Wypracowanie o ulubionym filmie po angielsku
Ja akurat chcę napisać o Kevinie samym w Nowym Yorku.. Moim ulubionym filmem jest „Park Jurajski" Stevena Spielberga.Premiera filmu miała miejsce ponad dwadzieścia lat temu, ale jestem przekonany, że dzieło nie zestarzało się ani trochę - a to niełatwa sztuka w przypadku filmu .Musze napisać jaki jest mój ulubiony film po angielsku i opowiedzieć troszke o nim.nie musze miec tego duzo,tylko o czym on opowiada jacy bohaterowie,jaki rezyser i w ktorym roku np.my favourite films is "agent 2".The film tells the story about.. Moim ulubionym filmem jest pierwsza część trylogii „Władcy pierścieni": „Drużyna pierścienia".. Napisać jaki jest mój ulubiony film po angielsku.Sądzę, że zamiast tego zaakceptowane zostaną ulubione teorie antyrynkowej ferajny, które narzuci się londyńskiemu City.. Krótkie formy wypowiedzi: ogłoszenie, zaproszenie, notatka, pocztówka.. Mój ulubiony film - recenzja.. Na uwagę zasługuje świetna obsada aktorska, szczególnie odtwórczyni głównej roli, Mandy Moore.Plik wypracowanie na temat pracy po angielsku.pdf na koncie użytkownika twomoons50 • Data dodania: 21 wrz 2018. wypracowanie z angielskiego o ulubionym filmie.pdf.. (Lubie to bo moge jezdzic z moimi przyjaciolmi i rodziną) 3 When I do my favourite sport I listen to the music.. 1 ocena Najlepsza odp: 100%.. Jest to opowieść o dużym, zielonym ogrze o imieniu Shrek..

Moim ulubionym filmem jest Shrek.

Wzór listu do przyjaciela po angielsku na temat polskich Świąt Wielkanocnych.. Jednak nieuleczalna choroba szybko gasi iskierkę szczęścia pojawiającą się w jej życiu.. Może "Shrek".. Kiedy nagrali drugą część tego filmu bardzo .Napisz o swoim ulubionym filmie po Angielsku.. Kurs angielskiego online.. Przykład opisu miasta Darłowo.Napisz 10 zdań o ulubionym filmie.. Gotowe materiały pozwolą Wam zapoznać się z przykładowym zastosowaniem podanego słownictwa i wyrażeń.1 My favourite sport is riding a bike.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .Potrzebuję napisać kilka zdań o moim ulubionym filmie.. Bardzo mi się spodobał.. (tutaj pływanie).. i dalej mi pomozcie proszeWypracowanie o ulubionym filmie.Brdzo prosze.. Wypracowanie o ulubionym filmie.Brdzo prosze Obojetnie jaki fiml może byc jakiś o zwierzetach .Serwis prezentuje gotowe wypracowania po angielsku posegregowane według ich rodzaju.. Odpowiedz.. Chce on za wszelką cenę odzyskać spokój na terenie swojej posiadłości na bagnach, gdzie w wyniku represji okrutnego Lorda Farquaada zesłane zostały różne bajkowe postacie (m.in. Pinokio, Wilk i siedmiu krasnoludków).Elementy składające się na recenzję filmu po angielsku.Wstęp - podstawowe informacje (gatunek filmu, reżyser, aktorzy, przyznane nagrody, itd.).

wypracowanie z historii matura 2015.pdf.

gimnazjum-klasa-1.. Jeżeli chodzisz na kurs angielskiego lub uczysz się tego języka w szkole czy na studiach, napisanie wypracowania .napisz po angielsku mój ulubiony dzień tygodnia mój ulubiony dzień tygodnia to niedziela mam męża.. 634 wizyt.. Długie formy .. Na wstępie opisane są zasady dotyczące każdego z wymienionych rodzajów prac i wskazówki dotyczące tego, jak napisać wypracowanie po angielsku.. Nie jestem pewna w 100% czy jest poprawnie napisana wiec prosze o ewentualne skorygowanie bledow.. 0 0 11.04.2016 o 20:07 rozwiązań: 2.. Zakochuje się ona w przystojnym i bogatym chłopcu.. mój-ulubiony-film.. napisz po rosyjsku wypracowanie Przedmiot: Język obcy.. Język angielski.. p.jankiewicz 2009-12-18 07.. Jest on bardzo śmieszny i występują w nim ciekawe postacie.. Skorzystaj z wzoru i pytań : **pytania** 1.Which sport do you like?. a inne sprawiają nam więcej problemów.. Ten film poznałam w kinie.. Przykłady użycia - "ulubiony" po angielsku.Mój ulubiony przedmiot (rzecz) I have two favourite things.. Jest to film z gatunku fantasy wyreżyserowany przez Petera Jacksona i oparty na trzytomowej książce J.R.R.Tolkien (o tym samym tytule).Moim ulubionym filmem jest Shrek.. Po angielsku Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. PO POLSKU WYPRACOWANIE Z JAKIEGOS ULUBIONEGO .Wypracowania..

źródło: Mój ulubiony film - wypracowanie, angielski.

wypracowanie z lektury ten obcy.pdf.Przykład recenzji filmu po angielsku - mój ulubiony film..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt