Sprawozdanie z filmu spektaklu
Działanie ucznia: Lekcja on-line w czasie rzeczywistym/Lekcja on-line (praca samodzielna) na stronie internetowej szkoły 3.. JAK NAPISAĆ SPRAWOZDANIE Z FILMU LUB ZE SPEKTAKLU?. Otwórz podręcznik na stronie 132.. Wykorzystaj podane wskazówki.. opis dzieła: Film przedstawia przygody…, Akcja toczy się…, Bohaterami są… .Sprawozdanie z filmu.. Zgłoś problem Filmy instruktażowe i instrukcje .301 Moved Permanently.. Stworzysz spójny tekst - sprawozdanie.Sprawozdanie z filmu i ze spektaklu, plik: sprawozdanie-z-filmu-i-ze-spektaklu.htm (text/plain) NOWE Słowa na start!Sprawozdanie z przedstawienia pt. ,,Mały Książę",,Dobrze widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu" A.de Saint Exupery.. W pierwszym akapicie powinno zostać zapisane, jaki charakter ma wydarzenie, zostać wymieniona jego nazwa lub .🎓 Informacje, które należy uwzględnić w sprawozdaniu z filmu lub spektaklu: gdzie i kiedy można zobac Odpowiedź na zadanie z Nowe Słowa na start!. To głównie zasługa wspaniałej gry aktorów - zasłużyli sobie na ogromne brawa, jakie otrzymali na zakończenie spektaklu.Recenzja książki, filmu, spektaklu teatralnego, wystawy plastycznej, koncertu.. tj 19 grudnia 2019 roku, wybraliśmy się z przyjaciółmi do lokalnego kina "Okienko", na film "Iluzja".. Opowiada on o kłótni między Cześnikiem i Rejentem.. Pamiętaj o trójdzielnej .Każde sprawozdanie powinno być napisane w oparciu o podstawowe punkty formalne: tytuł sprawozdania, prezentacja tła opisywanego wydarzenia, fakty w kolejności chronologicznej zakończenie - podsumowanie i ocena podpis..

Sprawozdanie z filmu lub spektaklu.

Zapisz w zeszycie krótką notatkę.. Zapoznaj się uważnie ze wskazówkami.. Rozwiązania zadań.. Przeczytaj w podręczniku na stronie 112. zasady redagowania sprawozdania z filmu i spektaklu: jakie informacje powinny znaleźć się we wstępie, rozwinięciu i zakończeniu (trójdzielna kompozycja).. Dnia 28 kwietnia 2015 roku uczniowie klas 4-6 wybrali się do Tarnowskiego Teatru im.. Jest pisane z punktu widzenia uczestnika lub świadka; Sprawozdanie typu recenzja - z książki, filmu, spektaklu.. • Przybliż okoliczności, w których film lub spektakl był przez Ciebie oglądany.. Czas i miejsce akcji, główni bohaterowie, chronologiczne przedstawienie najważniejszych wydarzeń.. Komentarze do zadania.Napisz sprawozdanie z ostatnio obejrzanego filmu 2013-03-03 21:33:34 Napisz sprawozdanie z filmu pt. zemsta 2013-01-27 19:29:36 Napisz krótkie sprawozdanie z wycieczki do ogrodu zoologicznego?. We wstępie podaje się m.in. dane na temat autora/reżysera, bohaterów/aktorów, czasu i okoliczności powstania, gatunku, określa się też tematykę.Sztukę ogląda się z dużym zainteresowaniem, jest wciągająca, nawet dla osób, które znają już jej treść.. Recenzja książki powinna zawierać podstawowe informacje i odpowiedzi na większość zamieszczonych poniżej pytań..

Streszczenie filmu.

Podróży autokarem towarzyszyło podniecenie i ciekawość tego, co będziemy mieli szansę zobaczyć (w większości po raz pierwszy) na .Sprawozdanie reportażowe - z wycieczki, ze zdarzeń życiowych, rozgrywki sportowej.. Pytania i odpowiedzi .Recenzja jest niczym innym jak omówieniem sprawozdawczym, albo krytycznym określonego utworu literackiego, wystawy, spektaklu, koncertu, filmu, gry itd.. Dane, jak w przypadku każdego tekstu kultury: tytuł, nazwisko autora, nurt, daty powstania.Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia, np. wycieczki, koncertu, meczu itp. j0000008YCB5v22_000tp001.. Słowa, które mogą być przydatne w napisaniu sprawozdania np.: wstęp: przedstawienie odbyło się, seans miał miejsce, to film należący do gatunku, film jest ekranizacją powieści, spektakl powstał na podstawie, film w reżyserii.. Recenzja Recenzja książki.. Przed wejściem do kinowej sali zakupiliśmy bilety, oraz przekąski w postaci popcornu i nachosów z serowym sosem.. Przedstawienie było oparte na motywach książki Lucy Maud Montagomery pt.,,Ania z Zielonego Wzgórza".. 20200118_175715.jpg (2 MB) Zgłoś nadużycie.. W sobotę.. Rodzeństwo Maryla i Mateusz Cuthbert chcą zaadoptowaćNapisz sprawozdanie z filmu lub że spektaklu .Wykorzystaj podane wskazówki .Proszę o pomoc 5 klasa Załączniki do zadania.. Po wejściu do kinowej sali okazało się, że dostaliśmy miejsca .Sprawozdanie ze spektaklu Zemsta poleca76% Język polski ..

Najważniejsze informacje na temat filmu.

Następna strona Uchwycone w poetyckim obrazie.. Tytuł, reżyser, aktorzy grający główne role, kraj, w którym film został wyprodukowany, rok powstania, tematyka.. • Podaj informacje o dziele: tytuł, nazwiska twórców.. nginxSprawozdanie z filmu/spektaklu Celem sprawozdania z lektury, filmu czy spektaklu jest przede wszystkim zaprezentowanie informacji dotyczących analizowanego dzieła oraz wyrażenia opinii na jego temat.. ROZWINIĘCIE.. Tytuł musi zachęcać do zapoznania się ze sprawozdaniem, wciągać odbiorcę do lektury.Twoja opinia na temat filmu lub spektaklu Napisz sprawozdanie z filmu lub ze spektaklu.. 82-85 Cele: Będziesz analizował i interpretował tekst kultury.. Film powstał w oparciu o słynny cykl fantastycznych powieści dla dzieci i młodzieży, autorstwa C.S. Lewisa.. Budowa.. Wiernie relacjonuje się w nim przebieg zdarzeń, informuje o spostrzeżeniach i obserwacjach.. Sprawozdanie warto zacząć od przedstawienia ogólnych informacji o wydarzeniu.. 24 lutego o godzinie 17.00 w lublińskim teatrze obejżałem spektakl "Zemsta" wyreżyserowany przez Henryka Górę.. • Wymień i krótko opisz główne wydarzenia, tematy, środki wyrazu.Sprawozdanie » • Sprawozdanie z wycieczki • Sprawozdanie z wydarzenia • Sprawozdanie z filmu • Sprawozdanie ze spektaklu; Streszczenie » Referat » Regulamin » Plan tekstu » Felieton » Esej » Konspekt » Notatka » Reportaż » Scenariusz » Podziękowanie » Zawiadomienie » Głos w dyskusji »Sprawozdanie ze spektaklu ("Opowieść wigilijna") poleca 79 % ..

Napisz recenzję filmu animowanego pt. "Bursztynowa korona".

Przygotowała: Anna Stasiak.. 2.Jakiś czas temu, wraz z przyjaciółmi ze szkoły, wybrałem się na premierę "Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa".. Ważnym i końcowym wydażeniem była.Teatr i Spektakle (3387) Wiedza (14587) Zjawiska Paranormalne (28009) TO czy TO (190821) TO czy TO (190821) Wszystkie (190821) Nowe (0) Uroda i Styl (931880) Uroda i Styl (931880) .. hej mam problem jak napisać sprawozdanie z filmu pomóżcie proszę z góry dziękuję :* 2 oceny .Sprawozdanie z wyjazdu do teatru Dnia 18.11.2015 r. razem z moją klasą pojechaliśmy na spektakl pt.,,Ania z Zielonego Wzgórza" do Teatru Kameralnego w Domu Kultury LSM.. Nie musi być długie, ale.. - rozwiązanie zadaniaSprawozdanie z filmu — przykład.. Jego celem jest przekazanie informacji o treści filmu, spektaklu lub książki.Napisz sprawozdanie z filmu lub ze spektaklu który zrobił na tobie duże wrażenie 1 Zobacz odpowiedź natalciauwu natalciauwu "Sprawozdanie ze spektaklu" Dnia 8 stycznia 2019 r. w teatrze im.. WSTĘP.. Sposób realizacji.Kiedy obejrzymy film lub spektakl, możemy zrelacjonować to wydarzenie w formie SPRAWOZDANIA.. Ludwika Solskiego na przedstawienie pt. ,,Mały Książę''.Sprawozdanie to jedna z form pisemnych, których tworzenie ma na celu przedstawienie wydarzeń.Sprawozdanie powinno, więc zawierać dokładne informacje o danym zdarzeniu, a także opinię autora.. Klasy II gimnazjum pod kierownictwem pani i opieką wyruszyły z budynku szkoły o 8:20, aby na spektakl zdążyć nieco przed czasem.. Sprawozdanie z Teatru..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt