Napisz wiersz o swojej szkole
W sumie to już napisałam i chce żebyście ocenili oraz powiedzieli co jeszcze mam napisać ,,.. 2019-11-30.TEMATY OGÓLNE.. PO WIERSZACH.. Tutaj pani uśmiechnięta wita.. Ja poznaję język polski i przyrodę, Ponieważ chcę przeżyć przygodę.. Zaloguj się Zarejestruj się 1.. Gdy mijam jej próg Przelewa się przeze mnie mieszanka uczuć.. Konkurs został zorganizowany przez Samorząd Uczniowski i stanowił część obchodów Dnia Patrona.. wypracowanie leszka kołakowskiego z fr.. Zaloguj się Zarejestruj się Liceum/Technikum.. W słownikach: Ankieta Akademia.Wiersz: W szkole Była sobie pewna klasa a wniej piękna pani nasa J tak długo nam opowiadała, - Wiersze.kobieta.pl.. .WIERSZE O SZKOLE Moja szkoła.. W piwnicy są szatnie, gdzie codziennie rozbieramy się po przyjściu do szkoły i ubieramy, wychodząc po lekcjach.W roku 1913 miał miejsce jego właściwy debiut poetycki, wiersz Prośba opublikowany został w „Kurierze Warszawskim".. Samego siebie z Bogiem zjednałeś, A nam miłosierdzie ofiarowałeś.. Już zeszyty wyciągamy i książeczki otwieramy.. 1 września szkoła się zaczęła, Nauka się do nas wesoło uśmiechnęła.. Bo jak każdy uczeń wie, W roku szkolnym praca wre.. Mama wciąż bluzeczki kupuje, A tata stale samochodów poszukuje.. Możesz pisać tak naprawdę o wszystkim, od miłości po starą zardzewiałą bramę na jakiejś opuszczonej starej farmie.. Książki, kredki, pióro w rękę.Przydatność 85% Napisz wiersz pt. ''Krzyż - cierpienie w życiu papieża Jana Pawła II''..

Dodaj swój wiersz.

Lecz nic napisać na niej się nie da:.. Nasza szkoła bierze udział w programie Szkoła z klasą 2.0.. Potrzebuje krótki wierszyk lub rymowankę o szkole , na poziomie klas 1-3 szkoły podstawej Zależy aby nie było powtarzalności w internecie bo wiadomo w google nie problem wpisać.Wiersz o szkole.. Co dzień rano wita nas.. - składa sie z 5 wersów, - pierwsza linijka rymuje się z drugą i piątą a trzecia z czwartą.. Wiersze zostały napisane przez uczniów naszej szkoły na konkurs pt. "Moja szkoła".. W ramach programu został ogłoszony konkurs na wiersz o szkole.Może on dotyczyć tego, za co ją lubicie, co się w niej zmienia, jak się unowocześnia.wiersz o szkole twórczość własna wiersz autorski opis szkoły szkoła oczami ucznia szkoła według ucznia uczucia do szkoły napisz własny wiersz o szkole twój wiersz o szkole co uczeń czuje będąc w szkole.. Pobyt w Warszawie (1916-1939) W 1916, z myślą rozpoczęcia studiów, przeniósł się do Warszawy.Patron mojej szkoły.. Zobacz 18 odpowiedzi na pytanie: napisz wiersz o szkole.. Nauczyciele w pokoju swoim siedzą i bez przerwy.W październiku 2005 roku uczniowie klas trzecich Szkoły Podstawowej nr 2 w Lublinie pisali wiersze o swojej szkole, szkole wymarzonej, bajkowej, fantastycznej.. Mówcie sobie o niej co chcecie, a ja myślę,Zobacz 4 odpowiedzi na zadanie: Napisz wiersz o Szkole podstawowej..

daje NAJ !Napisz własny wiersz o szkole.

- trzeci i czwarrty wers jest krótrzy od pozostałych - pierwsza linijka zazwyczaj konczy sie nazwa miejscowosci .Wiersze o naszej szkole.. Napisać 15 zdań o sobie i o swojej .„szkoła moich marzeń" Moja szkła jest wesoła, znajdę w niej lek na mega doła.. Niepokój, Chcę znać stopień za ostatni test.. Angielskiego się uczymy - mając czasem dziwne miny.. Kto mi opisze szkołe marzeń?. Mam jeszcze taką kuzynkę, Która robi kwaśną minkę,Pisanie wierszy to tak naprawdę przeniesienie na papier swoich uczuć i obserwacji otaczającego świata.. iż o klasówce zapomniała.. Mamy tu salę gimnastyczną, świetlicę, sklepik, boisko i salę muzyczną.. Budynek ma trzy piętra, duże wejście od frontu i jedno małe, z boku.. jusia6253 odpowiedział(a) 06.06.2013 o 21:42 Moja szkoła tak jak inne raz spokojna,a raz jest w niej dziwnie dziś .Zobacz 5 odpowiedzi na zadanie: Napisz wiersz o miłości ^^ Między piaskiem na pustyni znaleźć ślad twojego serca.. Bo choć słówka czasem modne -Napisz o sobie,rodzinie,szkole, kolegach,zainteresowaniach i planach na przyszłośc.. Wszyscy naszą szkołę bardzo lubimy i do niej chętnie chodzimy.. Możesz ściągnąć i umieścić na swojej stronie:.. Przenieśmy się w krainę fantazji dziecięcej i wyobraźmy sobie tą najwspanialszą szkołę.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz wiersz o szkole Dzięki z góry!.

5 punktów Napisz wiersz o szkole Dzięki z góry!

Odpowiedzi.. Kiedy czasem mam ich dość, uświadamiam sobie, że po kilku latach minie ta złość.Muszę napisać limeryk pomóżcie.. Szkołą rządzą dyrektorzy, którzy wiecznie są chorzy.. Radość, Gdyż znowu widzę te znajome twarze.. Ciekawość, Bo nie wiem co się dziś wydarzy.. Jest tu całkiem sympatycznie choć trochę uroczyście.. Moja szkoła Ma patrona Duma mnie Rozpiera Do tej pory Moja szkoła Nie miała Imienia Dla mnie i dla wszystkich Uczniów Jest to wielkie Wydarzenie Będzie sztandar I przemowy Tuż przy szkolnej Scenie Uśmiechnięte Grono całe Na ten dzień Przygotowane I tak jak Przystało O patronie naszym Dzieci wiersze ] Napisały .Teksty wierszy dla dzieci Jana Brzechwy, wiersz Atrament i kreda.. 0 głosów.Mam mały problem mam napisać wypracowanie o sobie.. „Szkoła" Twierdzę - szkoła jest dla ludzi, Chociaż uczeń w niej się trudzi.. Wszystkie wiersze były wspaniałe, do niejednej szkoły chciałby chodzić każdy z nas.. Kochałeś nas tak, jak my kochamy Ciebie, Byłeś jak słońce złote, które świeci na niebie.. Kategoria J .Szkoła mieści się w dużym, jasnym budynku, stojącym przy bocznej, niezbyt ruchliwej uliczce niedaleko od centrum miasta.. Tak długo jak sprawia Ci to przyjemność i daje ujście emocjom - pisz!Opisz szkołę swoich marzeń.. Wiem, że tak, dlatego dla wszystkich chętnych mam kolejną możliwość wykazania się twórczo..

napisz wiersz o marzeniach Kategoria J. polski.

Nauczyciele w pokoju swoim siedzą i bez przerwy udają, że coś jedzą.. Jakby co.z góry thx.. Szkołą rządzą dyrektorzy, którzy wiecznie są chorzy.. Między snami przeróżnymi czuję!Niesiesz mnie na rękach.Napisz wiersz o patronie swojej szkoły !. "Moja szalona szkoła" 1.Gdy w staje rano, szybkie jem śniadanie, bo już siudma jest godzina,że nasza szkoła ma już 35 lat, A przy tym mało wad.. Czuję też taki malutki stres, Obawę przed.Szkoła moich marzeń „szkoła moich marzeń" Moja szkła jest wesoła, znajdę w niej lek na mega doła.. Najlepiej aby były wątki informatyczne, piłkarskie oraz jakiś duży sklepik a nie taki jak w każdej szkole.. Jest tu całkiem sympatycznie choć trochę uroczyście.. Polski.. Ostatnie komentarze wiki20.. ; krótki żatrobliwy wiersz , zwykle związany z nazwiskiem lub nazwą miejscowosci.. Z tyłu jest wyjście na boisko.. 20 pkt!. Dzielnie nosiłeś swój krzyż - cierpienie, Do Boga modliłeś się o nasze .O mince słodkiej jak malinka.. Pamela Sawicka, IV „Wiersz o rodzinie" Jak prawie każdy mam rodzinę, Którą kocham w każdą godzinę.. Utwór poeta podpisał inicjałami St. M., poznanej w 1912, swojej przyszłej żony Stefanii Marchwiówny.. Gdy mijam jej próg Przelewa się przeze mnie mieszanka uczuć.Radość, Gdyż znowu widzę te znajome twarze.. 0 0 Odpowiedz.. Nauczyciele w pokoju swoim siedzą i bez przerwy.. Tu literki poznajemy - pisać, liczyć już umiemy.. Dzielnie nosiłeś swój krzyż - cierpienie, Do Boga modliłeś się o nasze .Napisz wiersz o swojej szkole i klasie min 10 wersuf ( może być zmyślone) 0 ocen | na tak 0%.. Literki w słowa układa, Z cyferkami się .Zadanie: napisz wiersz o muzyce 2 zwrotki rymowany osobie Rozwiązanie: muzyka to bardzo piękna sztuka nie każdemu od razu sie uda akordy, linie, nuty to muzyka Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Przydatność 85% Napisz wiersz pt. ''Krzyż - cierpienie w życiu papieża Jana Pawła II''.Kochałeś nas tak, jak my kochamy Ciebie, Byłeś jak słońce złote, które świeci na niebie.. chłopców i dziewczęta.. Ciekawość, Bo nie wiem co się dziś wydarzy.Lubicie konkursy?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt