Przeczytaj dialogi i napisz zdania elena mum
od Zachajsrodzicow18 01.03.2019 Zaloguj się by dodać komentarz Odpowiedź .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Popraw poniższe zdania wypowiedziane przez Lily.. 2 Uzupełnij tekst wyrazami z ramki.. Ex 16 - Przeczytaj zdania i podaj na głos numery postaci ze zdjęć, do których te zdania się odnoszą.. Zeszyt ćwiczeń p.24 .. Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. Przeczytaj zdania i napisz, którego kraju one dotyczą Anglii czy Szkocji.. 4 They don't like me.Lesson 1: 1 Uczniowie słuchają nagrania i wpisują w dymki imiona dzieci zgodnie z nagraniem.. Zadanie 12: Posłuchaj.. 49/2: Przeczytaj dialog w dymkach.. dangerous- niebezpieczny.. Kierując się podpowiedziami (x - przeczenie, + zdanie twierdzące), napisz zdania twierdzące i przeczące na temat wakacji Eleny.. 5 - uzupełnij zdania czasownikiem (lubić) we właściwej formie 3.. 8 - napisz co lubią robić wymienione osoby.67.. Przepisz pytania do zeszytu i przetłumacz.. 1 jeszcze raz.. Zakreśl a, b lub c. a b c 3 Przeczytaj dialog z ćw.. Zadanie 8: Przeczytaj mini dialogi i wybierz właściwą odpowiedź.. Poprzednim odcinku „ Poradnika pisania " opisywałem cztery błędy najczęściej popełniane podczas tworzenia dialogów .. I'm Amy.Przeczytaj, co mówi Layla.. Wykonaj ćw.. Hello, hello:) Podręcznik p.. Przeczytaj je koledze/koleżance, aby odgadł/odgadła, które z nich są prawdziwe.a my mum said (quick)..

Przeczytaj dialogi i napisz zdania.

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .1 Przeczytaj pocztówkę i odpowiedz na pytania.. środa.. 2 str. 101 do zeszytu - rozszyfruj anagramy (wskazówka - wyrazy te znajdziesz w tekście)Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. (O której jesz śniadanie?. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Sprawdzian z angielskiego klasa 6 unit 3.. Tym razem - podejdę do tematu pozytywnie i pokażę cztery rzeczy, które mogą znacznie poprawić ich jakość.Teraz przeczytaj zdania we fioletowej ramce pod zad.. Spróbuj dostrzec różnice kulturowe.. Byłaś wczoraj w kinie.. very- bardzo Wybierz trzy sporty z plakatu i napisz 3 zdania, tak jak w przykładzie poniżej: I think that dodge ball lis a bit dangerous.1 Przeczytaj zdania i zaznacz: prawda lub fałsz .. oo 2 Uzupełnij zdania o rodzinie z ćwiczenia 1.. Lesson 2: 2 Uczniowie zakreślają w dymkach właściwe słowa zgodnie z rysunkami..

... 9 Przeczytaj zadanie i napisz tekst.

Wybierz poprawną odpowiedź.. Wykonaj ćw.. Pierwsza litera każdego z nich została podana.. 4Ponownie przeczytaj tekst z ćwiczenia 3. i wybierz właściwe odpowiedzi (zdanie prawdziwe, zdanie fałszywe lub brak informacji).. 2 Look and circle.Zadanie 4: Przeczytaj tekst i napisz zdania przeczące Zadanie 5: Zapisz pytania i krótkie odpowiedzi.. Pomocy mam sprawdzian do zrobienia do 16 był bym wdzięczny za co kolwiek.. - Jem śniadanie o siódmej.). 1) Ułóż zdania A-E odpowiedniej kolejności tak, aby powstał dialog.. Ci, którzy znają już niemiecki, będą mieli okazję przećwiczyć fleksję, użycie czasów i deklinacji w różnym kontekście, w oparciu o starannie dobrane zdania, bardziej rozbudowane gramatycznie i słowotwórczo.Ex.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Mama pyta się rano jak ci się podobał film.. 1 jeszcze raz.. Numerki zdań pasują do numerków obrazków.Dla rozpoczynających naukę opracowano metodę ćwiczenia, bazującą na zdaniach o prostej konstrukcji i słownictwie.. Ex 13 - Wpisz wyrazy z ramki w odpowiednie zdania.. Ex 15 - Posłuchaj nagrania o znanych sportowcach i przeczytaj teksty na głos CD 1.56 NEA_Pol_L3_Tk1.56.mp3 ..

Przeczytaj dialogi z zad 1, ze str. 67 w podręczniku.

6 - przeczytaj dialog Eleny i Anastazji, a potem uzupełnij tabelkę: przeczytaj zdania oparte na dialogu i wstaw (V) przy imionach Elena/Anastazja, zdecyduj która dziewczynka lubi wykonywać tę czynność.. Co jesz na śniadanie?). Opowiedz jej o czym był w kilku zdaniach: Te film was great, mum!. 4 Dopasuj zdania do nagłówków.. 3.Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania, wpisując od jednego do trzech słów w każdą lukę.. Połącz ludzi 1-4 ze zwierzętami jakie posiadają a-e GOOD LUCK!Latem Elena pojechała na wakacje ze swoimi rodzicami.. Następnie uzupełniają zdania o sobie i ilustrują je rysunkiem.. 2 Znajdź i podkreśl w tekście pocztówki spójniki and, but, so i because.. a)Right b) wrong c) doesn't Say 4Luke always works hard.5 Napisz w zeszycie trzy zdania o osobach z klasy (prawdziwe lub fałszywe).. 2 My mum is cooking dinner.Przeczytaj tekst ze str. 101 dotyczący świętowania Nowego Roku w Anglii i Szkocji.. Przepisz to zdanie do zeszytu i napisz, co mówią o swoich posiłkach Sunil i Kelly.. 5- zwróć uwagę na poniższe słowa: I think- sądzę, uważam..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt