Napisz opowiadanie pewnego słonecznego dnia
18 paź 2015, 22:36:47.. Gdy go zobaczyłem bardzo sie ucieszyłem.. Moja mama postanowiła z rana pojechać po zakupy.Napisz opowiadanie o przygodzie, którą przeżył ktoś, kto przeniósł się do świata przedstawionego jednej z lektur obowiązkowych.. Dzień zapowiadał się przcietny.. Zdziwiły mnie ludzie których mijałam na ulicach.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.. Lista lektur obowiązkowych znajduje się na stronie 3 tego arkusza egzaminacyjnego.Pewnego słonecznego dnia pojechalismy na lotnisko debrac Diogenesa.. Jeżdzili rowerami, samochodami, szli pieszo.. Zacznij tak jak byś na przykład urwała z tekstu pewną część .. W pewnym momencie pojawiła się świetlista postać z harfą w ręku i wiencem na skroni.. Po pewnym czasie pojechalismy do domu na obiad, w drodze do domu Diogenes opowiadał o swoich wrażeniach z lotu samolotem.. Był to Apollo, jeden z bogów.zależy na jaki temat to opowiadanie ;) Pewnego słonecznego dnia itp zaczyna się jak piszemy na poziomie podstawówki .. Posłuchajcie opowieści o tym, co zdarzyło się w naszej szkole.. Poznajcie dzieje Alka, Rudego i Zośki.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz wybrany utwór.. Przydatność 75% Pewnego dnia odżył we mnie błędny rycerz…-napisz opowiadanie o jednej sytuacji (prawdziwej lub wymyślonej), w której zachowałeś się jak Don Kichot..

Pewnego, słonecznego dnia, wyszłam na ulicę w wielkim mieście.

Podeszłam do ławki i usiadłam na niej.. Gdy go zobaczyłem bardzo sie ucieszyłem.. Gdy z samego rana wszyscy niechetnie zebraliśmy się na ustalonym wcześniej miejscu udaliśmy się do Zakopanego .. Opowiadano różne legendy o życiu Jana i Cecylii, co przyczyniło się do tego, że król postanowił poznać ową bohaterską parę.Mam napisać opowiadanie krótkie na dowolny temat +0 (2) Odpowiedź.. dostałam za to szóchę !. Potem, gdy pralka zaczęła pikać, wszystkie ubrania trafiły do suszarki, drzwi obok.. Opowiadanie z dialogiem.. Dojechalismy do domu na obiad, wszystki msmakowało.Napisz opowiadanie o zabawnej sytuacji z życia szkolnego - Opowiadanie.. Łukasz, bo tak nazywał się… Całe wypracowanie → Mit o Dedalu i Ikarze - Wzbiłem się w przestworza, jestem Ikarem - Opowiadaniezaczynam: Pewnego słonecznego dnia Jadwiga otworzyła oczy o 6;05 i pomyslała z przerażeniem że.08.04.2007, 20:22 Opowiadanie Nie znalazłem na forum takiego wątku, więc go zaczynam Cała zabawa polega na tym, aby napisać opowiadanko (śmieszne, niekoniecznie z sensem xD), ale tak, że każda osoba dopisuje tylko jedno słowo .Gdy ktoś znowu coś napiszę, może dopisywać dalej.Napisz opowiadanie; Jak napisać opowiadanie?Zadanie: napisz opowiadanie wydarzenie na boisku kl 4 podstawowa Rozwiązanie:pewnego słonecznego dnia odbywały się zawody w piłce nożnej juniorów na szkolnym boisku zbierały się tłumy uczniów, nauczycieli, kibiców oraz drużyn sportowych klasa 4c wraz z klasą 5a miała rozegrać mecz w pierwszej kolejności chłopcy gotowi do rozgrywek .Napisz opowiadanie; Jak napisać opowiadanie?Zadanie: napisz opowiadanie wydarzenie na boisku kl 4 podstawowa Rozwiązanie:pewnego słonecznego dnia odbywały się zawody w piłce nożnej juniorów na szkolnym boisku zbierały się tłumy uczniów, nauczycieli, kibiców oraz drużyn sportowych klasa 4c wraz z klasą 5a miała rozegrać mecz w .Streszczenie szczegółowe utworu Kamienie na szaniec - Słoneczne dni, Aleksandra Kamińskiego..

: Pewnego słonecznego dnia pojechałam z klasą na wycieczkę do zamku w Warszawie.

Dominika Grabowska 25 sierpnia, 2013 I Gimnazjum, język polski No Comments.. Biegłem właśnie do sklepu po nową fascynującą grę do komputera, gdy zobaczyłem jak schodząca z chodnika starsza pani potknęła się i upadła prosto na jezdnię.Zadanie: napisz opowiadanie wydarzenie na boisku kl 4 podstawowa Rozwiązanie:pewnego słonecznego dnia odbywały się zawody w piłce nożnej juniorów na szkolnym boisku zbierały się tłumy uczniów, nauczycieli, kibiców oraz drużyn sportowych klasa 4c wraz z klasą 5a miała rozegrać mecz w pierwszej kolejności chłopcy gotowi do rozgrywek ustawili się na boisku, kibice zajęli .Pewnego dnia w słoneczne popołudnie przechadzałam się po tutejszym parku.. Przywitalismy się.. Przywitalismy się.. Po zmroku - opowiadanie W pewnym małym miasteczku żyje skromna rodzinka .Napisz opowiadanie z dialogiem, w którym ukażesz zabawne lub niecodzienne perypetie spowodowane rozprzestrzeniem się .Pewnego słonecznego dnia postanowiłam wybrać się wraz z rodziną na spływ kajakowy.Bardzo się z tego powodu cieszyłam.Już wyobrażałam sobie siebie siedzącą w kajaku wypoczywając i ciesząc się widokami natury i mile spędzonym czasem wolnym.I tak było przez ponad połowy drogi,niestety źle wyceniłam swoje siły i pod koniec byłam bardzo zmęczona.Z każdym kolejnym ruchem .Pewnego słonecznego dnia w gospodarstwie państwa Dulskich urodziła się mała ,śliczna świnka o imieniu Kropek ..

^ Nie wiem jak to wytłumaczyć .Samotność w tłumie- opowiadanie z opisem przeżyć wewnętrznych.

Wepchnęła do pralki czarne rzeczy: bluzki, topy, skarpetki, sportowy stanik i oczywiście MAJTKI.. Z początku przerazilem się, ale usłyszałem piękną muzyke, która mnie uspokoiła.. Otóż dlatego , że lewe ucho świnki pokryte było dużą liczbą czarnych plamek .Było piękne, zimowe popołudnie… W pewien zwykły, jesienny poranek… Pewnego razu… Pewnego dnia w Warszawie… Zdarzyło się to we wtorek, a może czwartek… W pewnym krakowskim parku, tonącym w zieleni… Była piękna, słoneczna niedziela… W ciepły, sierpniowy wieczór siedziałam sama na ławeczce przed domem…Pewnego słonecznego dnia, kiedy mieliśmy godzinę wychowawczą, pani niespodziewanie wprowadziła do klasy nieznajomego nam chłopca.. Po kilku godzinnej podróży dotarliśmy do celu.Pewnego słonecznego dnia Asia wraz ze swoją przyjaciołką Anią,wybrały się nad wode.Gdy dojechały na miejsce, spotkały tam swojego kolege Adama.Ania od dawna była zakochana Adamie,lecz Adam nie był nią zainteresowany,więc postanowiła ze spróbuje wszystkiego zeby tylko Adam ją zauwazyl.Postanowiła ze poprosi Adama o to zeby nauczył ją pływac.Na tyle ile zna Adama wiedziała ze sie nie zgodzi.Ania opowiedziała o wszystkim Asi.Ja i Apollo Pewnego słonecznego dnia podczas spaceru mminąłem górę Olimp..

Dojechalismy do domu na… Czytaj dalej →Pewnego słonecznego dnia wraz z przyjaciółmi pojechałam na wycieczkę w góry.

Czytajcie KOMPLETNIE ZA DARMO!. Odchyliłam głowę do tyłu, zamknęłam oczy i napawałam się idealną niczym nie zmąconą ciszą.Pewnego słonecznego dnia pojechalismy na lotnisko debrac Diogenesa.. Oto moje chcecie poczytać ?. Każdy maluch zapytałby teraz swoją mamusię albo tatusia ,dlaczego Kropek .. Była naprawdę ładna pogoda, idealny dzień na taki spacerek.. Pewnego słonecznego dnia, kiedy mieliśmy godzinę wychowawczą, pani niespodziewanie wprowadziła do klasy nieznajomego nam .Opowiadanie z dialogiem na polski :) Polonistka zadała zadanie domowe, żeby napisać opowiadanie z dialogiem.. Maciek i Aśka pokłócili się i atmosfera w autobusie była nie miła.Pewnego słonecznego dnia, „ktoś doniósł" królowi Zygmuntowi Augustowi ostatniemu królowi z dynastii Jagiellonów, że w puszczy dzieją się różne dziwy.. Po pewnym czasie pojechalismy do domu na obiad, w drodze do domu Diogenes opowiadał o swoich wrażeniach z lotu samolotem.. Jest to opowiadanie o Zośce, Alku, Rudym i innych, którzy w latach 1939 - 1943 żyli pełnią życia, a ich czyny rozeszły się echem po całym kraju.1.Użyj swej nieograniczonej wyobraźni i napisz opowiadanie rozpoczynające się od zdania:"Pewnego dnia królik zaprosił wilka na uroczysta kolację.". , 2.. Następnego dnia wszystko było już w szafach..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt