Quizy na temat lektury felix net i nika
Nika odgarnęła włosy wciąż opadające jej na twarz.. Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !. Nowoczesny świat tradycyjnych wartości w powieści Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 13 Temat 4. heylisa .. Masz świetny pomysł na quiz?. W domu mieli przygotować podsumowanie lektury w dowolny sposób.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Masz świetny pomysł na quiz?. Test składa się z 12 pytań.. MILIONERZY: Zima .Sprawdź swoją znajomość tej lektury .. A lapbook jest świetnym pomysłem na podsumowanie wiadomości o książce.. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Witaj na stronie Quizz.pl.. MG_555 • 1 miesiąc temu .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. W drugiej części postanowił sobie podnieść oceny, a także Aurelii, która mu się podoba.Start studying Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi - pytania do sprawdzianu.. Test z lektury: „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Masz świetny pomysł na quiz?. Skarb babci Lusi Przyjaciele chcą znaleźć skarb, o którym mówiła babcia Lusia.Quizy na temat felix.. Wygląd 6.. Miejsce zamieszkania 3..

Quizy na temat felix znajdują się powyżej na liście.

Jedna powieść - wiele gatunków 2 Temat 2.. Skomentuj.. Oddał jej książki i uwalany w kurzu ręcznik.. Nieznajomy #23.Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Szkoła 4.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Rozwiąż test!TEST Z LEKTURY: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 4. karmusia 3 miesiące temu.. Zapaszamy do tego i do wyszukiwania innych quizów i ich wypełniania.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. depression-deth .. 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami 😌 .Jeżeli sprawdzian z tej lektury jest tuż, tuż lepiej sprawdź stan swojej wiedzy na jej temat przechodząc ten quiz.. poprzedni następny .Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Wielkie głosowanie na temat Wojowników!. poprzedni następny .. Dzięki temu możesz wypełniać quizy na temat, który Cię interesuje.. Miał włosy ciemnoblond.. - Tak.Charakterystyka zewnętrzna Net to wysoki i chudy jak tyczka chłopiec.. W I tomie publikuje w warszawskiej gazecie informacje na temat duchów w szkole, podszywając się pod Felixa.. Wtedy zamykają się za nimi drzwi, tracą też połączenie z Manfredem..

Głosowanie na temat relacji międzyludzkich!

Imię, nazwisko, wiek 2.. Zapaszamy do tego i do wyszukiwania innych quizów i ich wypełniania.Temat 1.. Nauczyłam się patrzeć na życie optymistycznie, widząc same dobre cechy świata, w którym żyję!JĘZYK POLSKI- ZADANIA DLA KLASY VI A NA TYDZIEŃ 23-27 MARCA TEMAT: „FELIX, NET I NIKA" R. KOSIKA - OMÓWIENIE LEKTURY I. .. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Właśnie z takim zadaniem zmierzył się mój syn na języku polskim.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. - Nic tam nie ma - zapewnił ją Felix.. Komentarze sameQuizy: 14 Zablokuj Zgłoś.. Felix i Net zobaczyli, że dziewczyna płacze: - Do tego zgubiłam spinkę do włosów.. Na samym początku czytania poznałam bohaterów tej opowieści.. Nosił jaskrawożółte okulary.Felix net nika; OPISZ JEDNĄ Z PRZYGÓD FELIX ,NET I NIKA; Opisz rozwiazanie jednej zagadki Felixa, Neta, Niki z lektury.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Tym razem podsumowanie wiadomości po omówieniu lektury na języku polskim w klasie VI wyglądało zupełnie inaczej.. - Tę srebrną?. Wyszukaliśmy je wśród tysięcy quizów, które mamy na stronie..

... Wielkie głosowanie na temat Wojowników!

Opowiedz mi o sobie, a powiem Ci, do jakiego Sima Ci najbliżej!. - profile internetowe bohaterów 7 Temat 3.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to rewelacyjna książka.. .Witaj na stronie Quizz.pl.. W pułapce Felix, Net i Nika podchodzą do windy, która zawozi ich piętro wyżej.. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziJedną z nich jest „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rafała Kosika.. Na rozpoczęcie roku szkolnego ubrany był w luźne bojówki, z łańcuszkiem zwisającym przy pasku, w wytartej brązowej bluzie z kapturem.. Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.. Felix Net i Nika oraz Gang; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; Witam Czy jest może jakieś wypracowanie na temat ksiazki Felix Net i Nika ( oprocz stracenia )?Wypracowanie Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; Wypracowanie z lektury Felix net i nika oraz gang Niewidzialnych ludzi; Opisać jeden wynalazek z Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi ( Lektura "Felix, Net i Nika oraz .„Kolega" Felixa, Neta i Niki..

Sprawdź się!Felix, Net i Nika test z lektury.

Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Niezwykłe połączenie świata informatyki i cybernetyki ukazało mi czarujący efekt tejże książki.. Gnom już siedemset lat czeka na otwarcie przejścia i narodziny drugiego właściciela skarbu.. W jednym z korytarzy przyjaciele spotykają gnoma, strażnika Skarnu Świętopełka.. Proszę zrobić (najlepiej w zeszycie) notatkę w formie tabeli na temat trojga bohaterów książki według punktów: 1.. Społeczność .. Kim z zawodu jest mama Neta?. Udostępnij.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Quizy na temat felix-net-i-nika znajdują się powyżej na liście.. Dzięki temu możesz wypełniać quizy na temat, który Cię interesuje.. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Rodzina 5.. Ucieka z dużą prędkością - przyjaciele biegną za nim aż do pomieszczenia, w którym się zatrzymuje.. Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. Mamy bardzo dobrych quizów, które można wypełniać.Felix, Net i Nika jadą z klasą na wycieczkę do zamku na Kociej Skale.. Mówią na niego „chudzielec".. - zapytał Felix.. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Masz świetny pomysł na quiz?. Zamykamy wszystkie sekrety książki w lapbooku 17 Między nami Scenariusze do lektury Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz .Nagle wózek, na którym Nika miała księgę, zaczyna sam jechać.. Zablokuj Zgłoś.. xX_Zaczytana_Xx 2 lata temu.. Masz świetny pomysł na quiz?. Popularne quizy w tym tygodniu: MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Wyszukaliśmy je wśród tysięcy quizów, które mamy na stronie.. Obligowała do tego sama lektura - "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi", która wybiega w przyszłość, zachwyca wynalazkami i nietuzinkowymi rozwiązaniami, ale także kreatywność i pomysłowość uczniów .Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie „Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Tam .Zeszli na dół i podeszli do Niki oczekującej ich przy portierni..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt