Sprawozdanie z konkursu ortograficznego
Przeznaczony jest dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych.Celem konkursu było: podniesienie poziomu kompetencji ortograficznych uczniów, popularyzacja konkursu jako jednej z form rozwijania zainteresowań i uzdolnień, integracja uczniów, propagowanie kultury języka polskiego, wdrażanie do zdrowej rywalizacji, dbanie o systematyczną pracę nad poprawnością ortograficzną .Sprawozdanie z VII Gminnego Konkursu Ortograficznego z dnia 13 kwietnia 2018r.. 02.2015 r. na 5. lekcji w naszej szkole odbył się etap szkolny Powiatowego Konkursu Ortograficznego klas II i III „MISTRZ ORTOGRAFII" 2014/2015.. B. Prusa w Garnku odbył się III Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii 2020"Sprawozdanie z konkursu ortograficznego „Mistrz ortografii" prowadzonego w roku szkolnym 2017/2018.. w Szkole Podstawowej im.. na 4 godzinie lekcyjnej wszyscy obecni w szkole uczniowie pisali dyktando sprawdzające opanowanie zasad pisowni.. Wzięło w nim udział 7 uczniów z poszczególnych szkół w gminie Zarszyn.. Konkurs Ortograficzny zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Mysłowicach odbył się dnia 13 kwietnia 2016r.. 7 lutego 2017 r. odbyły się eliminacje do finału Szkolnego Konkursu Ortograficznego „Mistrz Ortografii 2016/2017' Celem konkursu było szerzenie wśród uczniów nawyków pracy nad poprawnością ortograficzną oraz wyłonienie uczestników etapu finałowego, który odbędzie .SPRAWOZDANIE ze SZKOLNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO KLAS I - III „MISTRZ ORTOGRAFII" 2014/15..

Sprawozdanie z konkursu: Więcej.

Korzystają również z dostępnych programów komputerowych.Sprawozdanie z Finału III Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego klas III 12 maja 2016r.. Uczestnicy rozwiązywali karty pracy, które zawierały między innymi: zagadki, rebusy, wykreślanki i inne zadania z „pułapkami" ortograficznymi.Stacjonarne zebrania z Rodzicami zostają odwołane.. Dodano 11 maja 2018 17 maja 2018 przez admin.. w Samorządowej Szkole Podstawowej im.. edytowane przez: szkoła podstawowa.. Z PRZEPROWADZENIA.. w Szkole Podstawowej im.. W konkursie wzięło udział 22 uczniów z 11 szkół.Komisja konkursowa po sprawdzeniu prac przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:W zajęciach kółka ortograficznego „Raz i dwa ortografię polubić się da" uczestniczy ośmioro uczniów klasy trzeciej.. W czasie zajęć utrwalają materiał ortograficzny poprzez ćwiczenia, gry i zabawy dydaktyczne.. 27 kwietnia 2018 odbyło się wręczenie nagród i dyplomów laureatom 3 pierwszych miejsc oraz wszystkim uczestnikom międzyklasowego konkursu ortograficznego uczniów 4a i 4c.. Dyktanda sprawdzali nauczyciele-Sprawozdanie z przebiegu Szkolnego Konkursu Ortograficznego.. Przez.. 11 czerwca 2014r.odbył się w Szkole Podstawowej nr 48 międzyszkolny konkurs ekologiczny „ .Sprawozdanie z czwartej edycji Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego „Wiosenne łamigłówki ortograficzne" dla uczniów klas II..

Laureatów konkursu podzielono na dwie grupy.

W dniu 14.11.2018 r. o godz. 10.00, w Szkole Podstawowej w Zarszynie odbył się międzyszkolny konkurs geograficzny „W 90 minut dookoła Polski".. Szkolny konkurs ortograficzny trwał od października do maja, udział w nim brali uczniowie klas .Sprawozdanie z I etapu Szkolnego Konkursu Ortograficznego.. w Szkole Podstawowej im.. Marii Konopnickiej w Buczynie odbył się V Powiatowy Konkurs Ortograficzny.. mjr Henryka Sucharskiego w Gościcinie po raz trzeci odbył się finał III Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego dla klas III.. Dnia 28 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej im.. Celem konkursu było promowanie poprawnej polszczyzny, rozbudzanie motywacji do .Author: KSIAZCZYK Created Date: 3/30/2017 9:11:05 PMSprawozdanie ze SZKOLNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO KLAS III SP W dniu 19 marca 2018r.. por. Jana Skrzyszewskiego odbył się VII Gminny Konkurs Ortograficzny pod.SPRAWOZDANIE Z PRZEPROWADZENIA IV POWIATOWEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH POWIATU POLKOWICKIEGO Dnia 28 listopada 2009r.. w Szkole Podstawowej przeprowadzony został II etap konkursu ortograficznego, który przebiegał pod hasłem „Mistrz ortografii".Sprawozdanie z przebiegu konkursu ortograficznego dla uczniów kl. VII i VIII szkoły podstawowej oraz kl. III gimnazjalnych Konkurs ortograficzny odbył się dn. 18 października 2018 r. Dyktando pt. „Powtórka z historii" pisało 12 uczniów kl. VII i VIII szkoły podstawowej oraz kl. III gimnazjalnych.Sprawozdanie z międzyklasowego konkursu ortograficznego..

Celem konkursu było szerzenie wśród uczniów nawyków pracy nad poprawnością ortograficzną .

V POWIATOWEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO .. Marii Konopnickiej w Buczynie odbył się IV Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Zostań Mistrzem Ortografii" Szkół Podstawowych pod patronatem Starostwa Polkowickiego.Sprawozdanie z III Powiatowego Konkursu Ortograficznego.. 13 kwietnia 2018r.. Maksymalnie można było uzyskać 52 punkty.Sprawozdanie z przeprowadzonego konkursu „Jestem przyjacielem Ziemi".. Konkurs organizowany jest .. Wzięło w nim udział osiemnastu najlepszych w ortografii uczniów ze wszystkich .Sprawozdanie z XIII edycji konkursu ortograficzno-informatycznego „Wirtualne potyczki ortograficzne".. Kazimierza Górskiego przeprowadzony został II etap Konkursu Ortograficznego, który przebiegał pod hasłem „Szkolny Mistrz ortografii ż i rz".Wyniki konkursu ortograficznego.. 8 marca 2018 r. w naszej szkole o godz. 10.35 w Sali 34 odbył się Konkurs Ortograficzny.. Uczestnicy rozwiązywali karty pracy, które zawierały między innymi: zagadki, tekst z lukami, krzyżówkę, rebus, rozsypanki literowe oraz inne zadania z „pułapkami" ortograficznymi.. Sprawozdanie z Szkolnego Konkursu Ortograficznego w oddziałach edukacji wczesnoszkolnej.. WYNIKI KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO W SP 158 opublikowane: 28 kwi 2019, 13:09 przez Ewa Palka [ zaktualizowane 28 kwi 2019, 22:37] Wyniki XIV Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego„Mistrz ortografii" 2019 ..

Jana Pawła II w Trzebiechowie wyłoniono zwycięzców szkolnego konkursu ortograficznego „Mistrz ortografii".

o godz. 10.00 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 34 w Radomiu odbyła się czwarta edycja Międzyszkolnego Konkursu OrtograficznegoSPRAWOZDANIE.. Z każdej klasy wyznaczono dwóch przedstawicieli, .. Chojna 2010 8 czerwca 2010 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Chojnie odbył się III Powiatowy Konkurs Ortograficzny, który skierowany był do uczniów klas gimnazjalnych oraz klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Gryfińskiego.. Dnia .. Biblioteka włączyła się także w organizację konkursu ortograficznego (luty 2018).Dnia 26 marca 2015r roku został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas II.. Pierwsza to uczniowie klas z liceum i technikum, druga to przedstawiciele branżowej szkoły pierwszego stopnia.sprawozdanie z konkursu ortograficznego klas iii szkoŁy podstawowej w sŁoŃsku Opublikowano 5 czerwca 2017 W dniu 8 maja 2017r.. w Szkole Podstawowej im.. .SPRAWOZDANIE Z PRZEBIEGU KONKURSU GEOGRAFICZNEGO.. Nadrzędnym celem konkursu .Dnia 17.11.2015 r. trzyosobowa drużyna uczniowska ze szkoły w składzie: Aleksandra Wrona- klasa VI A, Aleksandra Jankowska- klasa VI B i Karolina Smereczniak- klasa VI C wzięła udział w VII Powiatowym Konkursie Ortograficznym w Buczynie organizowanym pod patronem Starosty Polkowickiego.Sprawozdanie z pracy biblioteki szkolnej w roku 2017/2018 2.09.2018.. Uczniowie pisali dyktando oraz test ortograficzny.Sprawozdanie z I etapu szkolnego konkursu ortograficznego 13 listopada 2013r.. W roku szkolnym 2017/2018 bibliotekę szkolną odwiedziło 4567 osób, wypożyczając ogółem (uczniowie+pozostali czytelnicy) 4281 dokumentów.. W dniu 18.. Sprawozdanie z rozstrzygnięcia konkursu plastycznego na temat "Moja ulubiona postać bajkowa" 20160601_102648.. W dniu 1 czerwca 2016 roku w Szkole Podstawowej w Wojniczu , w sali gimnastycznej odbyło się uroczyste spotkanie dzieci z oddziałów przedszkolnych ..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt