Napisz co robiłeś w wakacje po niemiecku w czasie perfekt
:) Musze napisac pare zdań to co robilem na wakacjach , a robilem: - grałem na komputzerze - Duzo czasu spedzałem na rowerze.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Perfekt - tak nazywa się czas, dzięki któremu można powiedzieć coś w przeszłości.. Zjadłam obiad.. Dotychczasowe odpowiedzi napisane sa w czasie Imperfekt, czyli przeszly niedokonany (ich machte) Nie mam ochoty wymyslac nowych zdan, dlatego wykorzystalam te moich poprzednikow.. 85% List z wakacji po niemiecku w czasie Partizip II (przeszłym) Polecane teksty: 85% Etwas ber Dortmund; 90% Ich lade dich auf Sommerferien - zapraszam Cię na wakacje - list po niemiecku; Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. Widać tutaj ewidentny skutek.Witam.. Jakie są twoje plany życiowe?. 4.Co tam robiłaś?. Uczę się j.angielskiego 2 godziny.. Co tam robiłeś 6.. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.Czas przeszły Perfekt jest zaprzeczeniem Präteritum.. TYLKO PO NIEMIECKU Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2012-09-29 11:04:03Napisz gdzie byłeś i co robiłeś na wakacjach.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Jak po niemiecku w czasie Perfekt będzie: 1.Gdzie byłeś na wakacjach.. ( niemiecki ) 2011-05-22 15:06:49Napisz 15 zdań w czasie przeszłym perfekt o tym co robiłeś w wakacje!.

Napisz gdzie byłeś i co robiłeś na wakacjach po niemiecku, w czasie przeszłym, perfect.

[NIEM] Witam.. 1 Co dziennie chodziłem po molo Jeden Tag bin ich auf die Mole gegangen.. O 19 idę z moimi przyjaciółmi do kina.Potem idziemy do Diskoteki.. Po południu poszłam do domu.. Spójrz:Kilka zdań po Niemiecku "Co robilem na Wakacjach" Czesc, jestem cienki z J. niemieckiego wiec prosze was o pomoc.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Co jest takiego szczególnego w Perfekt?. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Naprawdę nie warto przepisywać tego „na żywca", lepiej pomyśleć chwilę i napisać coś swojego.. 77% Formy czasowników .Perfekt to czas przeszly dokonany (np: ich habe gemacht).. Jem obiad.. 5.Co zwiedziłaś?. Żeby zrobić zdanie w Perfekt, potrzebujesz dwóch czasowników.. 2 Co jakiś czas z rodzicami jeździłam na rowerze Manchmal bin ich mit meinen .Do opisania wakacji / urlopu będzie ci potrzebny czas przeszły (niestety , wszystko co dobre szybko się kończy:().. Jaki błąd najczęściej popełniają Polacy za granicą?. Wieczorem byłem w kinie.. Trenuję 1 godzinę.. W domu odpoczywałam.. Na drugi dzień pojechałem na koncert zespołu Metalica.. Na przykład - Jestem na wakacjach.. Polish Jako młody chłopiec w każde wakacje byłem w parku narodowym.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego..

Już widzimy, że drugie zdanie będzie w czasie Perfekt.

2013-09-01 19:20:41; Napisz cos o .Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. 6.Czy ci się podobało i dlaczego?Co robiłeś w poprzedni weekend napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt 2012-12-07 19:06:19 j.ang Napisz o spotkaniu ze sławną osobą w czasie przeszlym !. 15 pkt za rozwiązanie + 8 pkt za najlepsze rozwiązanie - 18.2.2017 (20:43) - przydatność: 87% - głosów: 15Przykłady użycia - "w wakacje" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Mylą czasy w języku niemieckim!. Jaka była Pogoda 2009-10-11 18:43:46; Napisz po niemiecku 2013-05-26 13:30:35; Napisz co robiłeś w wakacje?. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby .Zadanie: napisz 12 zdan w czasie przeszlym co robiles w wakacje po Rozwiązanie: wahrend der sommerfeirne habe ich vor allem viel gefaulentz ausserdem habe ich vor dem computer Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Przychodzi moment w którym musisz przetestować swoje umiejętności językowe w terenie.. Używamy go w przypadku kiedy wykonana, zakończona przez nas czynność wpływa na nasze życie..

Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.

Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Napisz w języku niemieckim pocztówkę(wypracowanie} Jesteś na wakacjach w Austrii.Napisz pocztówkę rodziców w której:-poinformujesz jaka jest okolica-opisz jaką macie pogodę -napisz gdzie byłeś i co robiłeś -podpisz się jako xiz-długośc pocztówki min.160 słówProszę o napisanie po niemiecku wypracowania na temat Meine ferien .Napisz 10 zdań po niemiecku o swoich wakacjach w czasie przeszłym.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. W nocy .Napisz kilka zdań na temat co robiłeś w ferie zimowe ( w czasie przeszłym perfekt) Pomoże ktoś?. W trzecim dniu odpoczywałem na basenie.Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. Z kim byłeś na wakacjach.. Jem śniadanie i ubieram się.. 3.Gdzie nocowałaś?. - Nie traciłem czasu na brednie - spotykałem sie bardzo czesto z przyjaciólmi - poznało sie nowych znajomych.Co robiłeś w poprzedni weekend napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt 2012-12-07 19:06:19 Napisz podane zdania w czasie przeszłym Perfekt .. (bylam w szkole od 8 do 15) 7.Um 16 Uhr habe ich Mittagessen gegessen (o 16 zjadlam obiad) 8.Napisz 4 zdania w czasie przeszłym i przetłumacz bringen Przedmiot: Język niemiecki / Szkoła podstawowa 2 rozwiązania autor: dusia98-98 12.10.2010 (15:03)Napisz wypracowanie co robiłaś w wakacje po niemiecku w czasie Perfekt 1.Gdzie spędziałaś wakacje ?.

Mein Tag - wypracowanie w czasie przeszłym Perfekt.

W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Jak długo byłeś na wakacjach.. O 13 mam kurs j.angielskiego.. Czym pojechałeś na wakacje 5.. 2.Czym pojechałaś?. Chciałabym, abyście pomogli mi opisać wakacje po niemiecku w czasie przeszłym PERFERCT.. :D 2010-01-18 20:41:32 mam napisac 10 zdan co robilam w weekend po niemiecku w czasie perfect napiszecie 2011-01-26 20:53:23Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Odpoczywam.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Następnie mam trening światkówki.. Ja wakacjach byłem w Warszawie.. O przeszłości w języku niemieckim możesz również mówić w czasie Präteritum, ale to właśnie Perfekt jest używany częściej.. np. ja grałem w piłkę ja grałem na kompie ja jezdziłem na rowerze niech ktoś pomorze!. Po przestudiowaniu tych 5 lekcji nic nie sprawi Ci już problemu!. Jest to czas dokonany.. Zwiedzałem Pałac Kultury.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt