Napisz opowiadanie jednej przygody ani
Na razie nie wymyśliłam tytułu.. Książka byłą bardzo interesująca ale Ania czytała już dosyć długo i poczuła się znużona, spojrzała na zegarek, była już siedemnasta więc .Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego.Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody która zmieni losy jednego z nich.Opowiadanie powinno dowodzić że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową.Napisz opowiadanie z najciekawszej przygody z książki " Ania z zielonego wzgórza ".. Po paru minutach kryzys minął.. 2011-11-06 16:21:36Lekarz ocucił Anię , a jej nogę zagipsował , ponieważ była złamana .. Mateusz szybko pojechał po lekarza.. Byłoby dobrze, żeby opowiadanie miało chwytliwy tytuł.Streszczenie szczegółowe „Ani z Zielonego Wzgórza" - strona 7, Przez następne dwa tygodnie Mateusz zachowywał się dziwnie.. od Albin66 07.12.2010Mała Minnie dusiła się, Ania podała jej krople ipekakuana.. Bez względu na to, jaki rodzaj opowiadania chcesz napisać, musisz pamiętać o tym, aby tekst był trójdzielny.. Opowiadanie to krótka forma wypowiedzi narracyjnej, zawierającej wątek, na który składa się wiele powiązanych ze sobą wydarzeń.Jak napisać opowiadanie, czyli opowiadanie i jego rodzaje.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.. Mateusz szybko pojechał po lekarza.Opisz jedną przygodę Ani z Zielonego wzgórza?.

I napisz dlaczego akurat tą przygodę wybrałeś/łaś.

...Sprawdź jak napisać opowiadanie, jakie występują jego rodzaje, zapoznaj się z przykładami tematów opowiadań.

najlepsze oppowiadanie dostanie5 kciuków To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz wybrany utwór.. Pewnego dnia Maryla, pani Linde i państwo Barry wyjechali na spotkanie z premierem.. Przygody Adasia Cisowskiego w Bejgoły; 1.Prezentacja bohatera; Jaką rolę odgrywa sen w życiu człowieka.. 1 ocena Najlepsza odp: 100 .. że nikomu nie powiedzą ani słowa i po chwili już nie było ich za krzakami.. Opowiedz jedną z przygód Ateny odwołaj się do informacji.. 2010-12-19 14:52:03; napisz opowiadanie zachęcające do przeczytania ani z zielonego wzgórza 6-7 zdań 2010-01-07 14:37:07Opowiadanie stanowi jedną z najczęściej wybieranych przez uczniów form wypracowań.. Ania wraz z Dianą pobiegły.Najciekawsza przygoda Ani z Zielonego Wzgórza - opis Ania z Zielonego Wzgórza to dziewczynka, która dobrze radziła sobie w szkole i starała się być zawsze roztropną.. napisz opowiadanie twórcze na podstawie przypowieśći o synu marnotrawnym; Napisz opowiadanie o spotkaniu się z gen. Ordonem; Napisz opowiadanie twórcze moj niezwykły sennapisz opowiadanie jednej przygody tomka sawyera.. 2011-01-23 09:58:27 Macie streszczenie książki Ania z Zielonego Wzgórza ?.

2010-05-17 20:47:01; Napisz mi opowiadanie o Ani z Zielonego Wzgórza 2010-01-07 17:46:57; Napisz opowiadanie o przygodzie.

Mark Twain nazwał Anię "najukochańszym dzieckiem literackim od czasów Alicji w Krainie Czarów".. Dzieje się tak dlatego, że uważane jest za formę najłatwiejszą.. Jej młodsza siostra Minnie zachorowała na krup.. Wieczorem przybiegła do Ani Diana, z prośbą o pomoc.. Tym razem była to niezwykle romantyczna powieść o dziewczynie zakochanej w przystojnym chłopaku, który jednak nie odwzajemniał jej miłości.. Gdy doktor przyjechał powiedział Ani, że to ona uratowała małej życie, on przyjechał za późno, gdyby nie Ania Minnie by już nie żyła.. To znaczy, że powinien mieć wstęp, rozwinięcie i zakończenie.. Lista lektur obowiązkowych znajduje się na stronie 3 tego arkusza egzaminacyjnego.Było ciepłe wiosenne popołudnie.. Przekonaj się, czy pamiętasz przygody Ani Shirley!Napisz opowiadanie o dowolnej przygodzie z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' zadanie dodane 5 grudnia 2010 w Język polski przez użytkownika blendi2710 ( 270 ) [Szkoła podstawowa] w-pustyni-i-w-puszczyInformacje o WZORY WYPRACOWAŃ POLSKI SZKOŁA PODSTAWOWA GREG - 3182255702 w archiwum Allegro.. Data zakończenia 2013-05-17 - cena 13,50 zł To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćNapisz krótkie streszczenie o Janko Muzykancie!. Ania jak co dzień siedziała w swoim pokoju i czytała..

Lekarz zalecił Ani codziennie pijać różane herbatki i odwiedziny swojej przyjaciółki .Napisz opowiadanie z najciekawszej przygody z książki "Ania z zielonego wzgórza ".

Jej młodsza siostra Minnie zachorowała na krup.. Mateusz szybko pojechał po lekarza.. Jej młodsza siostra Minnie zachorowała na krup.. Przygotuj w. Rozprawka - Co uważasz za ważniejsze - szczęście oso.. ktore zdarzenia przyniosły tomkowi wiedze,wzbogaciły.. mikołajek streszczenieNapisz opowiadanie o przygodzie, którą przeżył ktoś, kto przeniósł się do świata przedstawionego jednej z lektur obowiązkowych.. Pewnego dnia Maryla, pani Linde i państwo Barry wyjechali na spotkanie z premierem.. Na ten pogląd ma wpływ luźna przeważnie struktura tej wypowiedzi oraz fakt, że opowiadający (narrator) sam decyduje, które elementy opowiadania podać szerzej, które tylko .Napisz opowiadanie twórcze o jednej z przygód Ateny.. 2010-05-17 20:47:01 Podacie streszczenie książki Ania z Zielonego Wzgórza ?. Wiem, że nie dzieje się w nim jeszcze zbyt wiele (powiedzmy, że to taki prolog), ale obiecuję, że kolejne fragmenty będą ciekawsze.. 2020-10-26 10:39:53 Podaj dwa uzasadnienia dlaczego lepsza jest postawa asekuracyjna 2020-10-26 09:20:33Najciekawsza przygoda Ani Shirley Pewnego dnia Maryla, pani Linde i państwo Barry wyjechali na spotkanie z premierem.. Poniżej zamieszczam fragment.. "Ania z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery stała się bestsellerem, gdy tylko trafiła na półki w księgarniach.. Ania wraz z Dianą pobiegły.Najciekawsza przygoda Ani z Zielonego Wzgórza: Jak Ania uratowała życie siostrze Diany.. Diana serdecznie dziękowała Ani, Mateusz był z niej dumny.Proszę pomóżcie 2020-10-27 20:18:39; Jak mogłyby dalej potoczyć się losy bohaterów stowarzyszenia umarłych poetów 2020-10-27 10:05:15; rozwiązanie zadania domowego 2020-10-26 18:21:46; Napisz opowiadanie, w którym opiszesz świat rządzony przez sztuczną inteligencję.. Najciekawsza przygoda Ani z Zielonego Wzgórza: Jak Ania uratowała życie siostrze Diany.. Wieczorem przybiegła do Ani Diana, z prośbą o pomoc.. Nie napisałam jeszcze dużo.. Wieczorem przybiegła do Ani Diana, z prośbą o pomoc.. Opowiadanie.. Może z czasem coś przyjdzie mi do głowy.. Bogini opowiadanej w innych mitach..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt