Napisz tekst o swoich wakacjach meine sommerferien waren
2,395 wizyt.. Ich habe mich gar nicht gelangweilt.Następnie próbują wpaść na temat lekcji.. Podział następuje poprzez odliczanie, tzn. liczą do czterech.. Tłumaczenie: Moje ostatnie wakacje spędziłam w Australii.. Całą resztę tworzy swoisty wstęp, w którym autorka .przedstawia swoje plany na wakacje i informuje o nich.. Z prztłumaczeniem na polski.. Das Wetter war sehr gut.Wakacje spędziłem bardzo fajnie.. Droga Anno, Jak się masz?. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.Diese Sommerferien waren unvergesslich.. Seine Flosse war verletzt.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. A reszte wakacji spędziłaś w mieście, jeźdżiłaś na rowerze nad rzekę Meine Sommerferien habe ich sehr nett verbracht.. z niemieckiego jestem kiepski :( potrzebuje zeby ktos mi sprawdzil to co sam utworzylem, poprawił i uzupełnił to czego nie ma.Proszę .Kabaret OT.TO - polski kabaret założony w 1987 roku z inicjatywy Wiesława Tupaczewskiego.. Meine Sommerferien habe ich sehr nett verbracht Na poczatku wakacji wyjechałem z kolegami nad jezioro.. Każdy zapamiętuje swój numer.Ich habe meine sommerferien im Szczyrk mit meine Familie vergracht.. 1 odpowiedź.. Meine Sommerferien habe ich in den Bergen verbracht.Napiszę ci, że byłaś ze znajomymi nad jeziorem, opalaliście się itd., poznałaś nowych ludzi..

Napisz 10 zdań o wakacjach w czasie przeszłym.

Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. Wiem, że są głównie same błędy, więc proszę o poprawną korektę tego.. jak w pytaniu .. Bez trudnych sformułowań.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.przedstawia swoje plany na wakacje i informuje o nich.. Byłam tam z moimi najlepszymi przyjaciółkami: Kasią i Anią.wakacje czas Perfekt Moje wakacje spędziłam nad morzem,dokładnie 20 km od Kołobrzegu w Byszewie u mojej kochanej babci i wujka.Właśnie tam poznałam super kolegów i się zakochałam.Na początku było trochę nudno bo ciągle jeździliśmy po rodzinie której dawno nie widziałyśmy.Ale gdy rodzice wyjechali z moimi młodszymi siostrami a ja zostałam z starszą siostrą było wspaniale .Ich habe mich während den ganzen Sommerferien gelangweilt.. Nauczyciel pyta się poszczególne osoby o to w jaki sposób oni najchętniej spędzają swoje wakacje i ferie zimowe.. Poziom 2 gimazjum.. Magdalena Sanocka też podeszła do tematu w dosyć ciekawy sposób, bo o swoich wymarzonych wakacjach napisała… 2 zdania.. Będzie naj i 2 dyplomy.. Pogoda była bardzo dobra..

Napisz krótkie opowiadanie o swoich wakacjach.

Wakacje spędziłam w górach.. Napisz list do koleżanki z Wiednia, w którym napiszesz: * gdzie i z kim wypoczywałaś, * o zakwaterowaniu i wyżywieniu, * o spędzonym wolnym czasie i szczególnych atrakcjach, * zapytasz o wakacje koleżanki i pozdrowisz jej rodzinę.. Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego.. Ciekawa treść i udane rymy sprawiły, że postanowiłem go nagrodzić.. Tłumaczenia w słowniku polsko - angielski.. Zachęcamy Cię gorąco do napisania w komentarzu jaki jest Twój obecny status zawodowy oraz dlaczego (nie) lubisz swojej pracy.Napisz maila ko koleżanki o swoich planach na wakacje.Piotr Obrączka jako jedyny wysłał swój opis wymarzonych wakacji w formie wiersza.. Napisz w zeszycie o swoich planach wakacyjnych „Meine Sommerferien" .Definicja .. Na przestrzeni wieków spisane zostały złote myśli wielu wybitnych ludzi.. Wybierz poprawne uzupełnienie .Spędziłam wakacje nad morzem z rodzina.. Spędziłam wakacje wspólnie ze znajomymi nad jeziorem.. Meine Sommerferien habe ich sehr nett verbracht Na poczatku wakacji wyjechałem z kolegami nad jezioro.. W miarę możliwości też o dopisanie jakiś słów od siebie.. Swoją oficjalną działalność rozpoczął 1 stycznia 1990 roku, od kiedy to występował w składzie: Ryszard Makowski, Andrzej Piekarczyk, Andrzej Tomanek i Wiesław Tupaczewski.Rozkład materiału przygotowany do podręcznika ..

To jest wymyślony tekst o planach wakacyjnych.

Przeczytaj uważnie tekst, podkreśl w tekście dokąd i czym na wakacje jedzie .. jest propozycją podziału materiału przy dwóch godzinach języka niemieckiego w tygodniu i powinien być traktowany jako przykładowy plan realizacji poszczególnych rozdziałów, a nie jako jedyna i ostateczną wersję podziału zawartego w podręczniku i zeszycie ćwiczeń.Krzysztof Krawczyk - Als wir noch Kinder waren - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk.. landri6 landri6 Wakacje spędziłem bardzo fajnie.. Prezentacja nowego materiału i praca nad nim Uczniowie zostają podzieleni na 4 grupy.. Opisac swoje wakacje tylko w czasie "Imparfait" - francuski.. Wakacje spędziłam w domu.. U piszą w zeszytach krótką notatkę na temat swoich wakacji, odpowiadając na pytania i korzystając z tekstów w zad.. Dziękuje!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt