Test z lektury w pustyni i w puszczy quiz
W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Średnio zdobywacie 8 punktówHenryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury 13 faktów z historii najnowszej, które wypada znać.. Literatura Co pamiętasz z lektur szkolnych?. Jeździeckie podsumowanie roku!. Nikt nie zdobędzie 100% w tym quizie!. 7 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Rozpocznij quiz.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Test o śniegu, którego nie przejdziesz!Test z lektury pt. "W pustyni i w puszczy" :') Sprawdź swoją wiedzę z tej książki!Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Opowiadania 9 Szukaj Dodaj Zaloguj.. a) Stanisław Tarkowski b) Adam Mickiewicz c) Henryk Sienkiewicz d) Pani dyrektor 3) Gdzie urodził się Staś?Quizy Lektura szkolna: "W pustyni i w puszczy" Quiz wiedzy o lekturze "W pustyni i w puszczy" nadesłany przez Panią Julię Tańculę na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".. Ile % Twojego życia zajmuje Harry Potter?. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #w pustyni i w puszczy, #test z lektury 4330 x, 2016-01-07 21:34:08a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Najbardziej kompletny test z lektury W pustyni i w puszczy jaki znajdziesz w sieci..

Test z lektury ,, W pustyni i w puszczy '' DRAFT.

Tagi dla tego testu: To play this quiz, please finish .Trudny test z lektury W pustyni i w puszczy, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Rozwiąż test!4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Zadrościsz?. W pustyni i W puszczy" Test dla klas piątych.. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Lista pytań z lektury W pustyni i w puszczy.. Rozwiąż test!''. Czy rozpoznasz kolory po ich nazwach w HTML?. Inteligencja wita.. Rozwiąż test.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Muszę tą lekturę na polski.. Test z lektury: „W pustyni i w puszczy" .. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Trendy na TikToku - Czy to Cię irytuje?. Niee!Peszek.. D: #Lekturanapolski.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Mirusinda 4 lata temu.. Pytania zawarte w teście.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt.. Literatura Quiz o Dywizjonie 303..

...Test z lektury ,, W pustyni i w puszczy '' DRAFT.

Test z lektury "W pustyni i w puszczy" - poziom trudny.. 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi .Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Trendy na TikToku - Czy to Cię irytuje?. Wypełniając test wiedzy, nauczysz się nowych wiadomości na temat tej lektury i rozwiążesz test aby dostać szustkę #Test, #quiz, #nauka, #w pustyni i w puszczy 304 x, 2016-02-23 08:00:001) Co najbardziej lubiał Staś?. Udostępnij.. 27amcia27 5 lat temu.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test z lektury.. Czy pamiętasz perypetie głównych bohaterów, Stasia i Nel?. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: W pustyni i w puszczyW Pustyni i w Puszczy - krótki test, test z lektury Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Trololo 29 kwietnia 2014 JEA.. 6/6 Geniusz!. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Skomentuj.. Czy uda Ci się rozpoznać, która z tych osób jes..

Literatura W pustyni i w puszczy - test.

Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Ten quiz to doskonała powtórka przed sprawdzianem!. W pustynii i w puszczy.. Nikt nie zdobędzie 100% w tym quizie!. Czy rozpoznasz kolory po ich nazwach w HTML?. Społeczność .. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczyHenryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy".. W pustyni i w puszczy.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Sprawdź, ile pamiętasz!. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraChcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Rozwiąż test!Ile wiesz o lekturze „W pustyni i w puszczy"?. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7883 razy Średnia ocena: 6,00 (2 oceny) Średni wynik: 32% Autor: Netwka Tagi: brak.. a) polowania b) przebywanie z Nel c) książki przygodowe d) grać w Minecraft 2) Kto jest autorem lektury?. Inne tryby testu.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczy, poziom trudnyHenryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury na poziomie zaawansowanym.. 46 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..

Komentarze (3):Quiz W pustyni i w puszczy 28.

Życzę miłego rozwiązywania.. Zobacz podobne quizy: #lektury #test .. 16 pytań Lektury szkolne KoteczkiQuiz W pustyni i w puszczy.. pytanie 1 z 10.. Test z lektury ,, W pustyni i w puszczy '' DRAFT.. Jak nazywało się drzewo, w którym nocowali Staś i Nel w książce pt.: "W pustyni i w puszczy"?wiedza z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraW pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Jeździeckie podsumowanie roku!. Test o śniegu, którego nie przejdziesz!. Ile % Twojego życia zajmuje Harry Potter?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt