Test z lektury kajko i kokosz szkoła latania
Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Kajko i Kokosz.. doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018Naukę latania pobiera się w Wyższej Szkole Latania, zaś wylatujący z chaty na miotle, Kajko i Kokosz, uruchamiają alarm, bo zerwali cienką nić sieci alarmowej, wyrywanie zębów z kolei odbywa się „ze znieczuleniem".. Szkoła latania, Janusz Christa.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Kajko i Kokosz: Szkoła lataniaTrudny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. A. napuścili na nich niedźwiedziaW 1981 roku wydanie albumowe Szkoły latania zapoczątkowało cykl niezwykle popularnych komiksów Janusza Christy, w których bohaterami są odważny i rozsądny Kajko oraz poczciwy olbrzym Kokosz.. Szkoła latania.doc Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.konia sposób na alcybiadesa qiuz piłkarze test z sagi o ludziach lo niemieckie pojazdy pancer józef test o polskiej muzyce taniec z gwiazdami darmowe testy front zachodni test z biblii test do gimnajzum mineralogia dzieje tristana i izoldy test z przyrody rzeki talent show pilka nozna test o azji quiz test z krzyżaków metodologia gwiazda .Książka Kajko i Kokosz, Szkoła Latania w całości przeczytana dla Sebz..

Lista pytań z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania.

Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50. a) ciotką Kajka b) ciotką Kokosza c) czarownicą d) lekarzem 13) Gdzie pojechali Kajko i Kokosz z Mirmiłem zachęceni przez kupca?. a) do szkoły latania na miotłach b) do szkoły latania na dywanach c) do piekarni d) do cukierni e) do apteki 14) Czy Mirmił umiał latać na miotle ?Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. Test składa się z 12 pytań.. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historii1) Czarownica Jaga mieszkała w chatce uplecionej z: a) wikliny b) gałęzi c) trzciny d) słomy 2) Utracone siły miał przywrócić Łamignatowi pewien przedmiot, to: a) czarodziejski flet b) czarodziejskie skrzypce c) czarodziejska fujarka d) czarodziejski bęben 3) Hegemon- wódz zbójcerzy miał przydomek: a) Niezłomny b) Niepokonany c) Waleczny d) Krwawy 4) Kasztelan wydał rozkaz, aby .W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. Quizy Os. .. Czemu są pytania o autorze powinno być to w innym teście bo skąd mam wiedzieć kiedy zmarl.Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop .. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Słaba jakość.. Jest bohaterem bardzo pozytywnym, choć zdarza się, że ulega pokusom.. Kajko, Kokosz i Mirmił dotarli na Łysą Górę..

Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.

wozem.Plik Test Kajko i Kokosz.. Społeczność .. Część 1.. Łamignata; Mirmiła; Jagi; Sprawdź się w poniższych tematach: Saga "Zmierzch"Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test wiedzy.. Szkoła latania"!. kaja: 2020-02-26 16:10:00 21 na 31 jak dostane 5 to wszystkim was polece POZDRAWIAM <3Po wprowadzeniu „Szkoły latania" - z serii Kajko i Kokosz jako lektury dla IV klasy szkoły podstawowej, jest to kolejna po serii napojów, zaplanowanego musicalu przez Teatr Syrena w .franek998 / KOMIKSY / KAJKO I KOKOSZ .Test ze znajomości lektury „Kajko i Kokosz.. Test (literature - lektura - komiks - kajko i kokosz) - Test z lektury Kajko i KokoszDołącz do nas!Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. pytanie 1 z 14.. Część 3.. Szkoła latania.. b) Kajko i Kokosz zniszczyli miotły służące do nauki latania.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Sprawdź, jak dobrze znasz przygody bohaterów nowej lektury szkolnej "Kajko i Kokosz.. Możesz rozegrać 3 darmowe quizy.. Sprawdź, jak dobrze znasz przygody bohaterów nowej lektury szkolnej "Kajko i Kokosz.. Szukaj.. Zanim ukazał się w formie albumowej, komiks Kajko i Kokosz.Szkoła latania test popularności zdał już podczas publikacji w odcinkach na łamach Świata Młodych w 1975 roku.Learning Resources (Quiz): Kajko i Kokosz.. Kokosz - wysoki, tęgi i ły.Szkoła latania utrzymany jest w konwencji komiksu.Jej rozszerzona konwersja na komputery PC, Kajko i Kokosz w krainie Borostworów, trafiła do sprzedaży rok później, a wersja CD 15 czerwca 1998..

10.Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.

Szkoła Latania .. 4.9 / 5 (7 głosów) Komentarze: kasiabober1982 napisano 4.12.2018 15:22. zgłoś do usunięcia .Czy może być bardziej uroczy .Akcja rozgrywa się w czasach Słowian (średniowiecze).. Część 2.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, poziom trudnyTest wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. złotem.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. Do klasycznego kanonu ich przygód należy wyprawa do Szkoła latania.. Jest niewielkiego wzrostu, ale świetnie włada mieczem i strzela z łuku.. Test składa się z 15 pytań.. Czym Kajko, Kokosz i kasztelan zapłacili za usługę dentystyczną?. miotłą C. dywanem D. balonem 2.W jaki sposób Kajko i Kokosz pokonali nacierających zbójcerzy?. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej .Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Kajko i Kokosz.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .c) Kajko nie chciał wędrować z Kokoszem, dlatego chciał, by wrócili do grodu.. Kto był przywódcą zbójcerzy?.

Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?

Szkoła latania (Janusz Christa).. c) Kajko pobił się z Kokoszem.. Kajko i Kokosz test wiedzy.. __/0,5 a) Kokosz i Kajko ukradli miotłę i na niej latali.. Szkoła Latania .. Tagi dla tego testu: Kokosz, KajkoKajko i Kokosz to bohaterowie jednej z najsłynniejszych polskich serii komiksów, która od lat bawi do łez małych i dużych czytelników.. Często podnosi kasztelana Mirmiła na duchu, szuka najlepszego rozwiązania problemów.. 1.Jakim latającym ,,pojazdem'' Kajko , Kokosz i Mirmił wyprawili się w drogę powrotną do grodu?. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. Dlaczego Kajko i Kokosz stanęli przed sądem?. Opowiadania 12 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Szkoła latania".. Jest wiosna - Łamignat jak zwykle czuje się nieco osłabiony.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!Zaznacz 2 odpowiedzi .. Akcja przenosi się z ulokowanej nad jeziorem lichej chaty Jagi i Łamignata do zbudowanej w gęstym borze na wzgórzu drewniano-kamiennej warowni zbójcerzy oraz grodu Mirmiła.Testy z lektur SP • Dokumenty • pliki użytkownika zielony_kot_ przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Ten Obcy Test.doc, Test Kajko i Kokosz.. Czyimi towarzyszami byli tytułowi "Kajko i Kokosz"?. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Przyglądający się awanturze w klubo-gospodzie starcy oświadczają, że to już nie dla nich takie huczne zabawy.Kajko - inteligentny i odważny przyjaciel Kokosza.. pytanie 1 z 15.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Kajko i Kokosz..Komentarze

Brak komentarzy.