Sprawozdanie ze ślubowania klasy i szkoły podstawowej
AKTUALNOŚCI; Z ŻYCIA SZKOŁY.. Pomocników proszę, aby podnieśli jesienne drzewa do góry.. Szkoła z bogatymi tradycjami i dziedzictwem edukacyjnym, kulturalnym, sportowym.21 października odbyło się ślubowanie uczniów klasy 1A.. W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym pierwszacy ślubowali: „My uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Mistowie przyrzekamy uczyć się pilnie.Scenariusz opracowała Elżbieta Skwiot ze Szkoły Podstawowej w Żalęcinie.. Pierwszaki zdobyły wszystkie możliwe punkty, więc w imieniu Pani Jesieni udzielamy Wam pozwolenia na wstąpienie w grono uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 w Koronowie.Ślubowanie klasy I 8 października w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania dzieci na uczniów Szkoły Podstawowej w Zagorzynie.. Tą podniosłą chwilę uświetniło przedstawienie pt."Calineczka" przygotowane przez koło teatralne pod kierunkiem P. Anny Turek.Serdecznie witam wszystkich zebranych na dzisiejszej uroczystości pasowania na ucznia naszej szkoły i ślubowania pierwszoklasistów.. Przygotowaliśmy wspólnie z kolegami z klasy IIa uroczysty apel o charakterze patriotycznym z okazji Narodowego Święta Niepodległości.Sprawozdanie wychowawcy klasy za I półrocze roku szkolnego 2018 2019 szkoła podstawowa Aby uzyskać dostęp do swojego konta i zgromadzonych zasobów portalu, musisz się zalogować..

Poznawanie osiągnięć kolegów spoza własnej klasy.

uczniowie klas pierwszych oficjalnie dołączyli do grona uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej imieniem Tadeusza Kościuszki.. Uczniowie klas pierwszych przygotowywali się do tej uroczystości od początku roku szkolnego.. Klasa I pod kierownictwem pani Elżbiety Chudzik przygotowała część artystyczną, aby zaprezentować swoje umiejętności i zdolności przed publicznością.W tym roku szkolnym uroczystości ślubowania Klasy I i obchodów Dnia Edukacji Narodowej zostały połączone.. Uroczystość w tym roku ze względu na sytuację epidemiologiczną miała inny wymiar.. AktualnościSzkoła podstawowa Wstecz.. Wykorzystała niektóre wiersze z książki "Nauczanie zintegrowane" E. Drzał, I. Skibińska oraz piosenki z płyty z nagranymi podkładami muzycznymi i dowolne wiersze z różnych źródeł oraz własną inwencję.ROCZNE SPRAWOZDANIE WYCHOWAWCY KLASY (I - III SP) .. pomocy bardzo dobrze dobrze słabo Czytanie ze zrozumieniem xxx Tempo czytania Tempo pisania Poprawność ortograficzna Pisanie twórcze Dodawanie i odejmowanie Mnożenie i dzielenie Zadania tekstowe .. programu profilaktyki oraz planu pracy wychowawczej klasy; realizacja zadań .Sprawozdanie ze Święta Pierwszaków..

Lubimy się uczyć, aktywnie uczestniczymy w życiu klasy i szkoły.

ks. Jerzego Popiełuszki w Świniarsku.Sprawozdanie ze Ślubowania klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 31 w Zespole Szkół nr 43 w Warszawie Dnia 14 października 2011 roku o godzinie 11:00 odbyło się ślubowanie klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 31 imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zespole Szkół nr 43 w Warszawie.. Spotkanie otwarto przedstawieniem kukiełkowym "Bajkowy ambaras".Klasa IIb.. W czasie zdalnego nauczania na bieżąco analizowałam rozporządzenia Ministerstwa Edukacji Narodowej, Kuratorium w Szczecinie oraz wytyczne i zalecenie w tej dziedzinie.. Henryka Sienkiewicza w Promniku.. W tym ważnym dla dzieci dniu nie mogli towarzyszyć im rodzice ani zaproszeni goście.. Tu będziemy dzisiaj grali.. ARMII KRAJOWEJ W TRZCIANNIE - rok szkolny 2013/2014 KASIA Witam wszystkich na tej sali i o ciszę wielką proszę.. Św. Jana Pawła II w Dziaduszycach 32-218 Słaboszów Dziaduszyce 23 Tel: (041) 384 71 84 [email protected] Statystyki Odwiedziło nas: 37231501 września 2020 roku podczas uroczystego ślubowania, 26 przejętych pierwszaków, pełnych pozytywnej energii, zostało oficjalnie włączonych do grona uczniów naszej szkoły.. Dział: Szkoła podstawowa - kl. I-III.. Korzystanie w różnych sytuacjach z pomocy pracowników szkoły.Ślubowanie na Sztandar Szkoły, w obecności dyrekcji, nauczycieli i uczniów klasy trzeciej, złożyli wszyscy uczniowie z klas pierwszych Publicznej Szkoły Podstawowej im..

Kostki w Woli Wierzbowskiej złożyli dziś uczniowie klasy I podczas Ślubowania.

Witam zaproszonych gości: panią dyrektor Renatę Matuszak, panią vice dyrektor Annę Górę, członków Rady Rodziców, nauczycieli, rodziców.1 SCENARIUSZ ŚLUBOWANIA UCZNIÓW KLASY I SZKOŁY PODSTAWOWEJ im.. Po wprowadzeniu pocztu .Sprawozdanie z uroczystości ślubowania i pasowania na ucznia klasy pierwszej .. Uroczystość rozpoczęła się wystąpieniem dyrektora szkoły Jacka Poczka, który powitał panią vice dyrektor Małgorzatę Bulzak, wychowawczynie .Ślubowanie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi26 października 2012Część pierwsza - przedstawienie przed ślubowaniem miana ucznia Szkoły Podstawowej w .. W dniu 30 września 2020 r. w obecności dyrekcji szkoły pana Pawła Łabudy, pani Lidii Zbieg, proboszcza parafii ks. Zbigniewa Kożucha oraz rodziców, a w szczególności najważniejszych osób w tym dniu dzieci klas I SP odbyło się ślubowanie i pasowanie na ucznia klasy I Szkoły Podstawowej im.. Ślubowanie odbyło się w naszej sali lekcyjnej.. Dla mieszkańców.. W tym dniu sala była pięknie udekorowana wieszaczkami z imionami dzieci, pomponami i ślicznym napisem „PASOWANIE".. 15 października wszyscy uczniowie spotkali się na sali gimnastycznej aby, z jednej strony złożyć życzenia swoim nauczycielom, a z drugiej oficjalnie powitać swoich najmłodszych kolegów w gronie uczniów Szkoły Podstawowej w Płonce.Serwis Informacyjny Urzędu Gminy Mierzęcice..

„Ślubuję być dobrym Polakiem, Dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły.

Poznawanie uczniów innych klas.. ze Szkoły Podstawowej w .Taką przysięgę na sztandar Szkoły Podstawowej im.. Uroczystość była inna niż zazwyczaj, bo odbyła się w obostrzeniach epidemiologicznych.. Główna część ceremonii obejmowała przysięgę na sztandar oraz pasowanie na ucznia Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu.Ślubowanie klasy I Szkoły Podstawowej nr 1 im.. Spotkania ze społecznością szkolną podczas wspólnych imprez.. 17 października od samego rana panowała świąteczna atmosfera w Szkole Podstawowej nr 1 w Złocieńcu.Edukacja » Szkoła podstawowa - kl. I-III .. Przesłano: 2020-06-30.. Władysława Broniewskiego .. Tworzymy zgraną, zaradną rodzinę klasową.. Będę uczyć się w szkole, jak kochać Ojczyznę,25 października swoją przysięgę złożyli z kolei uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej im.. Sprawozdanie ze zdalnego nauczania.. Oddział przedszkolny; Klasa 1; Klasa 2; Klasa 3; Klasa 4; Klasa 5; Klasa 6; Klasa 7; Klasa 8; Lekcje archiwalne; Szkoła średnia: liceum i technikum Wstecz.. Uczyli się dzielnie tekstów, wierszy, piosenek, wytrwale ćwiczyli podczas prób.. Jeżeli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się i zacznij korzystać już dziś.27 października 2020r.. W uroczystości tej wzięłoRecytowali wiersze, śpiewali piosenki i tym samym udowodnili, że są gotowi do złożenia uroczystego ślubowania na sztandar szkoły.. Ślubowanie klasy I odbyło się dnia 16 października 2017 roku o godzinie 11.00. w świetlicy szkolnej.. w Kasince Małej 23 października 2018 r. będzie szczególna datą dla uczniów klasy pierwszej, gdyż w tym dniu zostali przyjęci w poczet uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im.Szkoła Podstawowa Nr 2 im.. M. Kopernika w Lewinie Brzeskim.. Europejski Tydzień Sportu; Międzynarodowe Święto Drzewa Klasa IIb liczy 21 uczniów w tym 11 dziewczynek i 10 chłopców.. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych.. Niech wszyscy zobaczą!. Zgodnie z założeniami .Szkoła Podstawowa im.. Liceum 4 letnie (nowa podstawa programowa) - klasa 1; Liceum 4 letnie (nowa podstawa programowa) - klasa 2; Liceum 3 letnie (stara podstawa programowa .Szkoła Podstawowa im..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt