Napisz opis pokoju po niemiecku
Pokoj jest dobrze oswietlony.. Die Lampen im Wohnzimmer sind stufenweise einstellbar.Napisz prosze do przyjaciela Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: ana 2.4.2010 (12:56) Mam wielka prośbę napisal by mi ktos jak sie to czyta po niemiecku mam sie Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: martus91 21.4.2010 (17:51) opis pokoju po niemiecku Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 1 .Napisz opis swojego pokoju po niemiecku .Minimum 10 zdań .W każdym zdaniu proszę o to aby był 1 lub kilka z tych przyimków : in-w/do an-na/przy auf-na zwischen -pomiędzy unter-pod uber (nad u przegłos)-nad neben- obok vor-przed hinter-za Po napisaniu opisu proszę o napisanie co to znaczy w języku polskim.. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać opis miejsca po niemiecku, przydatne zwroty oraz wzór opisu miejsca po niemiecku.Słowa kluczowe: jak opisać pokój po niemiecku, użycie przyimków z celownikiem niemiecki, opis obrazka po niemiecku, opis mojego pokoju wypracowanie, mein Zimmer auf Deutsch, Bildbeschreibung, przyimki z Dativem niemiecki.. Z góry dziękuję !Przykład opisu kolegi po niemiecku z tłumaczeniem Opis kolegi po niemiecku - wzór.. Wejscie do pokoju znajduje sie od polnocnej strony.. Za dobrą odpowiedź dam najlepszą.. Oba pomieszczenia są duże i przestronne.. Jest urządzony nowocześnie..

Zobacz r ównież opis pokoju po niemiecku .

Zazwyczaj opis miejsca po niemiecku to opis domu, opis mieszkania lub opis pokoju.. 2012-04-20 20:15:40; opis pokoju po niemiecku?. Tłumaczenie: Mój pokój jest duży, jasny i przytulny.Łóżko stoi pod oknem z firankami.. Pojawia się ono też jako praca domowa.. przed łóżkiem stoją dwa fotele.. Zaraz przy wejsciu stoi łóżko, pokoj pomalowany jest na żółty kolor.Na parterze znajdują się pomieszczenia mieszkalne i jadalnia.. pomiędzy fotelami stoi stół.. 2010-06-06 21:52:33; Opis mojego pokoju 2010-10-19 20:45:10; Opis pokoju na niemiecki 2013-11-17 17:45:11; opis pokoju po niemiecku .Przykład opisu domu po niemiecku z tłumaczeniem Opis domu po niemiecku - wzór.. Na lewo na ścianie wisi obraz.. Meble są zielone.. Wyposażenie domu, elementy domu niemiecki / mieszkania po niemiecku (Elemente des Hauses / der Wohnung)Okna w pokoju sa duze.. proszę o przetłumaczenie mi tego na niemiecki.. Dywan jest niebieskiego koloru.. Na podstawie opisu pokoju można ocenić znajomość odmiany niemieckich rodzajników przez przypadki.Napisz opis pokoju.. 2011-02-06 18:11:34; POmożesz napisać opis pokoju?. Na polkach stoi bardzo duzo kwiatków.. Poniżej prezentuję czasowniki, które można zastosować do opisu własnego pokoju:.. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami .. Opis niemiecki wzór.Ogłoszenie po niemiecku jest krótką wypowiedzią pisemną, którą kierujemy do większej ilości osób, w celu poinformowania ich o czymś..

...Pokój po niemiecku.

ist jest sind są befindet sich znajduje się befinden sich znajdują się .Angielski ;) opis pokoju;) 2011-05-07 12:57:17; Napisz opis pokoju.. gabinet - das Arbeitszimmer hol - der Vorraum kotłownia - der KesselraumMój pokój jest moim ulubionym miejscem w całym domu.. Proszę o przetłumaczenie moich zdań na język niemiecki ale na poziomie 3 klasy gimnazjum.Opis pokoju po niemiecku, opis obrazka po niemiecku to jedno z zadań, które pojawia się na testach językowych czy egzaminach.. Biurko stoi na prawo w kącie.. Stworzyłem dla Ciebie listę najczęściej stosowanych nazw mebli wraz z ich rodzajnikami oraz pomieszczenia po niemiecku.Przy okazji dowiesz się kilku innych cennych informacji.Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz OPIS POKOJU po niemiecku w 10 zdaniach.. Na biurku stoi komputer.Przykład opisu pokoju po niemiecku z tłumaczeniem Opis pokoju po niemiecku - wzór.. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju 🙂 Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. Poniżej prezentuję przyimki, które są niezbędne przy opisie:.. celowo podaję takie proste zdania, bo uczę się niemieckiego dopiero 2 rok :) Moj pokój nie jest duży, ale ładny.. Napisz opis pokoju (jego wnętrze) w przynajmniej 10 zdaniach..

Opis po niemiecku .

Proszę o szybką pomoc.. Napisz po niemiecku a nastepnie niezej to samo tylko po pols…Napisz po Polsku i po Niemiecku opis pokoju (kolor scian itp) Autor: kuba288, 2014-05-25 20:05:39 Dodaj do: Napisz po Polsku i po Niemiecku opis pokoju (kolor scian itp) Rozwiązania (1) Autor: nusia2302.. der Altbau, -ten - stary budynek, stara budowla der Bauernhof, die Bauernhöfe - zagroda (chłopska) der Bungalow - bungalow der Wolke.. na stole stoi telewizor .opis pokoju po niemiecku?. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćOPIS POKOJU PO NIEMIECKU .. Mój pokój ma prawie 30m2.. Znajduje się tutaj duży salon i pokój gościnny.. Pokój może być zmyślony Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2009-10-23 16:51:08. mój pokój jest duży i ładny.. w prawym rogu stoi łóżko, nad którym wisi plakat.. Znajduje sie w nim pietrowe łóżko, szafa, dwa fotele, stolik,tv i kilka półek.. Foto: The Pug Father, na licencji Creative Commons 2.0.Przydatność 80% Opis pokoju po Niemiecku.. w prawym rogu stoi moje biurko nad którym wisi szafką.. Ściany są pomarańczowe i brązowe.. Ogłoszenie należy pisać konkretnie i zwięźle, tak aby przy użyciu niewielu słów zawrzeć w nim najważniejsze informacje.Opisz swój pokój w 10 zdaniach po niemiecku.. Naprzeciwko drzwi jest okno.Opis pokoju po niemiecku..

Potrzebuję opis mojego pokoju po niemiecku.

Mój pokój jest mały ale wygodny.. Po prawej jest łóżko, komoda i tapczan.. Jeśli chcesz stworzyć własny opis pokoju po niemiecku który posłuży za wzór dla innych osób, napisz go w komentarzu a my umieścimy go na stronie :)pokój - das Zimmer, - piwnica - der Keller przedpokój - die Diele salon - der Salon, -s strych - der Dachboden sypialnia - das Schlafzimmer toaleta - die Toilette wc - das WC .. Nam łóżkiem i komodą wiszą trzy obrazki.Ogłoszenie po niemiecku to jedna z najpopularniejszych krótkich form wypowiedzi w języku niemieckim.. Tutaj się uczę, czytam książki i spotykam się z moimi przyjaciółmi.. Ta krótka forma wypowiedzi podobnie jak pozostałe ma na celu głównie zwięzłe przekazanie najważniejszych informacji.Czas na kolejny wpis dotyczący języka niemieckiego.. Ściany i sufit są pomarańczowe, dywan też.. obok stoi szafa i regał na którym stoi radio.. na szafce leżą książki.. 2009-10-23 15:37:38; Umie ktoś opis pokoju?. Jasna jadalnia połączona jest z kuchnią.. ściany są białego koloru.. Dziś zajmiemy się umeblowaniem pokoju jak i nazwami pomieszczeń.. Na lewo od okna stoi biurko z komputerem..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt