Przykładowe sprawozdanie nauczyciela mianowanego
Powrót.. Sprawozdanie uwzględnia działania podejmowane w czasie edukacji zdalnej To przykładowe sprawozdanie przyda się osobom, które: już zaczęły pisać swoje sprawozdania i utknęły w martwym punkcie; potrzebują potwierdzenia, że to, co do tej pory napisały, napisały dobrze.Kolejny zapis dotyczący sprawozdania odnajdziemy w cytowanym już wyżej rozporządzeniu MEN w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli , gdzie w § 4.. Jeżeli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się i zacznij korzystać już dziś.Dokument do pobrania zawiera 21 stron przykładowego sprawozdania z najczęściej podejmowanych przez nauczycieli kontraktowych działań na stopień nauczyciela mianowanego.. drawingpin, 2010-07-14 a ja nie, bo nie mogę otworzyć tego dokumentu - widzę przysłowiowe "krzaki" :(Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego ubiegającego się o stopień zawodowy nauczyciela mianowanego za okres stażu od 1 września 2014 r. do 31 maja 2016 r. Niniejsze sprawozdanie powstało w związku z zakończeniem przeze mnie stażu na stopień nauczyciela mianowanego.Oto moja propozycja sprawozdaniu z niektórych, najczęściej podejmowanych działań przez nauczycieli.. Uwaga!. W sprawozdaniu odnoszą się do wymagań, które sobie zaplanowali rozpoczynając staż.nauczyciela mianowanego ..

Arkusz samooceny pracy nauczyciela.

Plan rozwoju zawodowego nauczyciela mianownego (2020-12-11)Poniżej przedstawiam przykładowe pytania, które mogą pojawić się podczas komisji egzaminacyjnej na stopień nauczyciela mianowanego.. kontrakt123, 2010-07-14, ocena: Jestem pod wrażeniem!. Sprawozdanie cząstkowe z realizacji PRZ - na stopień nauczyciela mianowanego Sprawozdanie z realizacji planu .Przykładowe sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela mianowanego (język polski).. 5 „Nauczyciel składa dyrektorowi szkoły sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego, uwzględniające efekty jego realizacji dla nauczyciela i szkoły, w .SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PLANU ROZWOJU ZAWODOWEGO NAUCZYCIELA STAŻYSTY UBIEGAJĄCEGO SIĘ O STOPIEŃ AWANSU NAUCZYCIELA KONTRAKOTWEGO Imię i nazwisko stażysty: Agnieszka Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego, logopeda Miejsce zatrudnienia: Okres trwania stażu: 10.09.2018 - 09.09.2019 Imię i nazwisko opiekuna stażu: MichalinaNauczyciel mianowany - awans zawodowy: przepisy prawa, podpowiedzi, dobre rady o planowaniu, realizacji stażu, a także przygotowaniu do egzaminu.. Sprawozdanie zawiera działania podejmowane w czasie edukacji zdalnej..

mogą napisać sprawozdanie zgodnie z tymi samymi wymaganiami.

Projekt oceny dorobku zawodowego nauczyciela kontraktowego ubiegającego się o awans na stopień nauczyciela mianowanego Barbara Opaska; Wykorzystywanie w pracy technologii informacyjnej i komunikacyjnej Monika Fijałkowska-Świostek „Plan rozwoju nauczyciela mianowanego ubiegającego się o stopień zawodowy nauczyciela .Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela mianowanego Ewy Fugowskiej.. sprawozdanie z realizacji stażu również przekazuje się dyrektorowi szkoły, .. że przykładowe działania, które zapisałam wyżej nie są przez ciebie realizowane, a możesz je wdrożyć .Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela mianowanego Aby uzyskać dostęp do swojego konta i zgromadzonych zasobów portalu, musisz się zalogować.. Sprawozdania: nauczyciel bibliotekarz mianowany - awans na dyplomowanego..

Sieradz.Katalog-> Dla nauczyciela-> Awans zawodowy-> Sprawozdania.

Data złożenia sprawozdania z pierwszego roku stażu : czerwiec 2018 roku Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego ubiegającego się o stopień zawodowy nauczyciela mianowanego za okres stażu od 1 września 2017 r. do 31 maja 2018 r.•Nauczyciele kontraktowi odbywający staż na stopień nauczyciela mianowanego, którzy pisali plan rozwoju zawodowego zgodnie z rozporządzeniem z 1 marca 2013r.. Powrót.. Pytania częściowo wypracowane zostały podczas szkolenia na eksperta, ułożone przeze mnie oraz wyszukane w internencie.. Jestem nauczycielem - bibliotekarzem z dwudziestodwuletnim stażem pracy pedagogicznej.Biblioteka w Szkole - prenumerata Przykładowy numer online O czasopiśmie Numery archiwalne Artykuły archiwalne Reklama Informacje dla autorów.. Okres trwania stażu: 2 lata 9 m-cy (od 1 września 2019 r. do 31 maja 2022 r.)Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego ubiegającego się o stopień zawodowy nauczyciela mianowanego Imię i nazwisko nauczyciela: mgr Magdalena Golan Nazwa i adres szkoły: Zespół Szkół im.. Pobierz (docx, 44,4 KB) Komentarze.. Działania przypisane są do wymagań zgodnych z rozporządzeniem z 1 marca 2013 r. w sprawie uzyskiwania przez nauczycieli stopni awansu zawodowego.Szczegółowe sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego ubiegającego się o stopień nauczyciela mianowanego..

Imię i nazwisko: Beata 6. egzamin i komisja 2020. porównanie wymagań niezbędnych do uzyskania stopnia nauczyciela mianowanego.

Moszczenica.. Jędrzeja Śniadeckiego w Żarowie Opiekun stażu: mgr Katarzyna Kuśnierz Dyrektor szkoły: mgr inż. Dorota .SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PLANU ROZWOJU ZAWODOWEGO NAUCZYCIELA KONTRAKTOWEGO UBIEGAJĄCEGO SIĘ O AWANS NA STOPIEŃ NAUCZYCIELA MIANOWANEGO Imię i nazwisko nauczyciela: Aleksandra Chmara Nazwa i adres placówki: Przedszkole Miejskie Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi „ Bajkowy Zakątek", ul. Lechicka 11, 73-110 Stargard Stanowisko pracy: Nauczyciel wychowania przedszkolnego Posiadane .Sprawozdanie cząstkowe z realizacji zadań zawartych w planie rozwoju zawodowego nauczyciela mianowanego starającego się o awans zawodowy na stopień nauczyciela dyplomowanego za I semestr roku szkolnego 2013/2014SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI.. CZAS TRWANIA STAŻU - … Staż na nauczyciela mianowanego rozpoczęłam .SPRAWOZDANIE Z PLANU ROZWOJU ZAWODOWEGO NAUCZYCIELA MIANOWANEGO UBIEGAJĄCEGO SIĘ O STOPIEŃ ZAWODOWY NAUCZYCIELA DYPLOMOWANEGO mgr Maria Szatan Data rozpoczęcia stażu - 1 września 2011 r. Czas trwania stażu - 2 lata i 9 miesięcy Data zakończenia stażu - 31 maja 2014 r .SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PLANU ROZWOJU ZAWODOWEGO NAUCZYCIELA MIANOWANEGO UBIEGAJĄCEGO SIĘ O STOPIEŃ NAUCZYCIELA DYPLOMOWANEGO Imię i nazwisko: Krzysztof Święs Nazwa szkoły: Gimnazjum w Ptaszkowej Adres szkoły: Ptaszkowa 406, 33-333 Ptaszkowa Przedmiot: Informatyka, zajęcia techniczneSprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego w okresie stażu na stopień zawodowy nauczyciela mianowanego.. Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.Awans zawodowy nauczyciela na uzyskanie stopnia nauczyciela mianowanego Podstawa prawna: PODSTAWA PRAWNA: 1. ustawa z dnia 26 stycznia 1982 r. - Karta Nauczyciela zmiany 2018r.. 2. rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 marca 2013 r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli (Dz. U. poz. 393); 3.. 31. lat TRADYCJI.. NAUCZYCIELA KONTRAKTOWEGO UBIEGAJĄCEGO SIĘ.. Przykładowa prezentacja multimedialna.. PLANU ROZWOJU ZAWODOWEGO.. O AWANS NA STOPIEŃ NAUCZYCIELA MIANOWANEGO.. Cechy prezentacji multimedialnejSamoocena w portalu Edux.pl.. Pytania do poszczególnych wymagań niezbędnych do uzyskania stopnia nauczyciela mianowanego: 1) umiejętność organizacji i .Kolejna prezentacja zawiera przykładowe zapisy w sprawozdaniu, informacje o prezentacji dorobku zawodowego oraz przebiegu komisji egzaminacyjnej.. IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA - … NAZWA SZKOŁY - … STANOWISKO PRACY - … IMIĘ I NAZWISKO OPIEKUNA STAŻU - … .. SPRAWOZDANIE ROCZNE (2019/ 2020) Z REALIZACJI PLANU ROZWOJU ZAWODOWEGO NAUCZYCIELA MIANOWANEGO UBIEGAJĄCEGO SIĘ O AWANS NA STOPIEŃ NAUCZYCIELA DYPLOMOWANEGO 1.. Ewa Fugowska nauczyciel mianowany Szkoły Podstawowej nr 39 w Gliwicach.. Agnieszka Magacz..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt