W zeszycie uzupełnij zdania wykorzystując w odpowiedniej formie podane wyrazy
Nie należy zmieniać kolejności podanych wyrazów, trzeba natomiast - jeśli jest to konieczne - dodać inne wyrazy, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.1.. Dzieci pracują w ogródku.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów.Uzupełnij zdania, wykorzystując podane w nawiasach wyrazy w odpowiedniej formie.. Nie należy zmieniać kolejności podanych wyrazów, trzeba natomiast - jeśli jest to konieczne - dodać inne wyrazy, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. uzupełnij treść .. Uwaga!. the dark?Uzupełnij zdania 9.1.-9.4., wykorzystując podane w nawiasach wyrazy w odpowiedniej formie.. 2012-10-31 20:41:16; Wpisz podane wyrazy w .Ułóż z podanej rozsypanki zdania ( wstaw czaswonik w odpowiedniej formie) 2009-05-29 20:39:30 Uzupełnij zdania wykorzystując podane wyrazy w odpowiedniej formi.. Be careful!Uzupełnij zdania wstawiając wyrazy podane poniżej i stosując je w odpowiedniej formie gramatycznej 2011-06-01 21:03:18; uzupełnij zdania używając odpowiednich czasowników z ramki w odpowiedniej formie 2014-10-16 17:45:17; Określ rzeczownik w formie gramatycznej np.mysz 2012-11-15 20:06:42Uzupełnij zdania, wykorzystując wyrazy podane w nawiasach w odpowiedniej formie.. Uzupełnij w wyrazach brakującą literę ó lub u. Pokoloruj na czerwono pola z wyrazami ó wymiennym na o, na żółto - z ó niewymiennym, na niebiesko - z u w końcówkach - uje, a na zielono - pola z pozostałymi wyrazami z u. Wypisz w odpowiednich miejscach w tabeli po 4 nazwy przetworów z owoców i warzyw.Uzupełnij zdania 9.1.-9.4., wykorzystując podane w nawiasach wyrazy w odpowiedniej formie..

3 USE OF ENGLISH W zeszycie uzupełnij zdania, wykorzystując w odpowiedniej formie wyrazy podane w nawiasach.

Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.6 Uzupełnij zdania wyrazami z tekstu z zadania 5.. Znajdź te słowa w słowniczku na str.33.. Nie zmieniaj kolejności wyrazów, jednak - jeśli jest to konieczne - dodaj inne wyrazy tak, aby zdania były logiczne i gramatycznie poprawne.. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.. Uzupełnij zdania (1-5) wykorzystując podane w nawiasach wyrazy w odpowiedniej formie.. Przykład w sklepie, nad rzeką, przy parku Wyrażenie przyimkowe w zdaniu może określać: • czasownik, Przykład : rysował na kartce, • rzeczownik, Przykład : grzechotka dla dziecka, • przymiotnik, Przykład : przyjemny dla oka.Uzupełnij zdania odpowiednimi wyrazami z ramki.. Nie zmieniaj formy podanych wyrazów.. 5) Wykonaj ćw.5 str.31.. W podanym zdaniu podkreśl samogłoski: Jutro zaczynają się wakacje.. Dodaj, jeśli to konieczne, inne wyrazy, aby otrzymać poprawne zdanie.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. 2011-12-15 14:48:58; Uzupełnij tekst, wykorzystując podane wyrazy i wyrażenie 2012-06-11 15:49:475.. Zrób to na lekcji.. Magda posiała rzodkiewkę.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.4) Zwróć uwagę na wyróżnione słowa w czytance..

Uzupełnij zdania, wykorzystując podane wyrazy w odpowiedniej formie.

Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Nie zmieniaj kolejności podanych wyrazów, dodaj wszystkie niezbędne elementy, aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Nie należy zmieniać kolejności podanych wyrazów, trzeba natomiast - jeżeli jest to konieczne - dodać inne wyrazy, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Nie zmieniaj kolejności podanych wyrazów, dodaj wszystkie niezbędne elementy, aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania .. W każdym zdaniu brakuje maksymalnie czterech elementów.. Nie należy zmieniać kolejności podanych wyrazów, trzeba natomiast - jeżeli jest to konieczne - dodać inne wyrazy, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Nie należy zmieniać kolejności podanych wyrazów, trzeba natomiast - jeżeli jest to konieczne - dodać inne wyrazy, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Zapisz je w zeszycie i naucz się ich na pamięć.. 3.Uzupełnij zdania,wpisując w każdą lukę jeden wyraz z rami w ODPOWIEDNIEJ FORMIE.Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Pani posadziła bratki.. Nie należy zmieniać kolejności podanych wyrazów, trzeba natomiast - jeżeli jest to konieczne - dodać inne wyrazy, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania..

Wykorzystaj w odpowiedniej formie wyrazy podane w nawiasach.

Podkreśl wyrazy oznaczające nazwy ludzi.. Podane zdania napisz w liczbie pojedynczej lub w .Uzupełnij zdania 1-4 wykorzystując podane w nawiasach wyrazy w odpowiedniej formie.. Gebusstag, die Familie) 3.Wykorzystując wyrazy podane WIELKIMI literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego (13.1.-13.4.).. Z ćwiczenia nr 3 wypisz czasowniki.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów.1.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.. Uzupełnij zdania 1.-5., wykorzystując podane w nawiasach wyrazy w odpowiedniej formie.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów.Uzupełnij zdania, wykorzystując podane w nawiasach wyrazy w odpowiedniej formie.. raki, góra, oblodzona.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów.Uzupełnij zdania 3.1.-3.5., wykorzystując podane w nawiasach wyrazy w odpowiedniej formie.. Jeśli to konieczne, należy dodać jeden lub dwa wyrazy, aby otrzymać poprawne zdania.. 2014-01-28 18:56:17Wykorzystując podane wyrazy i dodając własne, ułóż i zapisz tutaj lub w zeszycie odpowiednie zdania: pytające, rozkazujące i oznajmujące..

W każdą lukę możesz wpisaćUzupełnij zdania wykorzystując podane wyrazy w odpowiedniej formi.

Brainly.pl Zadaj pytanie GimnazjumJęzyk angielski 15+8 pkt Uzupełnij zdania 1-5, wykorzystując podane w nawiasach wyrazy w odpowiedniej formie.Nie zmieniaj kolejności podanych wyrazów.. O trudne.pl;3 Uzupełnij zdania 1-4.. Uwaga W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery .Zad.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów.Uzupełnij podane zwroty rzeczownikiem `prawo` w odpowiedniej formie.. - rozwiązanie zadania .. Nie należy zmieniać kolejności podanych wyrazów, trzeba natomiast - jeżeli jest to konieczne - dodać inne wyrazy, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Poproś kolegę / koleżankę żeby Cię odpytali.. Jacek skopał grządki.. 2 It is c n in my school to wear make-up.W zdaniu wraz z rzeczownikiem tworzy wyrażenie przyimkowe.. W każdą luke możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt