mamą do miasta na zakupy.. Przykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. Tłumaczenia i przykłady.plan dnia - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. O godzinie 6:45 idę się myć.. Ubieram sie.. Należy pamiętać, że dni tygodnia po niemiecku, jak większość wyrazów tego typu, zapisujemy wielką literą.niemiecki!. robić plan dnia {czas.}. 84% Napisz list do koleżanki lub kolegi w Niemczech i przedstaw w nim swoje plany na najbliższą .4.. Kiedy to zrobię idę do kuchni zrobić sobie śniadanie.. Gdy wracam ze spaceru jem kolację.Opis dnia po niemiecku !. a więc to jest mój plan: 6:00 - wstaję i ubieram się.. 6:30 -jem śniadanie.miłego dnia!. Po południu poszłam do domu.. Polish Badania dinozaurów mogą dosłownie pewnego dnia uratować naszą planetę.Czy dobrze napisałam opis dnia po Niemiecku?.

Co znaczy i jak powiedzieć "danie" po niemiecku?

Prace domowa odrabiam o 15.Przydatność 50% Przebieg dnia po niemiecku i jego tłumaczenie.. Więcej informacji.. 0 głosów.. Po powrocie razem z moją mamą robimy obiad na który bardzo często przychodzi moja siostra ze swoją córką i mężem.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. - Gericht, Speise, Kochgutw ciągu dnia - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Po południo wracam do domu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt